Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
jututuba
 
anna 19. oktoober 2016, kl 12.10
Kas on see ikka tõsi, mis seal toimub, esimest korda sattusin vaatama. Paneb imestama tegelikult, et sellise asjaga tegeletakse 21sajandil. Noh kui on nõudlust..küll pakkujaid leidub .
 
olde 19. oktoober 2016, kl 13.32
Jah ikka on nõudlus ja inimesed saavad abi. Mis erilist see 21 sajand siis on`Inimesed on luust ja lihast ikka tehtud. Aegade hämarusest on ikka inimesi ravitud taimede, kivide ja muu säärasega. Ka inimese hingeelu. Mina olen ka pisteliselt paar saadet vaadanud. Aga ükski nn. ravitseja pole öelnud, et ärge minge arsti juurde. Ütlevad, mis organ võib olla haige. Ei maksa kõike kohe maha teha, mida pakutakse. Muidugi tuleb elus valikuid teha- kõik kõigile ei sobi. Aga ka 21 sajandil surevad inimesed ja kui seda ilmalikku elu püütakse leevendada, siis palun väga!
 
maniila 19. oktoober 2016, kl 16.07
tõsi-tõsi. juba aastaid kestab. aga ajukääbikutele ju ka midagi vaja:D
 
to maniila 19. oktoober 2016, kl 22.50
Oled sa juba pensionil?
 
tundub 20. oktoober 2016, kl 00.26
Ei ole pensionil, delfi maksab palka. Oma arvamust ei ole, kirjutab seda, mida kästakse.
 
maniila 20. oktoober 2016, kl 01.16
pensionil ei ole ja Delfis ei tööta. kas oma arvamuse avaldamine on kuritegu või? see jututuba on nii napakas saade, et tekitab suisa piinlikkust. aga kellele meeldib, siis andku minna:D
 
tundub 20. oktoober 2016, kl 11.26
Peab ju palgaline olema, kui hommikul kell 8.45 "avaldab oma arvamust"!!
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?19,14103617,14103617#msg-14103617
 
maniila 20. oktoober 2016, kl 12.52
tule taevas appi! kas hommikul kell 8.45 peab kott peas ringi kõndima või? issanda loomaaed on ikka ütlemata mitmekesine. ja endiselt ütlen, et saade Jututuba on KÕNTS!
 
To 11.26 20. oktoober 2016, kl 15.04
Sina oled küll palgalina, kust muidu selline kamandav toon ja teiste alavääristamine.

Jututuba vaadaku see, kellele see peale läheb, mõni vaatab imetlevi silmi ka vene kanalitest uudiseid, mõni korjab oma uriini ja võrdleb seda purkides, igaühele oma.

Mina ei suuda vaadata, minu mõistuse jaoks on selgeltnägijad ühed "Rumeenia mustlased", kes ei hooli grammivõrragi inimlikkusest, nad on ehtsad väljapressijad ja elatuvad õnnetute ning heasüdamlike inimeste arvelt.
 
maniila 20. oktoober 2016, kl 15.22
ups! jälle Maniila:) mina ei kamanda kedagi. Delfis ei tööta, pensionär ei ole. küll aga olen tugeva iseloomuga inimene ja sellepärast seda saadet vihkangi. ma ei kannata halisevaid inimesi, kes muud ei oska teha, kui oma naba urgitseda. olen ise elus nii mõndagi läbi elanud, aga alati olen püüdnud oma jõududega hakkama saada. kui neid jututuppa helistajaid kuulata, siis tekib küll tunne, kuidas nad siiani elanud? muide, olen tähele pannud, et selle saate põhivaatajad on vanad naised, mehed sellist saasta ei vaata.
 
staarkommijale maniilale 20. oktoober 2016, kl 16.06
Kuidas sa saad öelda "saast", kui juba aastaid iga päev mitu tundi see saade käib ja ikka leidub vaatajaid ja helistajaid?! Öelda "saast" millegi kohta, mis on nii populaarne ja inimestele eluliselt vajalik?!
Mina vaatasin ka paar aastat tagasi seda saadet peaaegu iga päev, mul olid meeletud peavalud, ja mina võin küll kinnitada, et ma sain sealt väga palju vajalikku, mida oma ellu üle võtta ja mida muuta oma elus. Praegu pole ammu enam vaadanud, aga mul pole ka vaja, tervis on paremaks läinud, ja see saade aitas kohe kindlasti mul maailma asjadest paremini aru saada.
Sinul kuluks kohe väga seda vaadata, äkki ajaks osagi kurjust välja, mis sinus on.
 
maniilale 20. oktoober 2016, kl 16.56
"Sina oled küll palgaline, kust muidu selline kamandav toon ja teiste alavääristamine."

