Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
sajandi armastus
 
miks ei ole? 23. juuni 2014, kl 11.24
On ju küll! Kell 20:35.
 
... 30. juuni 2014, kl 14.17
Eilse osa lõpus kutsus sultan jällegi Valide, Machidebrani ja tolle naise, kes mõnikord tundub kui teenija, mõnikord kui midagi enamat enda juurde. Miks peaks sultan teenija või isegi Euroopa mõistes seltsidaami enda juurde kutsuma.
Aga see uus neiu, too Krimmi printsess on igatahes tore vaheldus, vaene Bali bei.
 
see 30. juuni 2014, kl 14.39
mõnikord teenija, vahel midagi enamat on Sultani esimese (surnud küll) lapse ema. Sellest see positsioon. Tähtsuselt järgmine Valide järel.
 
jah 02. juuli 2014, kl 15.31
Bali bei meeldib mulle ka, lausa armuksin temasse, nägus näitleja.
 
Ma 02. juuli 2014, kl 21.15
arvasin, et enam ilusamaid mehi polegi, kui Onur, Kerim ja Balibei. Aga vot nüüd Armastus ja karistuses Savas...
 
jah 08. juuli 2014, kl 17.16
Kas siis seal maal ei tohtinud teistel meestel liiganaisi ehk haaremi taolist naistekogumit olla kui ainult sultanil endal? Hakkab sest Ibrahimist juba kahju, ilmselt armastab ta seda naist kellele maja ostis.
 
..... 08. juuli 2014, kl 23.57
vaatan küll vähe, aga sündmustega olen enamvähem kursis.
minumeelest see hatiitse on muutunud vinguvaks, kahtlustavaks eideks. eluvõõras ka pealekauba. ime siis, et mees ahvatlustele järele annab...
hürrem mulle meeldib. võitleb ju tegelikult õige asja eest. ilmselgelt ei suuda tema oma meest jagada (kui kord juba nö lemmiknaiseks end võitles)- kes meist suudab?..
vaatasin ära selle osa, kus hürrem sureb. väga liigutav. .. pisarais sultan- järelikult saagu seal vahepeal, mis saab... lõpus on nad igatahes koos ja hürrem sureb kroon peas..
 
M. 11. juuli 2014, kl 15.09
Ibrahimil on löönud võim pähe teha paralleelselt kõike, mida saab sultan (valitsemine, mitu naist jne).
 
mnjaaa 14. juuli 2014, kl 13.04
Suureks sirgunud sultanipojal on väga tige silmavaade ja noore lapsena pruntis suu on asendunud kitsa huuletriibuga, mis viitab külmusele,kalkusele ja julmusele. Tema emal oli mitu aastata ega poeg kasvatada ja ajuloputada nii, et nüüd on poeg kui kilp tema kaistel ja võtab vaikselt võimu üle.Hürremi lootusetu silmavaade sultanipojale on tähtis, sest oskab ju Hürrem ettepoole näha ja tunda, et tema olukord on juba nüüd ebakindel mida suuremaks ja tähtsamaks sultanipoeg saab,seda kindlamini tunneb end sultanipoja ema ja seda rohkem tagaplaanile jääb Hürrem. Ibrahim on segane kuju, mida aeg edasi seda kiiremini ta endale ise lõppu kerjab.
 
Vot nii 14. juuli 2014, kl 15.19
- Rivaalitsemine Suleimani esimese poja ema Mahidevrani ja Alexandra ning nende laste vahel lõppeb 1553. aastal, kui Suleiman laseb oma esimese Mahidevraniga sündinud poja tappa. Karm lugu, küllap näeme sellegi ära. Alexandra kannab filmis Hürremi nime.
 
fänn 29. juuli 2014, kl 15.27
paha on ette teada mis tuleb!
minule meeldib algusest peale Nigar galfa, ta on selline väga südamlik, tunneb ka vanale Dajee'le kaasa kuigi see oli parajalt võimukas mutt. Aga vot Ibrahim muutub iga osaga vastikumaks, ja Mahidebran on mulle kah algusest peale rohkem meeldinud kui Hürrem. Palju ilusam ja leebema olekuga. Ja väga meeldib on ka see kes enne Mahidebrani sultanile lapse sünnitas. Keegi neist ei teinud sellist revolutsiooni nagu Hürrem, kuigi ka nemad armastasid sultanit ega tahtnud teda teistega jagada. Hürrem on ikka väga ahne igas mõttes!
 
jaaa 29. juuli 2014, kl 17.29
Mulle ka meeldib Hürremi kõrval Nigar, kahju, et ta kuidagi sest armukese rollist välja ei pääse aga ehk siis pääseb kui Ibrahim surma saab. Nigar jääb lapseootele Ibrahimist.Eks nüüd hakkabki vist see koht tulema ,kus Dajee end üles poob.
 
tegelastest 30. juuli 2014, kl 22.24
Nigar Kalfa meeldib kõigist enam - südamlik, ilus arukas, väärikas. Olude sunnil tuleb ette ka vääraid tegusid. Hürremi taoline inimene on lausa vastuvõetamatu. Kõik see, mis talle juhtub, on tema enda põhjustatud. Ei tunne talle kaasa. Ometi on teda ju kõigiks neiks intriigideks vaja.
Ibrahimi vastu tunnen kõigist asjaoludest hoolimata poolehoidu. Eks ole temagi seal sattunud saatuse tahtel elu keerdkäikudesse.
 
mnjah 01. august 2014, kl 12.04
Mulle väga meeldib, et selle sarja naispeategelane pole verevaene ja iseloomutu ohver-kannataja, sel ajal ellu jäämiseks peab naine olema just selline hürremlik (kes teab, mida tahab, oskab end kaitsta, oskab leida liitlasi), aga mu lemmiktegelane on Aibigee.
 
