Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Dr Martin
 
ei saa probleemist aru 16. oktoober 2014, kl 09.55
Kas keegi tahtis siis piinarikast sünnitust nautida selles seerias?
alissandra 16. oktoober 2014, kl 13.09
Ma mõtlen alati samuti nagu hh, et sellise hullu valu ja kisaga küll sünnitamine pihta ei hakka. Olen kolm korda asja läbi teinud ja seepärast teangi, et filmides sünnitused on alati nii ebaloomulikud ja üle paisutatud. Selliseid kisajaid on väga väike protsent.
 
ingveritee 16. oktoober 2014, kl 16.23
Ah, mis karjumine, mis piinarikas! Võiks olla ilus valude ülehingamine, seljamassaž, ja tänapäeval (pealegi arstiseriaalis) ikka mõni eesrindlikum asend kui nõukaaegne selili. Nii nagu see ikka käib, noh. Aga ärge pange mind tähele, õpin ämmaemandaks.

Huvitav, kuidas neid beebisid seraiaalidesse saadakse? Monteeritakse kuidagi kokku need hetked? Ühes osas käisid nad küll nukuga ringi.
 
ebausutav 16. oktoober 2014, kl 18.50
See beebi on neil küll kuidagi väga ruttu kasvanud, alles sündis, nüüd paar nädalat möödas, juba istub ja naeratab
 
pole dokfilm 16. oktoober 2014, kl 20.21
Mullegi hakkas see kiiresti kasvanud beebi silma, aga sellest ei tohi end häirida lasta. Kogu film on ju selline väikese kiiksuga inglise huumor (mõtleme politseinikule, apteekrile, varasemates seeriates tegutsenud metsavahile jne – niisugused persoonid ei saa päriselt ametit pidada).
Igatahes väga vahva ja muidugi suurepärased näitlejad!
 
g 16. oktoober 2014, kl 21.39
Tore sari, vaatan heameelega, ja aitäh järelvaatamise lingi ülesriputajale, pole ammu err-i arhiivis käinud, ei tulnud endal pähegi.
Eks see jälle natuke kummaline on, kuidas ühes väikeses asulas nii palju tõbesid, õnnetusjuhtumeid, et igasse päeva mahub kohe mitu, aga eks see nagu Midsomeriga, kus lõpuks on kõige tõenäolisem mõrvar Barnaby, sest kus on tema, seal toimuvad ka mõrvad, eks ole.
 
tule taevas appi! 19. oktoober 2014, kl 01.06
Küll ei näidata sünnitust algusest lõpuni (no kas ämmaemandaks õppijal tõesti mõnd õppevideot ei ole, et seda sealt vaadata, kui ta seda niiväga nautida soovib!), küll ei ole laps küllalt väike (tõepoolest - no miks ei solgutata tõelist vastsündinut mööda võtteplatse!).
 
hj 19. oktoober 2014, kl 08.28
No tõesti, võtke mõistusega. Ei saa ju võtteplatsil kasutada viis minutit tagasi sündinud titte.

Kogu aeg midagi juhtub, no ei saa ju näidata üks ühele tegelikku elu, sest siis ei juhtuks seal seriaalis üldse mitte midagi. Jälle hakkaks soigumine, et milleks selline igav seriaal.
 
mmm 28. oktoober 2014, kl 13.13
Sattusin delfi noortekas naljaka artikli peale http://noortehaal.delfi.ee/news/drnoormann/lugeja-minu-emotsioonitu-ja-huumorisooneta-abikaasa-ajab-mu-hulluks.d?id=70027083

Nõuandja ise vist ei ole seda sarja vaadanud, aga ütleb abivajajale, et vaata edasi, ehk saad sealt abi :)
Minumeelest ei ole dr Martin endale abi otsinud, ta lihtsalt on selline. Tänane osa oli kuidagi kurblik, ta nagu igatses lähedust..
Mulle tundub Louisa veider - kui ta omale sellise mehe valis, siis püüdku teda mõista ja temaga leppida, mitte ärgu nähvaku kogu aeg.
 