Oli mõeldud - tundub 20. oktoober 2016, kl 11.26-le!
 
Sinule: 20. oktoober 2016, kl 17.06
staarkommijale maniilale
20. oktoober 2016, kl 16.06

ütlen, et kui sulle aitab läbi telekaamerate "kätega kompija" posimine, siis naudi!
Ent ära tule laulma, et sellel mingi reaalne ravivõime olla võiks, Kašpirovski-tegijad!

Võiks mingeid jumalaid uskuda parem, need on vähemasti ebamaist päritolu, aga neid soolapuhujaid uskuda ... Populaarsus näitab sinuarust õigust või? Minu meelest väheharitud inimeste rohkust ja tõsist USUPUUDUST!
 
tõesti 22. oktoober 2016, kl 17.50
Ei saa aru miks osa nii kurjad on selle saate ja helistatajate peale. Igale inimesele oma, las helistavad ja las vaatavad, meil on ju ikkagi demokraatia. Ei ole enam aeg, kus kõik keelatud. Võiks ikka ennast harida ja arendada siis muus vallas ja mitte raisata oma energiat teiste halvustamisele.
 
tõestile 23. oktoober 2016, kl 17.41
Sa ei mõtle lõpuni.

Tegu on TV-ga. Mida ta võiks inimestele pakkuda sama eetriaja jooksul ja mida ta pakub.
Mis on populism ja ajude seebitamine.

Ja tsitaat:
"Tsivilisatsioon ja kultuur on läbi inimarengu olnud üks ja seesama, tsivilisatsiooni areng eeldas kõrgemat kultuuri. Praegune kultuuri mandumine on vastuolus tsivilisatsiooni kasvamisega.

Üha sagedamini võib kohata väga tsiviliseeritud inimesi, kes pole enam kultuursed.
Need kaks mõistet on lahku läinud teineteisest. Meil jääb üle vaid loota ja oodata OTSUSTAJATE üritusi muuta maailma."
 
vabandust 23. oktoober 2016, kl 18.12
Kes on OTSUSTAJAD?
 
tõestile 24. oktoober 2016, kl 01.06
otsustajad on planeedil Maa võimu juures olevad inimesed - läbi aegade.
 
aade 24. oktoober 2016, kl 12.18
Mina ei usu grammigi nende jjtuvada, mis hästi lobedalt mõnel voolab suust välja. Vaatan imetlusega vaid Ervinit, sest tema jutus on IVA kohe kindlasti ja huvitav on teda kuulata. Kahju, et Hannest enam pole olnud, ka võisid teda kuulama jäädagi. Teised võivad minu jaoks olemata olla:D
 
maniila 24. oktoober 2016, kl 14.27
Tere, mina olen Maniila, 61 a. vana. Ei ole kahjuks veel pensionär ja ei tööta Delfis. Ma saaksin veel aru, kui Jututuppa helistaksid verisulis noored, kellel elukogemusi napib, aga et minuvanused ja vanemad nii LOLLID on, siis vabandage väga, aga ma olen pehmelt öeldes NÖRDINUD. Nii palju siis Maniilast. Olge TERVED ja seda ilma kohvipaksult ennustajateta!
 
kurat 26. oktoober 2016, kl 20.42
manilla on see tegelane, kelle käes on tõde.
see, kes tapab igasuguse arutelu.

kui vanad inimesed helistavad ja kurdavad,
on nad üksi ja õnnetud.

küllap nad ikka oskavad oma arvete üle aru pidada.


manikallale edu foorumi teemade tapmisel.

Ei kiida heaks neid kätega vehkijaid ja posijaid kalli raha eest, aga kui kellelgi hakkab sellest kergem, no mis siis.
 
maniila 27. oktoober 2016, kl 08.13
no küll on ikka nõrgukesed! tule taevas appi. minul suva, mille peale penskarid oma raha kulutavad, aga seda lõputut jura, et PENSIONID NII VÄIKESED ma ka kuulata ei taha. Krt, õpi oma rahaga ümber käima! mida väikesepalgalised ja töötud tegema peavad? No ja neec küsimused, mida sinna muinasututuppa esitatakse, on lasteaialaste tasemel. kellel valutab pea, kellel p... lõputu vingumine, vastik!!!
 
