Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
sajandi armastus
 
ma 22. veebruar 2015, kl 21.27
Nad käivad ujumas ka maani hõlstides. Ega me ei peagi aru saama.
 
aime 22. veebruar 2015, kl 22.55
kas keegi teab öelda,kas eelpool mainitud raamat Roxelane on eesti keeles?Lugesin Googlest,et Alexandral oli mitu nime,nende hulgas ka Roxelane,see raamat siis temast või?
 
olen huvitatud 23. veebruar 2015, kl 17.12
Kas keegi teab millal hüremmi osatäitja vahetatakse välja. Ma tean, et osatäitja on siis mingi aeg on keegi teine ja siis tuleb see osatäitja tagasi, aga ma pole kindel kas see on tõsi. Kas ta juba on vahetatud, või vahetub, või on praegu vahetuses. Asi ongi selles, et esimene aasta ma seda saadet ei vaadanud, avastasin pisut hiljem selle
 
hmm 23. veebruar 2015, kl 19.34
Praegu veel on sama näitleja, aga millal uus tuleb seda ei tea mina öelda. :)
 
... 24. veebruar 2015, kl 14.39
109. osas, seega aega veel on. Algul oli harjumatu, pärastpoole tundusid harjumatud pigem vanaks grimeeritud Mahidebran jt. Kokku on ligi 140 osa.
 
... 24. veebruar 2015, kl 14.40
Ei tule praegune Hürrem tagasi, jääbki lõpuni see uus näitleja.
 
Üks 24. veebruar 2015, kl 22.31
100 esimest osa näitleb Hürrem ise ja 103. osa lõpus tuleb uus näitleja. Mul oli vaatamise järg just sealmaal.
Мерьем Узерли teeb nii hea rolli, et ei tea, kas ta edaspidi üldse mõnda osa saab, jääbki Hürremiks.
 
tagasi ei tule keegi 26. veebruar 2015, kl 15.10
Nojah - näitleja ei jõua ju nii ruttu vananeda, kui seriaalis aeg möödub:) Ja arusaadavalt ei saa noort näitlejat "tagasi tuua" vana naise asemele.
 
mihrimah 01. märts 2015, kl 21.36
Miks ei tohi hürremi tütrel Mihrimahil poissi (armsamat) olla?
 
hmm...... 01. märts 2015, kl 21.41
Oskab keegi öelda, mis on selle mäitleja nimi, kes Hürremit hiljem mängib? Mitte Merje uzerly. vabandan kuna ei oska seda nime õigesti kirjutada!
 
miksmiks 01. märts 2015, kl 22.49
mihrimah
01. märts 2015, kl 21.36
Miks ei tohi hürremi tütrel Mihrimahil poissi (armsamat) olla?


Mihrimah on sultani tütar ja ta ei saagi endale ise abikaasat valida - selle valib ta ema oma parema äranägemise kohaselt. Ja see peab loomulikult olema seisusekohane mees. Mingid armsamad ei tulnud tollal üleüldse kõne alla.
 
... 02. märts 2015, kl 14.12
Ei pea just ema valima, võib ka sultan seda teha, aga kindlasti peab see olema positsiooniga mees. Haticega oli ju sama probleem, Ibrahimi sõprus sultaniga ja loomulikult tema positsioon sillutasid selleks teed. Mihrimah pannakse mehele pärast Rüstemagale, kellest saab Ibrahimi järglane ehk siis toetus Hürremilt koos positsiooniga. Kurb, aga elu on selline.
 
midamida 02. märts 2015, kl 17.10
Aga Rüstemag on ju Nigariga abielus, kas lahutab siis?
 
... 02. märts 2015, kl 17.54
Rääkigu see, kes teadjam. Fakt on see, et varsti naaseb Mihrimahi teine suur armastus - Bali bei ja ka sellele suhtele teeb Hürrem otsustava lõpu. Nii Rüstemagaga siis Mihrimah abiellub.
Polnud see asi ainult Türgis nii, ka Euroopa kuningakodades määrati abielud, mitte ei abiellu oma armsamaga.
 
ah ära 02. märts 2015, kl 19.09
Küsiti ju Rüstemag on abielus Nigariga, kes just põgenes oma lapsega kuhugi, kas siis Rüstemag enne lahutab Nigarist, kui abiellub Mihrimahiga?
 
rip 02. märts 2015, kl 20.11
Nigar saab surma
 
edasi 04. märts 2015, kl 14.58
Ibrahim hukatakse 85. osas - kägistatakse surnuks sultani käsul. Põhjuseks see, et Hürrem annab sultanile paberid selle kohta, kuidas Ibrahim prantslastega läbirääkimisi pidas. Mustafa pojake sureb haiguse tõttu. Mahidevran käsib Mihrimahi austajal kirjutada neiule hüvastijätukiri või kaotab vastasel juhul pea.
 
hakkas huvitama 04. märts 2015, kl 16.28
Mis on Mahidevranil asja Mihrimahi austajaga? Tean küll, et too on Mustafa usaldusisik, aga ikkagi.
 
