Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Poissmees
 
kes vaatas? 20. juuni 2014, kl 00.39
Jason tegi valiku, kas teate, et tegelikult on ta nüüdseks ammu abielus, aga mitte sellega, kelle valis, vaid sellega, kelle ära saatis viimases osas. imelik, mis?
 
mhm 20. juuni 2014, kl 03.22
Mis selles imelikku on?
 
mnjaaaa 20. juuni 2014, kl 13.49
Aga too noorem naine ju ütles, et sa teed vale valiku, valides Melissa.Kust sa tead, et ta on abielus sellega,kelle ära saatis Melissa asemel?
 
M 20. juuni 2014, kl 14.41
See Poissmehe saade toimus 2009 aastal ja 2010 aastal abiellus Jason Mollyga. Melissa ütles mõne aja pärast pärast saate lõppu, et ei taha ikka abielluda ja Jason palus Mollylt teist võimalust. Jasonil ja Mollyl on ka vähemalt üks ühine laps.
 
poole pealt vaataja 20. juuni 2014, kl 20.44
Mulle see Melissa ei meeldinudki, vaatasin kohe, et tegi vale valiku. Ja vaadake neid nägusid Molly ja Jasoni naeratused on täpselt samasugused, nad on kokku loodud.
 
kle M 21. juuni 2014, kl 20.19
M Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See Poissmehe saade toimus 2009 aastal ja 2010 aas
> tal abiellus Jason Mollyga. Melissa ütles mõne aja
> pärast pärast saate lõppu, et ei taha ikka abiell
> uda ja Jason palus Mollylt teist võimalust. Jasoni
> l ja Mollyl on ka vähemalt üks ühine laps.

ära nüüd ikka luuleta, ei öelnud see mélissa midagi, et ei tahagi, ikka jason ütles ja seda otsesaates veel, melissa sai ikka hea üllatuse osaliseks. aga jah, mollyga neil teine lapski ja kõik hästi. tore, sobivad mu meelest.
 
Katariina 22. juuni 2014, kl 01.37
Viimases, st reedeses osas Jason ju ütleski Melissale, et ta ikka Mollyga tahab olla ja Mollylt küsis ka uut võimalust. Mis sa siis imestad või ei vaadanud sa lõpuni? :) aga jah, Mollyga abielus ja kaks last. Hea, et nii läits :) Tore saade oli.
 
n jaaaa 22. juuni 2014, kl 15.17
Mehed on aga eblakad,valivad alati kõige nooremaid, ka Jason valis noorema lõpuks ikkagi. Kõige rohkem,kes talle oleks sobinud üldse ja tema last ka korralikult hoidnud, oleks Stefani, kellel ka samavana või suts vanem tütar oli. Need noored naised hakkavad kohe sigima nagu Mollygi, kas ta aga enam oma laste kõrvalt Jasoni poega hoiab, selles kahtlen ma väga.
 
g 25. juuni 2014, kl 21.11
Stefani oli ebasümpaatse näoga. Imestasin, kui räägiti, et ta olevat hea inimene. Ma ikka veel ei usu :)
 
???? 26. juuni 2014, kl 23.00
Millisest Poissmehest te räägite?? Täna ju alles kolmas saade kohe algamas... kas mõnest varasemast käib jutt??
Hakkabki kohe pihta...
 
kogu aeg sama teema 26. juuni 2014, kl 23.28
Nüüd on juba uue poissmehe saade ,kelle parakeeris välja eelmise poissmehesaate üks naisekandidaat. Sisu on sama ja ainult naised on teised...Ei midagi põnevat.
 
???? 26. juuni 2014, kl 23.55
Minumeelest on just põnev. Ma eelmist Poissmehe saadet ei näinud ja seepärast see mind nii väga huvitabki. Väga põnevad kanditaadid on.Ma muidu ammu magaks, aga nüüd olen kohe huviga üleval, et vaadata.Mainiks ka ära, et eriti meeldib mulle Michelle ja veel üks tumedapäine ja sinisilme tüdruk :D, aga tegelikult on nad kõik kenad ja muidugi ka see pissmees :D
 
ihiiii 27. juuni 2014, kl 09.51
Michelle sai juba kinga ja kõik nad on üles vuhvitud vanad naised,kellel haridustee poolik...See on show! Käib ühe ja sama stsenaariumi järgi.
 
teadja 27. juuni 2014, kl 22.56
Lisaks on need mehed homod
 
to teadja 28. juuni 2014, kl 10.43
Mhmh, eelmine "homo" Jason on õnnelikus abielus naisega ja 2 lapse isa, praegune Poissmees Jake läks küll lahku pool aastat peale saadet oma väljavalitust, kuid homona neid küll kuidagi näha ei saa. Ilmselt on see sinu "märg unistus". Saa üle, viinamarjad hapud või kadedus, et kenade meeste ümber nii palju kauneid naisi on?
 
