Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
sajandi armastus
 
küsimused neile ... to kas keegi tean 26. jaanuar 2015, kl 15.36
Täpselt mitte, aga võimalusi on mitmeid
1. ju tundub võimalus, et ka tema elus võiks olla oma Hürrem, mõnele täiesti vastuvõetamatu.
2. ka Mahidebran on juba praegustes osades vihjanud, et ta võib olla Hürremi saadetud ja tema nuhk ning seal sarjas jääb küll mulje, et pane üks mõttelõngake veerema ja oi kui suureks see kahtluseuss võib kasvada, kas siis on põhjust või ei ole.
 
sest 26. jaanuar 2015, kl 20.23
Helenale ei sobi elu haaremis. Ta ei suuda mitmenaisepidamisega leppida.
 
Kkk 27. jaanuar 2015, kl 23.19
Kas see firuze jääb suleimaniga või juhtub temaga midagi? Aitäh
 
ei jää 28. jaanuar 2015, kl 11.38
ta kaob varsti ekraanilt,saadetakse haaremist üldse minema, see nöbi nina ja kitsenöoga Firuuse, kole naine.
 
veel üks vaataja 28. jaanuar 2015, kl 16.32
Vaat kui erinevad on inimeste arusaamad, mina liigitaks ta kindlasti juba sarjas olnud naiste juures esiviisikusse. Ilusad on seal kindlasti Hürrem, Firuze ja Helena, ülejäänud pigem tavalised, isegi Mahidebrani näitleja on "Keelatud armastuses" kaunim kui seal.
 
haaa 28. jaanuar 2015, kl 19.28
Hatice ja Hürrem on ilusad ülejäänud on koledad.
 
veel üks vaataja 29. jaanuar 2015, kl 11.01
Kui Hatice on ilus, siis olen mina kaunitar ja miss Universum kokku. Hatice on ilmetu, samamoodi nagu Nigar.
 
aaaahaaa 29. jaanuar 2015, kl 20.39
Hatice on väga ilus ja Hürrem on väga ilus, Nigar on naljakas aga mitte ilus.
 
krr 30. jaanuar 2015, kl 22.39
Sealsed naisnäitlejad on üldse kuidagi omapäraselt ilusad. Mitte niivõrd klassikaliselt ilusad, aga just omapäraselt.
 
imelikult 31. jaanuar 2015, kl 10.50
Kui nende näitlejatest lugeda, siis naisnäitlejatel on tutvustuses kirjas ka kelle tütar ta on, nii ema nimi kui ka isa nimi. Mis näitab, et korralikus perekonnas kasvanud neiu või naine. Meesnäitlejatel aga vanemaid tutvustuses juures kirjas ei ole.
 
n23 31. jaanuar 2015, kl 16.15
Minu arvates siiani kõige ilusam naisnäitleja oli see printsess Isabella
 
idamaades 31. jaanuar 2015, kl 22.32
Ilmselt ikka idamaades hinnatakse korralikku peret ja head kasvatust - eriti naiste juures. Ilus näolapp üksi ei ole mingi näitaja.
 
iks 02. veebruar 2015, kl 19.49
Lõualott ja võimuahnus teevad hürremist väga koleda naise.
 
minu arvamus 04. veebruar 2015, kl 12.14
Meeldivusest rääkides, kõige rohkem meeldib Nigar, pealegi on ta ilus. Võib-olla on siin oluline ka tema käitumine, olemus. Pole nn Harju keskmine. Firuze on omapärane ja temas on oma võlu. Mitte igas ilusas pole peale ilu midagi muud. Hürrem ja Hatiche on tavalised kenad naised.
 
to minu arvamus 04. veebruar 2015, kl 12.22
Vot kuidas? Kui Hürremi, Firuze ja Mahidebrani omavahelistest arvete klaarimisest võib veel kuidagi aru saada. Sa kas oled keegi või sind pole olemaski (nimetu haaremis), siis vabandust väga, aga Nigari käitumist - tema ju algatas suhte Ibrahimiga mitte vastupidi, kui too oli juba abielumees, rääkis esimesena oma tunnetest - õigustada on sama mis praeguseid armukesi õigustada. Muidu on ta jah tark ja arukas ning meeldivam kui need Mahidebrani soosikud kõik kokku. No jumal anna kannatust, ütleks ainult, kui neid vaadata.
 
hoopist sellest 04. veebruar 2015, kl 13.08
See läheb küll teemast välja, aga olgu pealegi, ütlen. Ei arvagi armukestest halvasti. Ja mis õigusega seda tehagi, sest igaühel on oma lugu, mida me ju ei tea.
 
... 09. veebruar 2015, kl 09.58
Tundub, et tõelised fännid on kogunenud Perekooli Ajaviite foorumisse, kes on vastustest enam huvitatud lugege sealt.
 