Imetleja 30. oktoober 2014, kl 11.45
mina jälle unistan sellisest perearstist nagu dr Martin - ideaalne med. töötaja. Minumeelest peaks dr Martini seriaal olema kohustuslik õppefilm vaatamiseks kõikidele perearstidele ja selle ala töötajatele. Imetlusväärne, kuidas ta saab kohe diagnoosiga pihta sümtomite põhjal.
 
viimasele 30. oktoober 2014, kl 12.05
See ongi ainult filmis nii.
 
imetleja 30. oktoober 2014, kl 17.30
nojah, aga filmitegijatel on võimalus ideaali luua ja kõik peaksid selle poole püüdlema.
 
Martinake 31. oktoober 2014, kl 13.13
4. nov. kavas viimane osa - kas hooaja või terve sarja? Igatahes kurb,neid väikeste kiiksudega tegelasi oli mõnus vaadata.
 
ok, film aga... 31. oktoober 2014, kl 19.31
Kas keegi reaalis suudaks tõesti selle Berti sarnase pa.sahunnikuga abielluda?
 
noo 31. oktoober 2014, kl 21.25
Mina just täna mõtlesin, et see paks on väga armas, üks väheseid suht normaalseid ja häid inimesi seal. Aga eluohtlikult rasvunud on ta tõesti ja seda on kahju vaadata. Imelik, et doktor talle pidevalt märkusi ei tee.
 
Imetleja 01. november 2014, kl 11.21
mulle jälle meeldib doktori tädi, kes sinna elama asus, psühhiaater on ta vist ametilt. Mõnusa rahuliku olemise ja ütlemisega, kriitilistes situatsioonides on teda eriti hea jälgida. No see eelmine tädi muidugi üllatas halvas mõttes oma himura olemisega:)
 
Imetleja 01. november 2014, kl 11.29
nüüd vaatasin lisaks, et ta on 1934 sündinud, seega 2013 aastal 78 aastane - nii vana ta küll ei paista!
 
69 01. november 2014, kl 18.57
noo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina just täna mõtlesin, et see paks on väga armas
> , üks väheseid suht normaalseid ja häid inimesi se
> al. Aga eluohtlikult rasvunud on ta tõesti ja seda
> on kahju vaadata. Imelik, et doktor talle pideval
> t märkusi ei tee.

See paks on ju ahne manipulaator.
 
ak 02. november 2014, kl 10.16
Hetkel on vist tõesti viimased olemasolevad osad käimas. Kuid sarja tehakse edasi, ning UK-s peaks 2015 ekraanile jõudma.
 
J.A. Kiir 03. november 2014, kl 22.43
Ehk jõuavad siis ka järjed meile ükskord... Samuti ootan uusi Midsomereid - sorry, see läks nüüd teemast välja.
 
Myco 05. november 2014, kl 10.59
Kuidas siis viimane osa lõppes? Kahjuks ise ei näinud.
alissandra 05. november 2014, kl 21.15
 
heeh 05. november 2014, kl 23.03
3 aasta pärast vb näitavad:)
Waterloo road jäeti ka pooleli. Uusi osasid pole saanud 2 aastat näidata, juba on filmi sisu meelest läinud...
 
jah 07. november 2014, kl 10.54
Ootan järge.
 
jah 07. november 2014, kl 10.57
Ka Midsomereid, väga ootan.
 
Myco 07. november 2014, kl 11.52
Aitäh lingi eest! Nägin ka viimast osa.
 
Imetleja 07. november 2014, kl 14.21
de Martini asemel näidatakse nüüd Saksa sarja "Paks boss". Peab ütlema, et see on sama tugev konkurent sarja vaadatavuse mõttes - tempokas, naermaajav, hariv.
 
ak 07. november 2014, kl 16.41
Natuke selline "lastekrimka". Muidugi sul lastakse mingi türklannast suvaline rätikuga koristajamutt kuskile kallisse ilukliinikusse möllama. Aga käib ka, peaasi et ei tea mitmendat tiiru Südameasja ei näidata :) aga mõni Inglise sari oleks vast parem olnud.
 
aga 07. november 2014, kl 17.36
lõppes ju ära ju
 
oh ei 07. november 2014, kl 20.55
See paksmagu ajas esimese 2 minutiga südame pahaks. Kas seal norm. tegelasi ka tuli?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!