Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Õnne 13
 
Vaataja 14. veebruar 2016, kl 16.26
Kas keegi veel peale minu arvab, et Õnne 13 on imelikuks läinud. Mees töötas enne politseis, aga nüüd kui oma firma lõi, on mõistus nagu kadunud. Noor taluperemees mängis enne korvpalli ja reisis ringi, nüüd elab kui ajuinvaliid ja räägib lollusi. Kõige rohkem üllatab mind siiski linnapea ema, pedagoog ja nii lolliks tehtud, et anna kannatust. Temal tundub, et oleks juba nagu meditsiiniline probleem. Võibolla tulevikus lõpetabki hullumajas. Ei tea ju autori plaane. Are oli enne iseseisev naine, nüüd ka ullike. Seal ei olegi varsti ühtegi normaalset tegelast. Kas tõesti autori arvates elavad Eesti väikelinnades ja maal taludes ainult hullud. Kas keegi jagab minu arvamust? Kui ei, siis põhjendage, miks?
 
hille 14. veebruar 2016, kl 16.42
no on jah selline ullikeste kamp, aga mis teha ega igaüks ikkagi ei kõlba stsenaariumi kirjutama. mida see laps teab elus ja inimestest? kõige paremini kirjutas Kallas, elunäinud, tark mees.
 
puu 14. veebruar 2016, kl 17.37
stsenarist on liiga noor, seriaalis on elukogenud inimesed, kes sellised ullikesed tõepoolest ei ole. Pole varem tegelased nii naljakalt käitunud, aga kui ette kirjutatskse, tuleb mängida. Kui autor ise on elukogenematu, siis muutuvad tegelased noore inimeselikult ullikesteks. Mitte, et noored kõik ullikesed oleks, aga see seriaal on küll imelikuks muutunud. Olen Vaatajaga nõus.
Noore stsenaristi mõtlemine ei too noori vaatajaid juurde, aga vanemad vaatajad kaotavad ka huvi.
Ei teagi, kas vahetada stsenaristi või lõpetada see seriaal. Vähemalt vaatamine.
 
Tõsi 14. veebruar 2016, kl 18.01
Just täna vaatasin kordust ja mõtlesin selle noore taluperemehe peale, et noored inimesed oma prutaga ja nii saamatud.Sama see Alma ei lase noortel enne Jaanuse Soome minekut voodisse ka minna, linnapea ema päris loll. Ega ikka päris elukaugeks ei saa ka ühte seriaali kirjutada.
 
????????????????? 14. veebruar 2016, kl 18.39
Ullikese on need, kes seda jama ikka veel vaadata jaksavad. Kas teil mitte midagi muud teha ei ole?
 
jahhh 14. veebruar 2016, kl 20.45
minu jaoks lõppes see seriaal varsti pärast reinla surma.
olen vahest vaadanud ja mõelnud, et miks näitlejad selles jaburduses veel mängida tahavad.
/see neil mingine kasulik haltuuraots v. mõni saab isegi kuulsaks, muidu ei teaks pool eestit tema olemasolust midagi.. ...)

ülesehitus on juba nii kunstlik, et jube. ainult tuimad dialoogid, ei mingit mängu, ei mingit

kaamera liikuvust- erinevaid nurki.. noo mida iganes.
näitlejad on kohale naelutatud. ütlevad oma paar fraasi ja jälle üks seeriake TEHTUD.
no kurat. pange pilt ja näitlejad elama või lõpetage see jant. ausalt.
 
pole probleemi 14. veebruar 2016, kl 21.10
Nagunii ei vaata juba ammu multi-kulti ajupesu tootvat ETV-d,
seega las ullikesed mässavad kui tahavad.
 
vaatleja 14. veebruar 2016, kl 21.36
mina näen, et sellised elud on Eestis reaalselt täiesti olemas, see ei ole mingi ulme, olgu see stsenaariumi kirjutaja kes tahes inimene, noor või vana. Võid ju ise stsenaariumi kirjutada, ja ETV-sse saata, kes keelab ?
Eelmisele kommenteerijale niipalju, et kanalit saab vahetada, kui ei meeldi see, mis sealt tuleb !
Kanal 12 näitab otsesaates jututuba keset päeva, ja leidub inimesi, kes helistavad tasulisele numbrile ja ütlevad, et pange see kanal kinni, see neile ei meeldi, uskumatu, et on inimesi, kes ei suuda kanalit vahetada ja nõuavad saate lõpetamist ???
 
