Telesaade
Selgeltnägijad
 
lo 18. september 2016, kl 22.26
Uskumatu, et 21.sajandil, tehnoloogiasajandil on vaatajaid mingil selgeltnägijate tuleproovil. Kuhu terve mõisus küll jäänud on.
 
noo 19. september 2016, kl 00.04
Aga mis see sulle korda läheb, mida keegi vaatab?! Mina näiteks ei mõista, miks inimesed vahivad, kui 2 neegrit teineteist klobivad (poksivad), ometigi miljonid vaatavad ja saavad naudingu sellest. Või miks inimesed vaatavad 5 tundi kestvat sümfooniakontserti, kui selle ajaga saaks nii palju vajalikke asju ära teha.
Nii et sinu "mure" jääb arusaamatuks, vabandust!
 
> 19. september 2016, kl 09.24
Kakoi tehnoloogia sajand, kiviajas oleme endiselt ! Absoluutselt mitte midagi ei teata -mis on universum, miks ta eksisteerib, kas peale surma on finiito või hing elab edasi ?
 
imestab ka 19. september 2016, kl 10.58
Uskumatu, et seda lubatkse toimuda, seda vist nimetatakse petmiseks.
 
maniila 19. september 2016, kl 16.33
kuulge, rahunege maha! ükski saade ei ole sunduslik. selgetnägijad ei ole kriminaalselt karistatavad. võiks juba selle soigumise ära lõpetada, närvidele käib. nagu kanakari.
 
lo 19. september 2016, kl 22.09
Kas minu mõte tundub soigumisena?
Eesmärk oli pigem teada saada, miks selline saade köidab. Ma ei vaata neid n-ö naljakaid koduvideoid, väljanaerdavat Venemaad jms, sest minu jaoks on see ajaraisk. Aga selgeltnägijate saadet reklaamitakse pealetükkivalt ja ilmselt on sellel vaatajaid. Justnimelt imestus, kas ja miks sellist saadet vaja on, pani teemat avama.
 
to lo 20. september 2016, kl 13.41
Keerulistel ja rasketel aegadel, mil inimeste ümber ja sees on palju ebakindlust otsitaksegi abi ja tuge täiesti ebaratsionaalsetena näivatest allikatest. Vahet pole kas see ebakindlus tuleb väljast (ühiskonnas, poliitikas, panganduses jne toimuv) või enda seest (tervis, eraelu vms.), alati on teatud mass inimesi kes ei saa sellega hakkama pelgalt terve mõistuse abil ja vajavad selleks trumme, viirukeid, nõidu ja maage.
 
nojaa 20. september 2016, kl 21.46
ka terve mõistusega inimene võib armastada trumme ja viirukeid.
viirukitest ei taha midagi teada aga näiteks shamaanitummi olen nõus heas esituses kuulama pikalt. samuti mõjuvad mu kerele hästi teisedki nn esoteerilised heliinstrumendid...

ja ma räägin ühe saladuse selle nõiasaate kohta - see on sõu ja sõud tehakse seni, kuni on vaatajaid. järelikult vaatajaid on.
mina ei vaata telekat. see pläraläraleenu toanurgas on 95% ajast off.
noo on mõned saated... aga tänapäeval on need pingevabalt järelevaadatavad mulle sobival ajal
 
ohjah 24. september 2016, kl 10.50
Show vaatamine telerist on vabatahtlik. Lihtsalt ajaviitmise mõttes.
 
nooh 26. september 2016, kl 12.11
Minul vabal päeval mängib telekas taustaks hommikust õhtuni. Ja seda vaatan (jututuba) irooniaga, sest imestan , et meil on 21sajand ja meil on inimesi, kes sellise pimedusega löödud. Unbeliveble:)
 
hj 27. september 2016, kl 18.30
Ja ometigi pole keegi veel leiutanud mõtete lugemise masinat, tuleviku ennustamise masinat, kadunud inimeste leidmise masinat jne. Vot sulle tehnoloogiasajand.
 
