Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Kirgede torm
 
eluaegne vaataja 20. mai 2017, kl 00.51
Vaatasin praegu ühe jupikese ühest uuemast Saksa osast ära, ilma hääleta (sest teised magavad juba), lugesin teksti alt, tuleb välja, et William on Werneri poeg. Kui ma ikka selle 5 minuti jooksul asjadest õigesti aru sain.... Sest ma pole nüüd tõesti nii ammu vaadanud Saksa osi, vahepeal on paljutki juhtunud.
 
enam ei vaata 23. mai 2017, kl 17.38
Nagu näete vaatan jälle. Kui William on Werneri poeg siis on selge, et tema üks järgmisest paarist aga kes on siis tema kallim ega ometi Clara?
 
eluaegne vaataja 23. mai 2017, kl 23.23
Saksa osades oli/ on just praegu Adriani ja Clara pulmad.
Williamile tulevad 2 täiesti uut tibi, toatüdrukud.
Kui keegi eespool ütles, et David läheb ära, siis ei, täiesti alles. Tina ootab ju tema last.
Beatrice ootab ka last.
Aga mis sest kõigest rääkida, vahepeal juhtub igasugu asju, laip leitakse metsast üles, elu hakkab ümber laiba käima ja et kas Oskar ikka on tapja või mitte.
Ning Melli ema, Alfonsi kunagine armuke tuleb nende juurde elama, nii et Alfonsil tekib 2 naist.
 
eluaegne vaataja 24. mai 2017, kl 00.35
Kui kellelgi igav on ega tea, mis oma ajaga peale hakata, siis võib paare otsida

http://www.daserste.de/unterhaltung/soaps-telenovelas/sturm-der-liebe/specials/sturm-der-liebe-2015-legespiel-100.html
 
Jätkuvalt vaataja 29. juuli 2017, kl 21.27
Oh, vaatasin üle pika aja Saksa lehte ja seal praegu osatäitjate hulka lisandunud 3 meessoost Saalfeldi ja Davidit ikkagi pole enam nende hulgas :(

http://www.daserste.de/unterhaltung/soaps-telenovelas/sturm-der-liebe/sendung/folge-2735-102.html
 
No nii, Teab keegi? 22. detsember 2017, kl 18.30
Teab keegi ette, mis sai Friedrich Stahl`ist? Roolis ta ei olnud, seega mis temast sai? kus on? millal välja ilmub? Mis edasi? Kava.ee pole veel siukseid asju kirjas, aga ma kibelen juba teada, et mis jne...?
 
eluaegne vaataja 31. detsember 2017, kl 01.11
Ma pole nüüd tükk aega uusi Saksa osi vaadanud, aga igatahes näitlejate hulgas teda pole, nii et järelikult pole välja ilmunud:
http://www.daserste.de/unterhaltung/soaps-telenovelas/sturm-der-liebe/darsteller/index.html
 
Jätkuvalt vaataja 02. jaanuar 2018, kl 16.16
seda poleks küll arvanud, et järgmisel hooajal see tüdruk Alicia nn peategelane on:(. Arvan, et ehk põgenes Fridrich ikkagi ära ja kutsus pärast lapse ema ka kaasa - se vaid minu fantaasia.
 
Jätkuvalt vaataja 09. jaanuar 2018, kl 10.08
ega siin vist eriti ei käida, sest delfi naistekas on kasutajavaenulikuks tehtud, kuid tahan veel oma fantaasiat jagada: arvan, Friedrich on elus ja lavastas oma surma, et originaalselt osakud Vernerile anda.
 
eluaegne vaataja 09. jaanuar 2018, kl 10.19
Ma ei ole tahtnud ka neid saksa omasid vaadata, iga päev nagunii ei oleks aega, ja siis ma ei taha ette vaadata. Meie osades hakkab varsti transvaal nüüd lapse ümber, sest igatahes Tinal ja Beatricel on kahe peale ainult 1 laps, ja Beatrice paneb pihta selle lapse, aga loomulikult on see Tina oma. Ja keegi on Beatrice ära tapnud, nii et saksa osades otsitakse mõrvarit. Aga ausalt - ma ei viitsi ja ei tahagi ette vaadata.
 
Jätkuvalt vaataja 09. jaanuar 2018, kl 15.07
ohhhoo, see on küll uudis Beatrice ja Tina teemal, aga vaatasin seda saksa lehte ja niipalju, kui aru sain paarist rahva kommentaarist, et praegu saksa vaatajad tunnevad ka huvi Friedrichi olemasolu kohta. - niiet kõik on salapärane.
 
mõtleks 18. jaanuar 2018, kl 11.53
William oli enne nagu täiskasvanu kunagi, nüüd selle ninnunännuga blondiga nagu nooruk. Õnneks läksid nad lahku aga kes teab kauaks. Muidugi on Beatrice mees elus aga millal välja ilmub, pole aimugi. Kahju et ta nii mürgine on, annab ehk Tina poja tagasi...Ta enda laps suri. Või oli see noor arstihakatis süüdi, näeme.
 
eluaegne vaataja 19. jaanuar 2018, kl 16.34
Vaatasin just Saksa viimast osa, tundub, et Susan on mõrvar, kes Beatrice'i ära tappis. Charlotte istub kinni kahtlustatuna mõrvas, aga Susanil hakkavad vaikselt süümekad tekkima. Susan tahtis Wernerit endale ja sellepärast korraldas nii, et Charlotte vangi pandi.
 
