Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
peksab kongi
 
ennustaja Andres Jututoas 23. november 2016, kl 11.11
kõrvulukustavalt!

Kõne on normaalsel helitasemel kuid kongipeksmise ajal lööb kõrvad lukku! Võiks ikka ette hoiatada kui kongi taguma kukub!
 
maniila 23. november 2016, kl 12.03
kas tõesti muud teha pole teha, kui seda totakat jututuba vaadata? mine parem õue jalutama.
 
mõistev 23. november 2016, kl 12.21
Kes see maniila on sihuke, keelab ja käsib? Aga kui inimene on näiteks haige ja ei saa õue minna? Mine jaluta ise, sinul on mingid probleemid, 24/7 istud teleka ees ja/või delfis. Pole ühtegi saadet, mille kohta sõna ei võtaks.

Ma täna ei vaata seda saadet, aga eelmine nädal sattusin küll väga asjaliku külalise otsa, nime ei tea, teda tahaksin küll uuesti millalgi näha, kohe palju kergem tunne oli endal pärast, kui saade läbi sai. Läbi teiste murede sain oma valudele leevendust. Väga vajalik saade.
Ja mingi maniila ei tule klähvima, kui inimesed saavad abi sealt.
 
maniila 23. november 2016, kl 13.02
eelmisele. ära erutu! sul oleks nagi mingi tuline ora pees. mina ei istu päev otsa Delfis, vaid töötan kodus. sa oled ikka nii loll kui üldse veel olla annab. tead, lase ennast korralikult läbi tõmmata, ehk hakkab kergem!
 
mõistev 23. november 2016, kl 13.11
Mul on sinust KAHJU. Ükskord pöördub su kurjus sinu enda vastu, siis oled haige ja õnnetu, aga süüdistada saad selles ainult iseennast.
 
maniila 23. november 2016, kl 13.51
mis mõttes haige ja õnnetu? olen haige, aga töötan ja ei vingu! kui haige hakkab ennast haletsema ja oma nabas urgitsema, siis muutubki õnnetuks. see totakas jututuba nüüd küll õnnelikuks ei tee, see on totudele lohutuseks. niipalju kui neid tel.kõnesid kuulnud olen, siis no anna abi, on ikka pseudoprobleemid! ega tõeliste hädadega keegi sinna ei helistagi. need demagoogid on nii võltsid, et suisa piinlik hakkab.
 
ert 23. november 2016, kl 14.35
Võib-olla tõesti töötad ka, aga 24/7 oled naistekas ja aina õpetad ja annad nõu, kamandad ja mõistad hukka. Millises alafoorumis sinu nimi puudub? Oled kompetentne igas valdkonnas!
 
maniila 23. november 2016, kl 14.51
tead, mine sinna, kuhu päike ei paista. no nii väiklast ja opakat ikka annab otsida.mis see sinu asi mida mina kommentaariumis räägin? pikk elu seljatagi, tuginen oma kogemustele. kui sind häirib, siis ära loe mu kommentaare. kõige vastikum on see lõputu irisemine. sa oled üks nõme ja väiklane vanamoor. no anna nüüd minna, sooda!
 
njahh 23. november 2016, kl 19.37
kust kanalilt see jututuba tuleb, mida te kõik vaatate ja kirute?
 
maniila 23. november 2016, kl 20.44
:D kanal 12 kl 10.45-14. ei vaata ammu juba, muideks:) aga eks vaata ise, seal igal päeval erinevad "tuututajad". kes paneb kohitsetud täkkudest ketti (nn ruuniketti, ruun teatavasti on kohitsetud täkk), kes paneb inglikaarte, kes sobrab surnutes. eriti kõva tegija on lõuna-eesti nõid. paneb sind nii paika, et ise ka ennast enam ära ei tunne! nalja nabani:D algul võtsin huumorisaatena, aga lõpuks tüütas ära.
 
Lõuna-Eesti nõid on 23. november 2016, kl 23.03
bad-ass! Alguses ma ei saanud üldse aru mis eetris päise päeva ajal toimub-on see tõesti ilmsi???

Diskor Erwin laob vist ruunikive ja keegi tüsedam sell pritsis Gangese sopavett kui õigesti mäletan.

