Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Küsimused telekas
 
televaataja 20. jaanuar 2017, kl 11.52
Igal õhtul n.tv3-s uudiste ajal absurdne küsimus vaatajatele. Eile n. kas RIIK tungib liiga tavainimeste ellu (midagi taolist). Tahaks teada, kes või mis see RIIK on?? Olen seni arvanud , et meie inimesed ise moodustamegi RIIGI, aga tuleb välja, et inimesed on riigist lahusolevad molluskid. RIIK on nagu mingi ainujumal maapeal, vähemalt Eestis?!
Ikka kummaline küll, millal see lahutus siis juhtus- ma ei märganudki.
 
vanemnaine 20. jaanuar 2017, kl 12.27
oh sind, lapsuke, ära ärritu selliste asjade peale, ilmas on palju hullemaid probleeme...!
 
maniila 20. jaanuar 2017, kl 13.51
teemaalgatajale. ei vaadanud saadet, aga ilmselt mõeldi riigi esindajaid. loomulikult moodustab rahvas riigi, aga vale sõnakasutuse tõttu võib mõttest väga valest aru saada.
 
kirjaoskamatus kuubis 24. jaanuar 2017, kl 14.49
Siis tuleks öeldagi ja ka kirjutada nii- VALITSUS (mitte riik). Tõepoolest on igal pool praegu käibel sõna riik n. riik otsustas, riik plaanib jne. Aga inimesed....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!