üks võimalus 02. august 2014, kl 13.22
Inimesest nagu Hürrem tuleb hoida jalahoobi kaugusele. Ega siis asjata öelda, et ta on äärmiselt ohtlik.
 
kes on vaadanud venekeelseid edasisi seeriaid 03. august 2014, kl 20.54
Mis sai selle sultani teisest tütrest? Mul vist midagi kahe silma vahele jäänud..... näha teda igatahes enam pole.
 
mis teisest 04. august 2014, kl 14.44
Tal üks tütar Hürremiga vaid ongi.Ja viimne nõmedus Valide poolt on proovida paari panna oma vennatütart ja pojapoega. Naerukoht!
 
Naerukoht 04. august 2014, kl 15.10
on see sinule. 16. saj. on tehtud hullemaidki tobedusi.
 
on ikka teine ka 04. august 2014, kl 19.30
Sultanil on ikka teine tütar ka orjatariga, see orjatar saab surma. Aga tütar?
 
Üks 05. august 2014, kl 14.00
Aastaid tagasi nägin filmi haaremi elust, sellest vist suurem huvi. Seal lendasid üle müüride merre ikka päris paljud, ja olukord oli kordades hullem, kui nüüd selles filmis näidadatakse. Oli midagi sellist, et laps(i) võeti ema (orjataride) käest ära, ja rivaalidel ei lastud üldse ollagi. Röövitud naised olid sattunud tegelikult väga raskesse olukordades. Ja õnnetus oli pigem see, kui sultan tähelepanu osutas.
 
oli jah 09. august 2014, kl 21.05
to on ikka teine ka:
selle orjatari saadab surma selimi naine nurbanu (või kuidas teda nimetada). see orjatar oli kunagi oma kodumaal nurbanu teenijanna, aga sultani lemmikuks saades läks üsna upsakas. mis tüdrukust sai, seda vist nii konkreetselt ei näidanud, või ma ei mäleta enam. aga enamasti sellistel puhkudel lapsed "likvideeriti" ka, poisid vähemalt, vbl ka tüdrukud.
 
eile oli 11. august 2014, kl 11.11
Nüüd vist selgubki et Nigar on rase, tal juba paha olla. Mees lahutas ka ära, nüüd on ta Ibrahimi päralt.Dajeee nägi, et IBrahim tuli Nigari juurde, näis kas Brahimi naine-Hatice saab nüüd teada või vähe hiljem.
 
Üks 11. august 2014, kl 12.19
Vaatan algusest peale osasid. Mahidevranist oli tegelikult nii ääretult kahju, tal ei ole armastust, ta ei tea, mis see on ja ei saa elu asjadest aru. Nagu kipist lill. Keegi võiks tema saatuseloo ümber kirjutada ja huvitav oleks "näha", mis arengud suhetes Sultani ja Hürremiga siis toimuksid....
 
eile oli 01. september 2014, kl 17.08
PÕnev aga miss est, et armuke valitseja pärijale mürki taldrikusse segas, ei sure too veel...Hürrem on õelaks läinud.Aga noorima lapse haigus murrab teda.
 
eile on 01. september 2014, kl 17.21
Mahidevran ei ole ka mitte vähem õel. Oma naiselikus õeluses ei suuda ta leppida, et valitseja ainus ja suur armastus on Hürrem. Hürrem vastab täpselt samaga, nagu temaga on algusest peale käitutud.
 
Üks 17. september 2014, kl 00.30
Mahidevran on õel, seda küll, aga kes meist suudaks niimoodi pealtvaadata, kui mees teisega läheb. Sellel ajal ei olnud naisel mingit muud võimalust. Tänapäeval siiski on. Mõtlen, et millise mehega oleks Mahidevran õnnelik olnud? või vähemalt talutav.
 
mõtlen ka 17. september 2014, kl 09.06
Mõtlen ka vahel seda filmi vaadates, et mis elu sel Maidevranil seal palees on. Mees ei pööra mitte mingisugust tähelepanu, uus lemmiknaine demonstreerib oma õnne ja sünnitab aina lapsi, paleest ju kuhugi välja ka ei saa, uus suhe ei tule kõne allagi.... Rikkust küll jätkub, aga sellist elu endale siiski ei sooviks. Mõni ime, et selliselt elades öelaks muututakse.
 
kysimus 22. september 2014, kl 21.27
Palju on kyll kysitud aga vastust pole mille pärast sultan laseb esikpoja hukkata ???
 
sest 23. september 2014, kl 09.52
Sest tema kohta valetatakse ja sultan usub valet nagu oleks poeg teda reetnud.
 
küsimus 23. september 2014, kl 11.36
Miks kirjutad HukKata, see sõna on hukata. Ühe k-ga. See vanem poeg on kehva mõistusega ja Sultanil ei jäägi muud üle kui päästa oma riigi armaukadeda Mahidevrani raevu alt, kes tahab hävitada Sultani ja Hürremi kõiki lapsi igal võimalikul juhul, lisaks ka Sultani esimese poja armukese ülestunnistus, et Hürrem pani teda Sultani poega mürgitama. Kõik see kokku et hoida oma lapsi ja Hürremit ning päästa oma riiki Mahidevrani mõjutataud poja eest, teeb ilmselt ta selle otsuse või laseb teha, et vanim poeg hukka saata. Saab ju temast nõrk valitseja. Üle kõige aga mis mõjub on Sultani ütlus, kui lebas haigena, siis kuulis kõike ja kõiki ja sai teada ,kes mida arvab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!