Samas penskarid helistavad kümnete minutite viisi 3€/minut! Täitsa kadedaks teeb et ise sellist äri püsti ei osanud panna-stuudio neil ju paras koerakuut 4m2 ja tehnika oli veel viimase ajani taaskasutusest pärit-pidevalt jooksis kokku jne. Nüüd mõned sotid ehk investeeritud aga see tuli juba vist päevaga tagasi.

muide netis näeb ka seda www.saade.ee
 
maniila 24. november 2016, kl 11.17
mina ka ikka imestanud, et pensionärid meil nii vaesed-vaesed, aga 3 € kõneminuti eest maksta on "lumme". mina endale sellist priiskamist küll lubada ei saa, ilmselt sellepärast, et ei ole pensionär. aga äriprojekt on tõesti väga kavalalt üles ehitatud.
 
!!!!! 24. november 2016, kl 12.03
Ikka ja jälle sina, maniilake!
 
kadedaks 02. veebruar 2017, kl 13.15
teeb lausa, need penskarid lobisevad mõni lausa pool tundi. kus siis meie pensionärid vaesed on? Vale puha. niiet neil suhtlusvaegus rohkem, aga saatekülalisi pole vaja halvustada..kui on nõudlus..leidub ka pakkujaid:D tuleb oma nish leida. ja vedelev raha tulebki kokku korjata,
 
Mis bad-ass? Ja mida reklaami sa teed? 03. veebruar 2017, kl 23.21
Lõuna-Eesti nõid räägib vist ainsana peale Edgari inimese juttu, aga see su palavalt armastatud diskor Ervin Hurt koos emaga isegi ongi kõige suurem ja avalikum kelm ja ärikas. Gangese solgi- ja laibaloputusvett jätkus just temal jultumust siia tuua ja siis minipudelitesse villida ning siis vaestele haigetele vanakestele pähe määrida ja neid lollakaid plaastreid peksab ka tema ullikestele otsaette!
 
Mis plaastritest jutt 12. veebruar 2017, kl 00.32
käib?

Plaaster käib ikka haava peale mitte otsaette!
 
Eks sa tead küll, kui nii kursis! :D 12. veebruar 2017, kl 11.08
Sa räägi seda kelmidele,mitte ära tule siia õigustama!
 
mõtlesin 13. veebruar 2017, kl 05.41
et keegi pandi vangi, aga siis hakkasin taipama, et löödi hoopis gongi.
Asi ise parim huumorisaade TVs.
 
Andres jah peksab oma kongi 16. veebruar 2017, kl 03.02
vahepeal otseeetris!

Häda selles et kongi tagumine tekitab tavalisest kordades tugevamat heli mistõttu kõrvad lukku lähevad või lausa valutama hakkavad sest sellest ei hoiatata ette.

Kas keegi teab mis päevadel muidu Ennustaja Edgar eetris on või nad ei käi kindlatel nädalapäevadel?
 
Ennustaja Edgar ja Võsa Pets ning Tallinna TV 18. veebruar 2017, kl 16.36
Ennustaja Edgar esineb nüüd Võsa Petsi saates Maagiline maailm Tallinna TV-s. Sinna ka avatud telefon küsimuste jaoks.
Muide , seal nüüd ka uus saade Põdra TV , mille pärast peavalu meedia nii marus, et lausa ühinenud jalamaid Tallinna TV-d sulgema!Tänagi Rahva teenrid marutasid nii, et.... Kloun Langist rääkimata, isegi Hõbemägi Kukus märkis ära! :D
Õnneks saab rahus 24/7 lausa 2 nädalat nüüd Starmani Ajamasinas KÕIKI saateid ja filme järgi vaadata, ilma mingi SALVESTUSETA!
 
