Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
ei näe tallinna tv
 
filmisõber 15. märts 2015, kl 22.53
tahtsin näha filmi Agoraa, mis saatekava järgi praegu Tallinna tv-s peaks olema, aga on hoopis midagi muud? mis jama see võib olla?
 
?? 15. märts 2015, kl 23.03
Kas tõesti keegi tegelikult ka seda savipätsi propagandakanalit vaatab või??
 
999 15. märts 2015, kl 23.08
mina näen!
 
delfi kana 15. märts 2015, kl 23.17
Ma küll filme vaatan, mõni on täitsa vaadatav ja mõni lausa hea. Mul siin Tartus näitab Tallinna TV küll hetkel Agoraad, aga kuna ise ei kavatsenud seda vaadata, siis ei tea, mis kell ta algas. Äkki oli lihtsalt alguskellaajaga mingi vusserdus?
 
foorum 15. märts 2015, kl 23.25
Putin keeras kanali lukku .
 
see kõik 15. märts 2015, kl 23.27
tuleb sellest, et putin viibib hetkel bangkokis, kus meie lugupeetud meerile valimiskaotuse puhul oma väikse noksiga taha keerab. ehk teisisõnu, käsuliinid hetkel ei tööta... :D
 
Tartlane 15. märts 2015, kl 23.57
Mina küll vaatan näit. V.Vassiljevi tervisesaadet, Pauksoni nädalahoroskoopi, Saagimi Reisile sinuga, Vaba mõtte klubi,Raidi poliitikasaadet, eriti meeldib Meedia keskpunkt ja otseülekanded Riigikogust. Filmid ja kontserdid on sellised , mida mujal ei näe. Päris huvitav ju teada saada, mis Tallinnas toimub, sest mujalt ju einäe :(
 
filmisõber 16. märts 2015, kl 00.12
vaatasin nüüd filmi siis hoopis arvutist, järelikult film oli ja õigel ajal, aga telekast nägi selle kanali pealt hoopis midagi muud, järelikult starman soperdas, mul starmani ühendus
 
delfi kana 16. märts 2015, kl 00.16
Ma vaatsin ka üksööse vintis peaga seda dr Vassiljevi tervisesaadet ja üldse ei saanud aru, kas asi on minus või raiskabki kahtlemata väga lugupeetud tohter oma koomikutalenti riigikogus tohletades.
 
filmisõber 16. märts 2015, kl 00.23
Vassiljev teeb koomuskit jah, tervisega ei ole seal midagi pistmist, aga filmid on Tallinna TV-s alati head, nagu tänanegi, ajalooline, Aleksandria raamatukogu rüüstamisest, naisfilosoofi tapmisest jms mis tegelikult sündinud. Vaatad seda ajalugu ja saad aru, et inimesed on ikka hullemad kui loomad kui neid massiliselt vihaseks õhutatakse.
 
nõus 16. märts 2015, kl 00.44
Olude sunnil saan vaadata ainult tasuta kanaleid ja tallinna tv on päris hea vaheldus etv kordussaadetele
 
Kes 16. märts 2015, kl 06.32
küll vaatab selle keskerakonna esidebiili Vassiljevi "tervisesaateid. Isegi tervisesaates ei suuda ta rääkida mõistlikult, ikka topib sinna ka seda muu Eesti vihkamise propagndadat. Kunagi oli ta väga populaarne ja vaimukas, nüüd laseb vanast rasvast.
 
vassiljev oli ju see mees, 16. märts 2015, kl 09.43
kes kutsus üles vallasemasid sundkorras steriliseerima. et ta riigikogusse sisse sai, siis tuleb järeldada, et tema valijatele (penskaritele) see mõte meeldib... :D
 
poegivad küülikud steriliseerida just! 16. märts 2015, kl 12.14
Ja need "küülikutest poegijad" tulebki steriliseerida, sest ükski NORMAALNE naine ei sünnita last endale "lohutuseks" persesaatmise eest või mänguasjaks! Mis õigusega VÕETAKSE ÄRA LAPSEPÕLV,sest mis õnn see on elada ilma isata, ilma rahata,kodulaadses keskkonnas!
LASTE peale tuleb mõelda, mitte kepinäljas vanatüdrukurontide meelelahutuse peale.Mina küll ei soovi neile toetusi maksta, mis nagu nii lastele ei lähe, kahjuks.
Vassiljev on siiski meedik, mitte soolapuhujast raharöövel. Aga vaba maa vaba kodanik valib, mis soovib,mitte ei sõima teisi.
 
tv vaataja 16. märts 2015, kl 18.48
Tallinna TV-s näeb ikka väga häid saateid, vähemalt 25 % saadetest vaatan Tallinna TV-st. Meeldivad "Terve tervis", "Mõtleme veel", "Reisile sinuga", uudistesaade "Täna", dr.Vassiljevi tervisesaade, Pauksoni horoskoobiminutid, paljud muusikaülekanded ja muidugi õhtused mängufilmid, millest paljud ajaloolised.
Näidatakse ka häid dokumentaalfilme.
Head vaatamist kõigile telesõpradele!
 
