Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Dr Martin
 
KL 09. oktoober 2014, kl 18.12
Tahan soovitada head inglise seriaali "Dr Martin". Kahjuks on ta ekraanil aegadel, mis töölkäijale ei sobi. Kuid ta on hea - suurepärane huumor, väikelinna vahvad suhted, imeline loodus. Ja mis haigus või eripära sel arstil küll on, kas keegi teab. Asbergeri sündroom?
KiisuMiisu83 09. oktoober 2014, kl 18.25
Hea sari on jah, ja tal on hemofoobia, hirm vere ees.
did_235934 09. oktoober 2014, kl 18.52
Ta on ikka pisut autistlik ka
 
*_* 09. oktoober 2014, kl 19.10
Tean ühte inimest, kes on Dr. Martini teisik ja hämmastaval kombel sama autistliku käitumisega. Uskumatu sarnasus, uskumatu!
 
:((( 09. oktoober 2014, kl 19.37
Kahjuks ise ei näe seda seriaali.
 
VM 09. oktoober 2014, kl 19.47
Vaatasin esimest osa. Ei meeldinud.
 
mhmm 09. oktoober 2014, kl 20.12
Ei saa nii olla, et ei meeldi. Hea sari ja lahe peategelane. Ma olen siiralt andunud fänn. Armu või ära sellesse Martinisse. Vaatamata tema veidi kahtlasele olekule, on pooled küla naised tema järgi arust ära.
 
:) 09. oktoober 2014, kl 23.11
See "kahtlane" olek teebki Martinist toreda tegelase ja annab kogu seriaalile jume. Muud actioni ju pole, erilist süžeedki mitte, kogu film põhinebki doktori käitumisel.
Pole ta midagi autistlik, lihtsalt aus ja tõsimeelne. Mulle päriselus meeldivad just sellised inimesed! Kahjuks on neid liiga vähe.
Kõik ikka püüavad end silma ees mesisemaks teeselda... aga kui lugeda kasvõi suvalist siinset kommentaariumit või foorumit, pole ju kahtlustki, millised meid ümbritsevad inimesed tegelikult on:)
Dr Martin ei teeskle, ütleb, nagu asjad täpselt on, aga samas siiski vägagi viisakalt ja kedagi otseti mõnitamata. Lahe vaadata.
Inglased oskavad kuidagi eriliselt hästi sihukesi lihtsaid seriaale teha, kus midagi justkui ei toimugi, aga samas on 40 minutit täitsa huvitav.
 
maarit 10. oktoober 2014, kl 11.31
ja väga hea muusikavalik on ka, nii sobilik selle filmi sisule :) selline kerge, voogav ... ja muidugi see suurepärane loodus... selle koha õige nimi peaks olema Port Isaac ... Cornwallis
 
VM-le 10. oktoober 2014, kl 12.56
Esimene osa oligi erakordselt äkiline, järgmised on mõnusamad olnud. Mulle ka väga meeldib, hea näitleja see peaosaline. Lahe on muidugi see, et kummaliselt suur osa külaelanikest on peast soojad või muidu veidrad :)
 
Morning Glory 10. oktoober 2014, kl 13.11
Eetrisoleku kellaaeg on jah tööl käivale ja muidu aktiivsele inimesele sobimatu, aga mina kasutan järelvaatamist. Mõnus sari, olen isegi üllatunud, et seda sellise naudinguga vaatan :) Tavaliselt jätavad mind igasugu arsti- ja haiglaseriaalid külmaks.
 
loomulikult ei saa! 10. oktoober 2014, kl 13.34
mhmm
09. oktoober 2014, kl 20.12
Ei saa nii olla, et ei meeldi.

No kes see julgeb teisiti arvata! Sõda teisitimõtlejatele! Sinu arvamus on ju ainuõige!
 
Delfi kana 10. oktoober 2014, kl 15.11
täitsa huvitav, kus sa Morning Glory ringi kooserdad, et kella 17.40 koju ei jõua?
 
Morning Glory to Delfi kana 10. oktoober 2014, kl 16.10
MG on kõigepealt kella 18-ni tööl ja pärast seda läheb tavaliselt trenni ja/või kohtub sõpradega, käib poes, tarbib kultuuri väljaspool kodu jne. aga kindlasti ei ela oma elu telekava järgi. :)
alissandra 10. oktoober 2014, kl 21.16
ETV-l ka netis järele vaatamise võimalus.