to vaatleja 14. veebruar 2016, kl 21.42
Loomulikult suudan ma kanalit vahetada. Aga palju neid eestikeelseid kanaleid siis on ja koduseid inimesi on palju, kes tahaksid just nimelt vaadata eesti keeles midagi arukat. Milleks siis üldse meil on televisioon. Kõige lihtsam on öelda, vaheta kanalit, mille vastu siis?
 
eelmisele 14. veebruar 2016, kl 22.10
eks NÕUA siis endale sobilikke "arukaid" saateid siis ETV-st, mis sul muud üle jääb :)
 
päris koomiline 14. veebruar 2016, kl 23.47
Et selliseid lolle leidub, nagu filmis näidatakse, selles ma ei kahtlegi, aga selliseid "DIALOOGE" küll ükski paarikene omavahel ei harrasta: olgu need Mare ja Allan või Jane ja Jaanus või Margna ja Tiina või Ints ja Anu või Oliver-Sten ja mis see pruta tal oli - täiskasvanud inimesed, kes elavad koos, EI räägi niimoodi! Näha jah, et autor on liiga noor ja ei kujuta ette, mismoodi inimesed omavahel suhtlevad, kui nad elavad 10 või 20 aastat koos. Igatahes ei räägita 20-st sõnast koosnevate lausetega.
 
mnjah 18. veebruar 2016, kl 10.14
Ints ja Anu on tõesti liiga ülepakutud. Tänapäeva noored on teistmoodi sõnavaraga. Isegi maanoored. Aga "pruta" on 6o-70 aastaste sõnavaras tõesti sees, nende nooruses olid prutad. Mare ja Allan on täppi- hästi tehtud ja hästi mängitud.Jane ja Jaanus on ka omal kohal.Margna ja Tiina on klassikaline paar, sobib. Hästi tehtud ja hästi mängitud.Oliver-Sten on tore roll, omamoodi ka huvitav.

Pole vaja kritiseerida nii palju, vaadakem parem ja nautigem. Ikkagi 20 aastat juba jookseb ja see on terve elujärk.Mõtle nii, laps on väike alla aasta ja seni kui kasvab 20 aastaseks ,jookseb ka see seriaal. Ikkagi austustvääriv stabiilsus.Aitäh tegijatele ja osalejatele.
 
päris koomiline 21. veebruar 2016, kl 16.23
Ja lähebki seda teed, et Saarast saab lapsepilastaja... Väkk-väkk-väkk
 
häbiplekk ETV kavas 24. veebruar 2016, kl 16.07
See et see seriaal 20 aastat ekraanil püsib on puhas pluff. Ei vaadata seda midagi nii massiliselt, lihtsalt midagi peab ju olema ja millegagi kiitlema. Heal juhul pool aastat, kord nädalas pool tundi, rohkem näidatakse kordusi kui uusi osasid. Huvi pärast vaatasin eile mis seal ka toimub. Üks dialoog, teine dialoog, siis kolmas paar peab dialoogi ja nii terve pool tundi, kaks inimest vaatavad teineteisele otsa ja räägivad midagi, ei mingeid tegevusi ega teemaarendusi.
 
oh 24. veebruar 2016, kl 19.34
küll on ikka virisemist ühel eesti inimesel. No ärge vaadake, kui ei meeldi. Telekal on ju pult ja teisi kanaleid ka....
 
Mis tüübid siin küll elutsevad? 24. veebruar 2016, kl 20.33
Kurat, mida sa halad selle ühe ja sama lausega kõikjal, kuhu aga mahub!
SIIBER SINUSUGUSTEST!
 
just 25. veebruar 2016, kl 10.07
Allan võtab Anneli ära ja Mare läheb Vissile mehele. Ning kõik elavad õnnelikult oma elupäevade lõpuni.
 
kuku 27. veebruar 2016, kl 20.19
Vaataja, hille ja puu,
sajaprotsendiliselt teiega nõus! Tänu Teedele levib Õnne tegelaste seas justkui nakkuslik vaimunõtrus, täit aru ei tundu neist enam kellelgi peas olema.
 