Kah nõus! 17. märts 2017, kl 10.53
Täna taas võimalus lahedat Põdra TV-d Tallinna TV-s vaadata.
Isegi paljud "teenused" täna õigete nimedega seal nimetatud, mitte nagu nii mõnedki Tommy Cashi , purkisittumist ja Klassikokkutulekut ning "duubelromaani" suureks kunstiks ülistavad.
Võsa Petsi telefon ka täna avatud... :)
 
Kust need mutid selliseid summasid saavad? 19. märts 2017, kl 15.10
Näed siis, lollid annetavad ja "üksikemad" käivad raskeid rahasid tantramassazhi panemas!!! Võsa Petsi "Maagilist maailma" saab veel kordustest vaadata, et näha kuidas vohab meil see l-tsilöömine!
 
kuna ennustaja Edgar 29. märts 2017, kl 08.39
Egipte saates on? Kas kuskil mingi kava ka kes mis päeval on?
 
ennustaja Andres 02. mai 2017, kl 21.12
tagus jälle kongi nii et pea hakkas valutama.
 
endine vaataja 11. juuni 2017, kl 15.33
no käib ikka kaklus siin teema all! Võtame ikka rahulikult, eks igaüks vaatab ikka seda mida tahab, sõltumata sellest, kas teistele meeldib.
Olin ise ka selle saate vaataja eelmise aasta algul kui olude sunnil koduseks jäin. Hoolega vaatasin ja isegi korra helistasin, või siis kaks. Igal juhul telefoniarve ei olnud just väike. Isegi ruunimees Erviniga käisin korra kohtumas, maksin oma kooliraha ära. Selle eest sain kraani all loputatud ja paberiga kuivatatud kristallkuuli käes hoida ja kaela peale kinesioteibid. Neid saab ka füsioterapeudi juures käies. Veel määrisin omale peale ohtralt tervendaja Volli erinevaid "tervendavaid" vedelikke, mida Nõmme turul müüdi. Ja tegin muidki veidi odavamaid lollusi. Siis saabus mõistus koju. Sellel aastal pole enam kordagi Jututoa saadet vaadanud, isegi ei tea, kas seal ikka endised "tegijad". Ma loodan, et ei satu seda ka tulevikus enam vaatama.
 
mallene 12. juuni 2017, kl 16.36
Jututuba töötab täie auruga iga päev. Olen üks kuulaja,tulen töölt ja panen salvestusest taustaks. Sest seal saab vahel palju nalja nii inimeste küsimused, kui ka vastused on vahel nii totrad. Kõige karismaatilised on Lõuna Eesti nõid ja Tallinna nõid. Kui nemad saates, siis ootavad inimesed vahel viis min. 3 euri min, kui jutule saavad. Olen nende tõdedega enamuses nõus ja väga sirgjooneliste ütlemistega. Kui jama ajad, lõpetab kõne. Nende järgi on põrgu just maa peal ja siin on surma asum. Ma tahaks küsida, miks neid siis siia maa peale saadeti, karistuseks või? Ja siis mees ja naine ei käi kokku ja perekonda pole üldse vaja, seks on porno ja kui sul lapsed, siis sul ema needus. Inimene peab terve elu olema ja elama üksi. See lähenemine minu jaoks võõras. Ma ei tea kas nad mõnest teisest dimensioonist siia saadetud ja neil polegi ema või isa olemas. Aga kenad välimuselt ja hoolitsetud, räägivad puhast eesti keelt. Pidevalt teevad suuremates linnades konverentse. Väga tehakse maha kirikut, see mulle ka ei meeldi, kuigi pole usklik. Kuuluta oma tõde, aga ära halvusta teisi.
 
Kuuluta oma tõde, aga ära halvusta teisi???? 13. juuni 2017, kl 17.49
Ja MILLEGA sa siis oma arust siin tegeled? :(
 
eelmisele popkornile 13. juuni 2017, kl 21.48
Täna näiteks sinu emaga.
 
Hale v-rdjas, 15. juuni 2017, kl 21.22
sind on seal mõne "nagu doktori" poolt "natuke" vähe põrutatud! Mäletad ju küll selle öölektori loenguid, et peale imemise peab neelama ikka ka!
 
ennustaja Edgar 16. juuni 2017, kl 06.25
kuna Edgar Egipte saatesse tuleb-ammu pole näinud?

Ja Andres võiks tõepoolest kongiga tuure vähe maha võtta või vähemalt ette hoiatada et jõuaks hääle maha keerata kuna muidu paneb tõesti pea valutama ja rikub pigem päeva ära kui teeb selle paremaks.

Millises ülikoolis oleks võimalik nõiaks õppida ja kuidas nt eksamid välja näevad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!