Mulle meeldib sari ja see Martin väga, aga autist selline inimene kohe kindlasti pole. Geniaalsed inimesed ongi tihti sellised ekstsentrikud. Ise käiks ka pigem targa ja veidi ebameeldiva arsti juures kui sõbralikult naeratava juhmi juures.
 
suurepärane 10. oktoober 2014, kl 23.17
sari tõepoolest. Lisaks Martin Clunesi tohtrile, kes on muidugi kõige olulisem, on ka teised kujud väga värvikad. Kas või tohtrisse õnnetult armunud apteeker või endisest torumehest restoranipidaja, politseinik jne, jne.
Ei kujuta, et ühegi teise maa näitlejad selle suhteliselt triviaalse süžee suudaksid nii nauditavaks mängida, ikka ainult inglased.
Kahju neist, kes ei näe. Aga on ju ka salvestamise teenus, mida ise kasutan. See ei ole kuigi kallis. Järelvaadata saab vist ainult ETV omasaateid. Või ma eksin?
 
saab ikka 11. oktoober 2014, kl 00.32
http://etv.err.ee/l/sarjad/doktor_martin
 
1 naine 11. oktoober 2014, kl 05.20
see ka minu praegune lemmiksari.
 
moor katuselt 11. oktoober 2014, kl 19.27
Meievanustele hea vaadata, just pensionärile sobival ajal. Ah et mis haigus? Ei tea aga kas see ongi nii tähtis.
 
69 12. oktoober 2014, kl 14.19
Järelevaadata saab jah, aga mitte väga pikalt. Minul jäi nägemata need osad kus pidid doktori pulmad õpetajaga tulema. Miks ära jäid?
 
teletebiil 13. oktoober 2014, kl 05.17
see sari on umbes sama veniv ja aeglane ja sisutühi kui Õnne 13, aga palju huvitavam:D
alissandra 13. oktoober 2014, kl 17.59
69, nad avastasid hetk enne laulatusele minekut, et ei taha ikkagi abielluda. Kumbki neist ei läinud kohale ja kui Louisa läks enda Martinile mingit selgituskirja viima avastas ta, et ka see istus omas kodus rahumeeli paigal.
 
ingveritee 14. oktoober 2014, kl 09.15
Need sünnitused käivad seal kõigil alati nii imekergelt. Niuhti.
 
to ingveritee 14. oktoober 2014, kl 11.54
Kas sina eelistaksid et 45 minutilises osas näidataks sünnitust reaalajas?
 
ak 14. oktoober 2014, kl 12.35
Väga mõnus seriaal ja tundub, et seda vähemalt tuleb veel üksjagu ja tehakse vist edasigi. Oleks ikka hull lugu kui meil inglise seriaale ei oleks. Natuke hakkavad nüüd Taani-Norra ka tooni andma aga Ameerika omasi ei kannata ju suures enamuses üldse vaadata.
 
ingveritee 14. oktoober 2014, kl 13.31
Reaalajas kuluks ikka rohkem kui 45 minutit, kuigi mõni võib tõesti ka vähemaga hakkama saada. Aga see kohe esimese valu peale sohvale või murule selili pressima heitmine on multifilmilik. Aga las ta olla, see pole tegelikult oluline.
 
ak 14. oktoober 2014, kl 16.08
Samas, mine sa tea, kuna tulevane ema oli siiski just avarii üle elanud. Mina pigem imestasin, et ta ilma turvavööta sellest põmakast nii kergelt pääses :) Äkki võibki "kiirsünnitus" järgneda.
 
miia 14. oktoober 2014, kl 23.17
ÜLILAHE SARI!
 
nõus 15. oktoober 2014, kl 02.23
Väga vahva. Ka minu 87 aastane isa vaatab mõnuga hommikukohvi kõrvale. Mina teen järelvaatamist, ikkagi tööinimene.
 
hh 15. oktoober 2014, kl 08.40
Seriaali sünnitamised kipuvad enamasti jubeda karjumise, röökimise ja metsikute piinade saatel kulgema. Jumal tänatud, et mõnes ka erand tehakse. Pole vaja lapsi ära hirmutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!