uu 29. september 2016, kl 12.23
teemaalgataja,
sa nimetasid siin tv3 saateid, mida ei vaata. ja kurtsid, et selgeltnägijaid reklaamitakse pealetükkivalt. järelikult oled päris selle kanali lainel? vaata ringi, on ka teisi, kui oled televaataja inimene ja sellest sõltuvuses.
sorry, kui see pisut teravalt kõlas.
 
uule 29. september 2016, kl 19.04
Täpsustus- ei väitnud, et tv3-e ei vaata, nimetasin mõnd saadet, mida kommertskanalitelt reklaamklippide kaudu tunnen. Telekat vaatan mõõdukalt, aga kuna peres on eakas inimene, olen paratamatult mõjuväljas.
 
uu 02. oktoober 2016, kl 09.18
ma ka ...mõjuväljas. aeg-ajalt panen lihtsalt ukse kinni, kui küllalt saab või kui raadiot kuulata tahan. ühel õhtul aga, kui kõrvaltoas käis valjult üsna kasutu/sisutu "Foorum" (kõik enam-vähem kiitsid K.Kaljulaidu) ja uinuda nagunii ei saanud, sattusin nende Eesti selgeltnägijate peale. üks nägija küsis seda, mida mina ammu olen teada tahtnud: kuidas õieti saab kaamerate ees keskenduda?
neis tuleproovides käib niisama "suurustamine", mida võib ju meelelahutusena(?) vaadata. samas jälle: kas need inimesed, kes oma sassis elud ja "luukered" sinna tervele ilmale vaatamiseks ja lahendamiseks esitavad, teevad ikka õigesti?
 
eiksekeegi 21. oktoober 2016, kl 17.40
Ma isegi vaataks, aga ma teps mitte ei satu selle selgeltnägijate peale. Mingit kava ma kunagi jälgida ei viitsi. Ma ei saa probleemist aru, et suisa segab. Järelikult istud kogu aeg ühe kanali peal.
 
maniila 26. oktoober 2016, kl 12.23
mina vaatan, võtan saadet kui šõud, ja ei ussita. mingis saates, kahjuks ei mäleta kus, oli üks vene selgeltnägijate tegelane, kes ütles ka, et saade lihtsalt meelelahutus. kolm esimest kohta olevat suisa osalejate endi poolt välja ostetud. nii ka Kerro, et mida rohkem pappi, seda parema koha saad. väga huvitav teave:)
 
uu 26. oktoober 2016, kl 12.36
ma ka just kuulsin seda, et "mida rohkem pappi"..., aga mismoodi see käib siis?
 
njahh 26. oktoober 2016, kl 22.39
kahjuks on nende saadete mõjuväljas ka lapsed ja (vara)teismelised, kes ei usuvad nähtut tõemeeli. Ja kui kodus vaadatakse kogu perega saadet ammulisui ega saada aru, et tegemist on teatriga, siis on asjad halvasti.
 
maniila 27. oktoober 2016, kl 08.23
laste puhul on tõesti raske, sest lapsed on ausad. parem on väikeste lastega peredel neid saateid üldse mitte vaadata. mis koha ostmisse puutub, siis mina sain niimoodi aru, et 1.-3. koht pannakse produtsendi poolt paika, aga see mis ekraanil on, see on pelgalt lavastus.
 
Eesti "tippsaade"! :D 25. jaanuar 2017, kl 12.35
Mulle nii meeldis, et selle TV3 uue saate alguses vene saatejuht jälle ütles, et mitte käia nende juures ja mitte mingil juhul uskuda ja raha viia, sest näete siin saates ise, mis lollusi näevad! :D Ainult meie U.H. Liiv vaimustusest õnnejunnis!
Aga näe, eesti "talupojamõistusel" pole raha kuskile mujale panna ja ajude asemel saepuru!
Igavuse puhul meelelahutuseks käib kah.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!