Täpselt täieline EV !!! :) 28. veebruar 2016, kl 02.01
Ega terved inimesed ei oleks vabatahtlikult orjadeks sellele isehakanud kaltsvalitsusele ja ei laseks niimoodi majandust hukutada. Asi iga päevaga jubedamaks läheb, aga rahul kõigega, tolerandid ja pederallallaaa
 
eks ta ole 28. veebruar 2016, kl 19.33
Olen pensionär ja rahaga priisata pole. Näinud nõuka aega ja praegust. Polnud ka siis häda midagi, hinnad olid kindlad, maksud väikesed, töökohti palju. Aga olen üdini õnnelik, et on võimalus elada Eesti Vabariigis. Kahju neist inimestest, kes kuidagi oma kohta ei leia. Keegi ei too midagi kandikul, ikka ise pead hakkaja olema.
 
njahh 29. veebruar 2016, kl 22.24
juhtusin üle hulga aja nägema: no tõeline infantiilsuse pidu...
Vähe sellest, et noor kirjutaja ei oska vanadele sõnu suhu sättida, ta ei suuda ju ka teismelise maailma hoomata. Või on asi selles, et ta ei mõista poiste maailma?
Nii lolli teksti annab ikka välja mõelda.
 
ei taha enam vaadatagi 02. märts 2016, kl 11.56
Ei saa ka mina aru, mida see autor nüüd taotleb. Mitte ühtegi normaalselt käituvat tegelast pole enam seriaali jäänud. Eriti suur muutus on toimunud Arega - oli intelligentne ja asjalik hästi toimetulev noor inimene - nüüd ... no ma kohe ei oska öeldagi, kes. Sama lugu advokaadiga - nagu oleks järsku tegemist harimatu matsiga.

Ei saa jah autor aru ei noortest ega vanadest, keskealistest rääkimata. Kõik tegelased oleksid nagu laksu alla ja käituvad kui kuutõbised.
 
Minu arust 02. märts 2016, kl 18.20
viimases osas toodi Eesti rahva olemus küll toredasti esile. Kui ikka mutid kassasabas räägivad, siis nii on! Kui Margna ehitab põllu peale mööblivabrikut, siis mutid kassasabas panevad paika, et pagulaskeskus tuleb. Teatud erakonna tegelinskid peavad seda kindlasti sallijate vandenõuks mittesallijate vastu. :D Ime ongi, et siia nupukese alla neid kommenteerima pole jõudnud. Muidu räuskavad ja külvavad pagulashirmu iga jumala teema all.
 
u 04. märts 2016, kl 12.16
Andra Teede stsenaristina on ikka palju elulisem ja tugevam kui näiteks vahepealne Kati Murutar, kelle käes kõik kiskus seksiks ja labaseks kätte. või - saa sa siin enam aru, kelle käes ja millal miski metsa keeras. Mare oli pealinnas suur proua ja siis raamatukogu juhataja, nüüd aga ei aimu seda küll enam kuskilt, s.t karakter on ebaloogiline. kui tal peas mingi krõks käis, paluks ka vaatajaid teavitada. Margna ka justkui ei mäletaks, et tal oli selle naisega suur armastus... ärakeeranud moega on ka Ints, s.t poiss ei saa nii lödi olla, ka naise käpa all mitte. jälle krõks?
lausa suurepärases vormis on praegu Feliks Viss oma sekretäriga, tubli! ja Saara õpilasest poiss toob hästi mängituna värskeid tuuli. ootan järgmisi osi.
 
Õnne seriaali 07. märts 2016, kl 18.35
võiks rohkem huvitavaid tegelasi tuua, praegu on seriaal muutunud suht igavaks võrreldes varasemate aegadega. Võiks ka endisi tuttavaid tegelasi uuesti sisse tuua. Nt. see noor kultuurimaja juhataja, kes oli lapseootel ja kurameeris endise linnapeaga (Tiik) ning kultuurimaja töötaja Marko. Ka Pillet pole ammu näidatud ja mis on saanud Põdrast? Ei saa aru, miks advokaadihärra nii tigedaks on muutunud, varem oli päris hea loomuga lõbus mees. Ja Mare, kes kunagi oli päris suur proua, on tõepoolest muudetud nüüd selliseks pool-lumpeni esindajaks, kes sobib vaid nõudepesijaks-koristajaks Tiina alluvuses, selles mõttes tõesti nagu ebaloogiline käik autorite poolt. Kahju, et "klaverimängija" sarjast välja kirjutati, oli selline humoorikas tegelane. Kas Uku Palm jääbki nüüd Ameerikasse? Nad võiksid koos tütrega hoopiski Eestisse tagasi tulla.
 