Jätkuvalt vaataja 22. jaanuar 2018, kl 15.43
Mina vaatasin Saksa pulmaosa ja paariks jääb ikka Rebecca ja William, mitte blondiin. Huvitav, kas järgmise hooaja "paha naine" on siis Susan? Beatrice oli muidugi huvitav kuju, aga nagu sellele sarjale omane, siis pahad saavad ükskord ikka oma palga, kuigi nii mõnigi on enne lõppu "heaks saanud" :)
 
Jätkuvalt vaataja 26. veebruar 2018, kl 15.41
no minu arvamus hakkab täide minema - Nils ja Tina on armumas (vähemalt Nils) ja tunnen sellest suurt rõõmu. Ja jälle pean tõdema, et vaatasin selle hooaja kuidagi ära, kuigi hooaja tegelased ei meeldinud ja nüüd jälle uus hooaeg algamas ja Alicia ning Viktor üldse ei meeldi. Pigem meeldib "paha mees "Christoph. Kuidagi olen need hooajad vaadanud ja seda teiste vanande tegijate toel - Verner, Konopka, Nils, Tina, Nataša ja veel mõned.
 
eluaegne vaataja 27. veebruar 2018, kl 13.04
Ma ei ole praegu rohkem vaadanud kui ainult Alicia ja Christophi pulmaosa vaatasin ära.
Susan ei tee enam midagi, Susan istub kinni Beatrice'i tapmise eest. Christophi esimene naine on nüüd põhitegelaste hulgas.
 
eluaegne vaataja 27. veebruar 2018, kl 13.49
Võin veel lisada, et Nilsi ja Tina stoorini läheb veel väga kaua aega, isegi Saksa osades nad ei ole veel paar, ainult sõbrad on.
 
Jätkuvalt vaataja 28. veebruar 2018, kl 09.09
Hea asi valmibki kaua (Nils ja Tina). Vaatan nätlejate päikesemärke ja seal nad ka sobivad (Vähk ja Skorpion), ehk mul sealt see mõte kinni jäigi. Aga see on põnev, et Christophi esimene naine kohal ja ehk siis temal selle paha naise roll kanda. Susani üle on hea meel, et kinnimajas on. Ta on üldse kahetine tegelane - kord tundub, et on tore naine ja siis salakavalus ise.
 
eluaegne vaataja 28. veebruar 2018, kl 13.16
No Susani ainus kinnisidee oli Werner, ta ei ole paha, teda lihtsalt miski muu siin elus ei huvita kui Werner.
 
huvitun 28. veebruar 2018, kl 15.31
vaatan ka väga ammu juba. kas Tina saab lapse tagasi, Eesti osades on ta koomas.
mulle see seriaal meeldib, ikka juhtub midagi ja head saavad pahadeks ja pahad headeks. Vaheldus.
 
eluaegne vaataja 28. veebruar 2018, kl 23.41
Saab-saab, Tina saab lapse tagasi.
 
Jätkuvalt vaataja 09. aprill 2018, kl 15.05
kas keegi teab, see laul, mis oli selles seerias, kui Beatrice sureb, just see suremise ajal mängiv lugu, et mis lugu see on? Tundub tuttav, juskui mingisuguse laulu töötlus, kuid ei suuda meenutada. Justkui väga sobilik lugu sellesse stseeni, samas ei ole selliesarnast lugu "Kirgede tormis" kuulnud, väga ebaharilik.
 
eluaegne vaataja 10. aprill 2018, kl 12.57
Jah, kahjuks selliseid "üksikuid laule" ei ole selles nimekirjas ära toodud, on ainult kõikide paaride n.ö. tunnuslaulud:

https://de.wikipedia.org/wiki/Sturm_der_Liebe#Musikalische_Liebesmotive
 
Jätkuvalt vaataja 11. aprill 2018, kl 10.07
olen aru saanud, et mõnda asja pole lihtsalt ette nähtud teada saada, olen seda kogenud viimasel ajal sagedasti.
 
eluaegne vaataja 12. aprill 2018, kl 14.12
Tänapäeva nutitelefonidel on igasugu vidinad ja äpid küljes, mis ütlevad igasugu asju, küsi ainult... Minul nutikat ei ole ja ei tule ka kunagi, aga ma palusin oma tütrel küll ükskord telekast ühte laulu tuvastada, pani mobla teleka juurde ja kohe ütles, mis laul on....
 
Jätkuvalt vaataja 13. aprill 2018, kl 10.50
vohh, see on hea soovitus. Ka minul pole nutitelefini ja ei tule ka (põhimõtte pärast, et kõigil on:), kuid minu mehel on ja tal on ka see muusika hunt, mida isegi raadiost laule kuulatus oleme kasutanud.
 
Jätkuvalt vaataja 17. aprill 2018, kl 15.59
Laul tuvastatud "Nothing Else Matters"

Scala @ Kolacny Brothers


Tegelikult see Metallica esituses kuuldud, seepärast ka tuttav. Kuigi ma pole Metallica kuulaja, ikkagi tundus tuttav lugu.
 
eluaegne vaataja 17. aprill 2018, kl 22.37
Siis on hästi!
Mina ei suuda ingliskeelseid laule omavahel eristada, sest ma ei oska silpigi inglise keelt, ning muusikalist kuulmist ka pole, et meloodia meelde jääks..
 
Jätkuvalt vaataja 18. aprill 2018, kl 10.49
..ja see tüdrukute ansambel Scala @ Kolacny Brothers laulab nüüd ka teisi laule "Kirgede tormis". Kuulasin seda tüdrukte bändi youtubes ja selgub, et nad mixivadki kuulsuste kuulsaid laule ja esitavad neid minoorses võtmes - et siis lugu originaalis mažoorne, kuid see bänd esitab minoorselt (kurvalt:).
Eluaegne vaataja, mina jälle muusikahuviline ning omal ajal 8 klassi muusikakoolis klaveritki õpitud.
 
ja üldse 03. mai 2018, kl 12.14
Hea seriaal üldiselt, vanapaar meeldib väga, naine kokk ja mees administraator.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!