???? 29. juuni 2014, kl 12.15
Oleksid võinud ju ka kirjutada, et kelle Jake valis, kui juba ette tead. Mulle meeldiks küll vaadata ja jälgida seda tütarlast siis rohkem, et millega ta Jake ära võlus... Kas ongi Vienna?
Jah, väga kaunid naised on tõesti tal seal. Ime pole, et ta isegi vahel murdub, kui välja peab kellegi saatma. Väga ilusaid on ta ju juba ka ära saatnud...
 
huvitav 29. juuni 2014, kl 23.26
to teadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mhmh, eelmine "homo" Jason on õnnelikus abielus na
> isega ja 2 lapse isa, praegune Poissmees Jake läk
> s küll lahku pool aastat peale saadet oma väljaval
> itust, kuid homona neid küll kuidagi näha ei saa.
> Ilmselt on see sinu "märg unistus". Saa üle, viina
> marjad hapud või kadedus, et kenade meeste ümber n
> ii palju kauneid naisi on?

Kas homodel ei tohigi siis lapsi olla? Eriline väärakas suhtumine ikka siin mõnel.
 
to teadja nüüd vastab 30. juuni 2014, kl 14.52
viimasele: ei ole midagi homode vastu, aga need enamasti lapsendavad v saavad surrogaatema kaudu, mitte ei abiellu ega ela naisega ning saa 2 last lisaks 1 eelmisele :)

to: ???? No kui just tahad teada, siis kaks viimast on Vienna ja Tenley ja ettepaneku teeb Tenleyle
 
irvik 30. juuni 2014, kl 22.16
no mis vahet on? vaatan saadet, sest olen unetu. vaatan ja irvitan. jube, et inimesed nii end müüvad.
 
homodest 01. juuli 2014, kl 00.57
No mitte vähe pole neid mehi, kes kapist välja alles viimases hädas tulevad ja siis kui juba kümmekond aastat abielus oldud ning mitu lastki eostatud.
 
jaa 01. juuli 2014, kl 22.47
Tegelikult ongi kõik mehed homod, mõned ei tea ise ka, et kas nad on kapis või kapi taga, aga see pole üldse oluline, ikkagi on nad kõik homod. Lihtsalt ajaküsimus, millal see välja lööb.
Kõik naised ei ole lesbiliste kalduvustega, aga enamik on küll. Nemad ka ei tea. Aga MEIE teame.
 
huviline 02. juuli 2014, kl 00.42
Jake teebettepaneku Viennale. Aga suht suure skandaaliga lähevad lahku.
 
rita 02. juuli 2014, kl 11.01
Mis eilses osas juhtus peale kodude külastamist?
 
ritale 02. juuli 2014, kl 11.36
Ali pidi valima Jake ja t66 vahel.. ja valis t66, seega roositseremoonia j2i 2ra.. autos olles muidugi nuttis, et mis ta nyyd kyll tegi, aga hilja... t2na vist hellab Jakele nagu reklaamis oli n2ha
 
huvilisele 02. juuli 2014, kl 11.37
Wikipedia ytleb, et Tenleyle.. miks Viennaga skandaal?
 
mhhh 02. juuli 2014, kl 12.45
Vienna on liiga rikas tema jaoks ja Vienna on nii ära hellitataud plikake, et see küll mundrimehele ei sobiks, inetu ka suure suu ja kandilise näoga.Nagu ka eelmine poissmehe saade on ka siin kõik sama stsenaariumi järgi, keegi peab valima töö ja siis see ,kelle ta valib, see ütleb ära ja siis tuleb viimasel minutil ukse taha temale see neiu, keda ta ei valinud ja siis ta seda neidu ikka ei taha ja see siis ütleb, et valiksid õigesti aga ta valib ikka selle,annab ka sõrmuse, saarekesel seistes, kes abielluda tegelikult ei taha ja siis mees tuleb eelmsie juurde tagasi, kelle ta kahest viimasest maha jättis ja neil sünnib kaks last.Nad on ka abielus.:)))) Stsenaarium ju jätkub alati, mis sest uued showosalised.
 
mhhhh 02. juuli 2014, kl 12.48
Mulle üldse ei meeldi, et ta ameleb ja miilustab, suudleb ja kallistab kõikidega viimaste tüdrukutega, neljaga, see tekitab tunde, et kellegi suhtes pole mees aus,kasutab võimalusi, et saab mitmega sahistada ja siis lapse vanemad peavad seda amoraalust pealt vaatama, kus mees nende tütrega ameleb ja teistega ka. Mina küll toda meest ei tahaks isegi läbi teleshow kes paneb tatti mitmetega.
 
Kiku! 02. juuli 2014, kl 16.06
http://www.google.ee/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=9&ved=0CEYQ_xMwCA&url=http%3A%2F%2Fwww.people.com%2Fpeople%2Farchive%2Farticle%2F0%2C%2C20397153%2C00.html&ei=kwK0U-rnGfTQ7Aa8loGgDA&usg=AFQjCNGf_FjqyFBWCGc12aLgP_XU8T02fg

Siin on ju ilusti näha, et valik oli Vienna, aga läheb tast lahku!
 
Huvitav 02. juuli 2014, kl 21.53
mhhh
kellega jake abielus on,mis nimelise naisega?
Kas Giaga siis?
 
no 03. juuli 2014, kl 13.30
Ei tea, miks enamusel ameeriklastest naistel on selline inisev hääl? Seal saates ka muudkui piiksuvad ja inisevad, v.a. Vienna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!