eelmisele 07. märts 2016, kl 22.09
Kuidas Palm saaks koos oma tütre ja lapsega tagasi tulla, laps on teist värvi! Kas sina tahad, et sinu lapse lasteaias / koolis käib selline "laps"?
 
u 08. märts 2016, kl 12.34
"klaverdaja"-teema meeldis mullegi, oli suht eluline. aga ju siis oli näitlejal mujal rakendust ja nii me temast ilma jäimegi. samas on osa tegelasi kuidagi "kistud", s.t nad on nagu kunstlikult sisse toodud: näiteks see Ahvena pruudi tütar oma eraeluga, mis ei idane ega mädane ja millest ka vaatajale õiget ülevaadet ei anta. lihtsalt nagu ajatäide - ja see on tõesti mõttetu.
 
maia 09. märts 2016, kl 16.03
lausa suurepärases vormis on praegu Feliks Viss oma sekretäriga??????

Ei meenugi, millal Vissi viimati näidati. Aga see Anneli tegelaskuju on nagu tulnukas. Kuidagi topitud seriaali sisse mingeid ebaloogilisi teid pidi. Kui Morna on väikelinn, siis on otse imekspandav, et selline suli seal üldse kanda on saanud kinnitada. Pealegi veel Alma poja Allani suureks imetlusobjektiks saanud. Väga jabur.

Õnne oli enne küll ehk ka natuke argiselt aeglane, aga karakterid olid elulähedased ja teemad ikka arenesid kuhugi. Nüüd on kõik tegelased kuidagi üle võlli ja üle pakutud, sisu muutunud nii tühiseks, et ei ole viitismist jälgidagi. Kahju, kui seriaal välja sureb, sest ta on nii vahvalt oma aja nägu olnud. Tore tagantjärele vaadata.

Soovitus: vahetage stsenarist välja või tooge sisse kaasstsenarist, kel natuke rohkem elukogemusi ja fantaasia elulähedasem.
 
maiale 10. märts 2016, kl 12.46
see oli üsna hiljuti, kui Viss vahetas turvafirmat ning see teostus Allani isikus, keda Anneli järjekordselt õrritas ja innustas. et kas niisugune suli saab väikelinnas tegutseda? jah, nüüd moodsal ajal saab: kui kõik on JOKK, miks mitte, õigust jääb ülegi. pealegi on linna väiksus kasuks, sest Vissi kui mõjukat vanatoid ja tema eraelu ei söanda keegi puutuda. ootan selle liini arengut huviga.
 
Kr 10. märts 2016, kl 19.00
maia Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lausa suurepärases vormis on praegu Feliks Viss om
> a sekretäriga??????
>
> Ei meenugi, millal Viss
> i viimati näidati. Aga see Anneli tegelaskuju on n
> agu tulnukas. Kuidagi topitud seriaali sisse minge
> id ebaloogilisi teid pidi. Kui Morna on väikelinn,
> siis on otse imekspandav, et selline suli seal ül
> dse kanda on saanud kinnitada. Pealegi veel Alma p
> oja Allani suureks imetlusobjektiks saanud. Väga j
> abur.
>
> Õnne oli enne küll ehk ka natuke argi
> selt aeglane, aga karakterid olid elulähedased ja
> teemad ikka arenesid kuhugi. Nüüd on kõik tegelase
> d kuidagi üle võlli ja üle pakutud, sisu muutunud
> nii tühiseks, et ei ole viitismist jälgidagi. Kahj
> u, kui seriaal välja sureb, sest ta on nii vahvalt
> oma aja nägu olnud. Tore tagantjärele vaadata.

> >
> Soovitus: vahetage stsenarist välja või toog
> e sisse kaasstsenarist, kel natuke rohkem elukogem
> usi ja fantaasia elulähedasem.

....................................

100% Maiaga nõus!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!