Firuze 09. veebruar 2015, kl 14.46
lahkub 78. osas. Ehk siis sultan saadab ta minema.
 
hmmmm... 14. veebruar 2015, kl 23.30
Kuidas saab panna kokku NÄITLEJA välimust ja AJALOOLISE ISIKU olemust/ käitumist. Nigari näitleja on üpriski kena, aga tema ilu ei saa ju varjata tema käitumine. Ma ei oska seda kirjeldada, aga ehk arukamad saavad aru
 
Olen arukas 15. veebruar 2015, kl 00.55
aga ei saa aru. Mida sa selle käitumise all mõtled? Kirjelda veidi arukamalt.
 
arukus sai otsa 15. veebruar 2015, kl 12.35
esimese nutuseriaali vaatamisega ,nüüd ei mõistagi sajandi armastuse sisust mitte tuhkagi.:)
 
ajad-olud-traditsioonid 15. veebruar 2015, kl 13.34
See on tõsi, et seriaali paljude tegelaste käitumisest ongi meil raske aru saada. Ajad ja olud ja tavad olid siis ikka hoopis teised ja sellest tulenevalt ka inimeste käitumine. Meile jääb palju mõistetamatuks, sest ei oska end nõiteks kujutleda tolleaegsete naiste olukorda. Elu üle otsustasid ju siis ainult mehed. Ise näete, kuidas naised omavahel üksteisel nägusid kriibivad ainuüksi selle tõttu, et mees eelistas ühel ööl teist naist ja orjataril ei olnudki ses suhtes sõnaõigust (kui ta ka poleks tahtnud sultani magamistuppa minna!). Ometi süüdistatakse orjatari!
Nigari käitumine oli tõesti tolle ajaga arvestades ikka ennekuulmatu, aga sellest peaksid kaasaja tibid, kes valimatult mehi vahetavad, ikka aru küll saama! Ei ole ju praegu ka see oluline, kas mehel on juba naine või ei! Seda, et tollal nii käituti, on lausa raske uskuda. Usk, traditsioonid jne. Kas üks naine võis siis kõigele sellele vilistada või on see natuke nagu kaasaegsete väljamõeldis?
 
hmmmmm... 15. veebruar 2015, kl 16.40
üliswlt mõtlesin selle all seda, et nt maidevrani näitleja näitleb inimest kes on suht õel jne, aga see, et ta näitleb õelat inimest see ei tähenda seda, et paksine talle otsa vaadates mõtlema, et oi kui paha ta on...
 
oh 16. veebruar 2015, kl 06.27
Nigarist kahju, tal nii katkise hingega mees.
 
ja 17. veebruar 2015, kl 23.14
Pikka aega olen türgi filme jälginud ja vot ei saa mina nende saunakultuurist aru. Mis teema neil selle pesemisega on? Lina on ümber keha. Ainult pähe kallatakse kausiga vett. Veits naljakas.
 
To jah 18. veebruar 2015, kl 15.57
Kas sa tõesti arvad, et nad hakkavad alasti tõeliselt filmis pesema???
 
ahahh 19. veebruar 2015, kl 00.03
jahhh
ma arvan ka, et niigi palju näitavad sauna värki

jaa nooo vaatake mõnd muud vilmi, kus voodis asjatatakse.. rinnahoidjates korralikult .. ilmselt püksikestes ka:)))
(sex ja linn näitex)
 
saunast 19. veebruar 2015, kl 09.51
Ma kaldun küll arvama, et kuna saunas ei oldud tollal üksi (oli ju naiste ühissaun!), siis usk ei lubanud end teiste ees paljastada. Nii et küllap oldi selliselt kaetuna saunas ka tegelikult. Kui privaatsaun, siis ilmselt iseasi.
Aga see, et sageli seda "saunavärki" näidatakse, viitab tõsiasjale, et puhtust peeti au sees. Minu teada pesevad moslemid end üldse väga sagedasti.
 
kehtib ka tänapäeval 19. veebruar 2015, kl 10.53
Seest ilus inimene hoiab ka välimuse korras, keha pealt korras ja alustab enda puhtaks pesemisest.
 
ja 19. veebruar 2015, kl 23.37
Ahahh-ile: Ei, mind ei huvita Seks ja linn, ega paljad inimesed. Esitasin suurele ringile lihtsalt küsimuse, et miks nad sedasi pesevad? Isegi seepi ei raatsita panna. Lihtsalt kausiga vesi pähe ja valmis:) On selleks mingi põhjus või tava? Selline meie jaoks võõras pesemine käib ka teistes türgi filmides, olenemata tegevuse toimumise ajast:) Ilmselt tõesti usk ei luba rätikut ära võtta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!