To 27. oktoober 2016, kl 20.21
kurat 26. oktoober 2016, kl 20.42
"manilla on see tegelane, kelle käes on tõde.
see, kes tapab igasuguse arutelu."...
"aga kui kellelgi hakkab sellest kergem, no mis siis."


Oletame, et ISIS teeb TV-programmi, kus on ka väga häid filme, saateid, aga selle rahaga makstakse kinni pommivööd, ... ikka sul "no mis siis"?
 
maniila 29. oktoober 2016, kl 14.56
kõige hullem on, kui inimestel pole absoluutselt mingit huumorisoont. ütled midagi natuke teravamalt oled kohe "palgaline", kuigi ma isegi ei tea, mida see tähendab. olen palgal küll, jumal tänatud, et töökoht on olemas, aga seda ma küll ei teadnud, et kommenteerimise eest palka makstakse. Uurin Delfist järele, lisateenistus kulub marjaks ära:D
 
sõimusõna 30. oktoober 2016, kl 00.37
on nii palgaline kui ka paks.

Palgalisi on olemas küll, kuid enne võetakse palgale ja siis on kohustus näit venemeelseid vms postitusi täistööpäevana muudkui kirjutada, copyda, jne.

Olen usutavatest allikatest kuulnud.
Kuid siinse jutu osas on see trollit ehe sõimusõna, ta ei oska muud.
 
staarkommijale maniilale 30. oktoober 2016, kl 01.38
Maniila, huvitav, millal sa tööl käid, kui olen sinu kommentaare kohanud, mis on kirjutatud ajavahemikus hommikul kella 6-st öösel kella 1-ni. Ja seda olenemata nädalapäevast. Lisaks vaatad sa ära absoluutselt kõik Jututoad, Kodutunded ja muud saated ära, sest muidu sa ju ei teaks, et jutusaade on "saast". Hämmastavalt tegus inimene: ööpäevas 20 tundi telekat vaadata, samal ajal sisutühje kommentaare kirjutada ja tööl ka veel käia.
 
staarkommijale maniilale 30. oktoober 2016, kl 02.00
No nüüd on arusaadav: Mustamäel 1-toalises korteris polegi inimesel muud teha, kui päev otsa telekat vaadata ja delfis istuda, sest kaua sa ikka aknast välja vahid vastasmaja seina, lolliks võib ju nii minna!

maniila
21. oktoober 2016, kl 06.02
Registreerus: 2 kuud tagasi
Postitusi: 214
kommunaalid suht kõrged nii väikese korteri kohta. ise elan 30 m2 korteris Mustamäel TTÜ läheduses, kommunaalid samad, tõsi elekter tuleb eraldi maksta. minu korteril toa ja köögi vahelt sein maha võetud, tundub kohe palju avaram! vaata ikka veel natuke ringi.
 
Vastuseks õeluseotsale 30. oktoober 2016, kl 18.27
"Maniila, huvitav, millal sa tööl käid, kui olen sinu kommentaare kohanud, mis on kirjutatud ajavahemikus hommikul kella 6-st öösel kella 1-ni. Ja seda olenemata nädalapäevast."



Ohhoo! Ja sina käiad mööda naistekat, küüned verele järatud, silmad peas punetamas - otsid maniilat, kust sa küll selle aja võtad? Magad-sööd ka või vahelgi?
 
18.27-le 30. oktoober 2016, kl 22.36
Miks peaks keegi midagi "otsima", kui sellessamas Telesaate rubriigi esilehel on rasvase sinise kirjaga maniila kommentaarid, mis praeguse seisuga on viimased, loe ise:

30.10.2016 01.16
maniila

27.10.2016 08.23
maniila

18.10.2016 15.42
maniila

06.10.2016 13.24
maniila

28.08.2016 00.49
maniila

Halb kogemus: 29.10.2016 15.04
maniila

Perekond: 30.10.2016 07.47
maniila

Üürin: 21.10.2016 06.02
maniila
Pole vahet, mis nädalapäev või kellaaeg on, maniila on alati kohal.
 
Õeluseots, 31. oktoober 2016, kl 00.52
mis see sinu asi on, kes-kus-millal-miks midagi foorumis kirjutab?

maniilat on hea statistika objektiks võtta - tal ju ikka üks nimi, aga kuidas sinusuguse kohta statistikat teha, kes sa sajanimelisena esined?

Ja niiii kade oled, et teisel on midagi asja kohta öelda, kes sinu moodi ei vingu üksnes teiste postitajate kallal!
 
22.36-le 31. oktoober 2016, kl 01.01
oma peas pole mõtteid vä, oled muunsuuskaitse all vä.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!