Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
meeldiv on kiita.
 
no tänan 10. oktoober 2006, kl 14.04
Igatahes olen väga tänulik, et ETV näitab vene ajalooainelist seriaali "Armastuse adjutandid", heal ajal ja tõeline silmarõõm vaadata, pole ka liiga pikk. Igasugused mehhiko mõttetused erakanalitel võik ka ometi millegi kvaliteetsemaga asendada, seriaale tehakse ka mujal maalimas, mitte ainult Ladina- Ameerikas!
 
*** 11. oktoober 2006, kl 00.52
mony-mony-mony...Üks korralik seriaal maksab sama palju kui 5 Ladina-Ameerika seebikat. Ja sa ära ahista penskareid, mida nad, õnnetud, oma päevaga peale hakkaksid, kui ei oleks lucitasid ja carloseid.
 
seda et 11. oktoober 2006, kl 13.59
Minu tuttavad pensionärid enamasti kiruvad seda seebivärki ja ütlevad, et vaataks küll kõike muud, aga lihtsalt ei näidata...ettevõtlikumad juba endale taldriku katusele muretsenud ja vaatavad Sat TV-d...aga mul pole nii palju pappi kui pensionäridel, laste peale kulub viimne kui sent...
 
öösel magan 11. oktoober 2006, kl 14.16
etv-s isegi midagi ju näidatakse, aga kahjuks ainult öösel, kui norm inimesed magavad juba, nii et ega ei näe neid ikkagi.
 
ei 21. oktoober 2006, kl 19.47
saa tõesti aru, miks häid asju järjest vähemaks jääb.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!