Madal ja jälk DELFI! 16. märts 2015, kl 20.15
MIKS EELMISE TALLINNA TV VAATAJA KOMMENTAAR KUSTUTATI?
Aga ega vaatamist ikka takistada ei saa, eriti riigikogu otseülekandeid ja Meedia keskpunkti!
 
palju huvitavaid saateid 17. märts 2015, kl 16.35
Vaatan ja päris mitmeid. Näiteks: Vaba mõtte klubi, Mõtleme taas, Terve tervis, Vassiljevi terviseminutid, kultuurisaated. Gordioni sõlm oli väga hea, Mart Raukas kõneleb. Harivad saated, ja ei võta tükki küljest. Jah, millegipärast tambitakse seda kanalit. Aga vaadake ja otsustage ise.
 
eh 17. märts 2015, kl 21.15
Reisi saade on küll kohutav!
 
Kadedus tapab! :) 18. märts 2015, kl 00.25
Oled Saagimi peale nii kade, jah?
Et tasuta reisile saab või spaasse või restorani,seal pole ju midagi kohutavat ?!
 
eh 18. märts 2015, kl 09.12
Leidsid ka mille peale kade olla? Tema täiesti oskamatu saatejuhtimise peale?
 
Pole "ööülikoolis " käinud? 18. märts 2015, kl 20.16
Jah, tema tase selleni, et ca 2 aastat nii sõnas kui pildis alaealisi joodikuid hariks "riista imemise ja spermaneelamise tehnika koha pealt, eriti avalike kohtades " jms.saast pole jõudnud :)
 
aksel 21. märts 2015, kl 17.53
See võib olla nn propagandakanal, kuid seal on ka selliseid arukaid saateid ja filme, mida sa kunagi mujalt ei näe ega kuule. Ole avatud ja mitmekülgne. Õpi"vaenlast" tundma:)
 
naine 28. märts 2015, kl 16.18
Mulle Tallinna Tv meeldib,vaatad filme ilma mingite reklaamideta...
 
umbluu 15. oktoober 2016, kl 10.51
mina siin teises teemas kurtsin, et tv3 ja "Kellapeid" ei näe...no mis seal ikka, raamatud ongi kõik läbi lugemata. aga eile enne uinumist klõpsasin korra Tallinna Tv peale. sealt tulid välisuudised...
ei uskunud oma silmi ja kõrvu! jutt oli sellest, mis hiljuti juhtus Gotlandil. kusagil mujal, ka ERR Rootsi-minutites pole sellest räägitud.
 
maniila 15. oktoober 2016, kl 15.31
Tallinna TV kõige nõmedam kanal, tagatipuks maksumaksja rahastatud! kinni panna
 
olen rahul 15. oktoober 2016, kl 18.56
väga normaalne kanal, seal on alati filme ja uudised ka normaalsed, ilma igasuguse tiluliluta.
 
maniila 15. oktoober 2016, kl 22.43
kui oleks erakanal, siis pohlad, aga mina ei ole nõus osalema sellise kanali ülalpidamises :(
 
olen rahul 16. oktoober 2016, kl 11.12
maniila, sa ei kujuta ette, milliste asjade ülalpidamisel sa tegelikult osaled - niiet Tallinna TV on tilk meres:)
 
maniila 18. oktoober 2016, kl 15.42
just! ja meri koosnebki tilkadest.
 
Võitlev Sõna 01. oktoober 2019, kl 16.20
Ufu saade oli kõige parem aga nüüd nad kuradid panid kinni. See algas kõik Savisaare lahtikangutamisega. Edkar oli ikka õige mees. Ei tea mis järgmisena kinni läheb kas LIPO või MUPO. Kõige lõpuks kaotavad veel tasuta trantspordi ka ära ja nii saabki Keskerakonnast Reformierakonna puudel. Ja selle bussisõiduga peaks ikka karm riigisõna olema mitte lasta mingitel ühistrantspordikeskustel isetegevust teha. Kurrat küll Märjamaalt ei saa kuhugi sõita. Või siis nii et hea küll olgu tasuline aga näiteks töölesõit oleks prii. Siit isegi saaks hommikuti Rapla ja Tallinna suunal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!