üks 04. märts 2015, kl 20.43
Huvide konflikt.
 
noooo 08. märts 2015, kl 22.14
Kes siis ikkagi mürgitas vähehaaval Sultanit? Kas Ibrahim, et Mustafa saaks Sultaniks?
 
mina arvan 09. märts 2015, kl 09.55
Mina arvan, et Sultani mürgitajaks oli Firuze? Kas perekoolis oli see kirjas, ei mäleta enam ja ei tea, kas see ka tõele vastab, aga mingi kahtlus on küll, et siiski äkki oli see Firuze?
 
ja 11. märts 2015, kl 00.18
Pole saanud viimaseid osi nii pingsalt jälgida. Minu jaoks jäi ka see mürgitamise teema arusaamatuks.Kes selle taga siis oli?
Ja mis lõppkokkuvõtteks sellest Firuzest sai?
 
to ja 11. märts 2015, kl 08.25
Päris lõplikult ei tea, sest sultan andis käsu Firuze saata jahimajja ja hoolitseda, et tal kõik vajalik olemas oleks. Hürrem sellise otsusega loomulikult rahul polnud, Rüstemaga rääkides, ütles viimane, et ta võib sõna levitada ja Firuze ei pruugi jahimajja üldse jõudagi. Kas jõudis või ei jõudnud ei tea, sest teda pole rohkem näidatud, mingeid röövimisi, kallaletunge ka mitte, jutuks võetud ka pole.
 
ffff 16. märts 2015, kl 12.57
81 Osa oli jumala lahe mulle meeldis see sellepärast ,et ühel šezadel jälle naine rasedaks jäi hüvitav kuidas see välja ütleb?:-):-)
 
fu 28. märts 2015, kl 23.25
Päris nõme, et Mihrimah selle vastiku vanamehega abiellub. Kas ta tõesti armastab teda, või sunniti?
 
ajad 29. märts 2015, kl 13.06
Tollal abiellusid naised aruharva armastusest. Eriti veel "kõrgseltskonna" naised. Sellist asja ei võetud jutukski. Abikaasa valiti kasulikkuse põhjal. Tüdruku arvamust sealjuures ei küsitudki ja ega tal poleks olnud ka mõtet seda avaldada.
Mihrimahi pulmas meenutavad seda tõika ka tema tädid: samasugune oli ju ka nende saatus, ema (Valide) valis abikaasad.
 
.. 10. aprill 2015, kl 14.33
Ütlen ausalt, et seda osa (vist ülejärgmine), kus Ibrahim tapetakse, ma vaadata ei taha. Tegemist on väga vastuolulise tegelasega, aga see ongi põnev. Oma võimuahnusega julgus salatseda ja reeta aastaid oma isandat ei tulnud üllatusena, aga ikkagi on kuidagi kurb.
 
viime 11. aprill 2015, kl 11.28
Üldiselt aga varastati sõjasaagiks Ibrahim,kes on üks kaksikutest ja viidi kaasa ning müüdi orjaks kui ta oli väikene poiss, teda valiti hiljem Sultani sõjjamheks ja nii ta terve elu oli sunnitud teenima võõrast riiki ja võõrast meest. Ei unustanud ta kunagi oma lapsepõlve ema ja venda ning isa, kes läksid tagasi oma kodukanti, peale seda kui ta end näitas neile kui kõrgeks meheks oli ta saanud ja näitas neile ka oma eluolu. Igal juhul oli IBrahimi unistuseks elada koos lihtsa NIgariga, keda ta armastas ja nende tütrega. Ibrahim tegi plaane selles osas, et saada oma riik tekitatud ja saada vabaks sultani alt, kuid ta kartis oma elu pärast, eks NIgari lahkumine ja kõik see, pan eb teda vigu tegema. Muidu oli ta südames hea mees, lihtne mees aga samas koolitataud sultani armees julm mees nagu ta hukkas Hürremi noorpõlve armastuse, kunstniku, too võttis mürki Hürremi asemel,kus Ibrahim lasi neil valida kumb võtab mürki...See koht oli Hürremile kõige raskem ja enne ta ei jätnud kui saab Ibrahimist lahti ja ega polegi raske ju,kui Ibrahim ise ka vigu teeb.Ütles ju Nigar, et armastab teda elu lõpuni ükskõik kus ta ise peaks olema või ükskõik kus peaks Ibrahim olema.Aga Nigar pidi ära minema ja tütar jääb Ibrahimi hoole alla...
 
.. 11. aprill 2015, kl 16.26
Hästi seletasid. Tundub, et nii ongi.
Ibrahimi ja Nigari armsast väikesest tütrest on ka kahju. Ta jääb kohe isata ja mõne aja pärast emata (kuskilt foorumist lugesin). Ei tea, mis temast edasi saab? Kas filmis on hiljem viiteid?
 
EI 12. aprill 2015, kl 12.53
Seni saadaval olevates osades ei ilmu Nigari tütar enam lagedale. Võib-olla uutes osades...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!