Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Pulss 6 hooaeg - pettunud ETV-s
 
Luisa 13. juuli 2020, kl 19.56
Mina olen väga pettunud, miks Pulss sarja 6 hooaja näitamine ETV-s lõpetati ja seda saab näha nüüd Jupiteris. Mina ei saa oma telekasse Jupiteri pilti tuua ja arvutis ma telekat ei vaata. Loogiline on, et hooaajad näidatatakse lõpuni ja siis minnakse uute sarjade näitamiseni (praegu näidatakse Koduigatsust Pulsi asemel). Ma arvan, et Pulsi jätkamine Jupiteris on annab lootust Jupiteri inimestele, et nüüd on tuleb sinna rohkem vaatajaid - see on väga alatu "kaubandustrikk". Olen pettunud ETV-s.
 
mhhh 15. juuli 2020, kl 13.11
ära vahi igast saasta..
 
Luisa 29. august 2020, kl 19.49
Tänan ETV rahvast, kes Pulsi sarja näitamist jätkas. Vaatasin 6.hooaja ära ja tuleb tõdeda, et see on parim sari, mida ETV-s on näha olnud. Loodan väga, et 7 ja 8 hooaeg ka ikka tuleb. Mulle tundub, et Soome, Rootsi, Norra filmid/sarjad ongi südamelähedased. Nagu Stirlitzi sarjas öeldi - iseloom põhjamaine:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!