Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Young Adam
 
Eva 15. november 2006, kl 10.31
Kes vaatas eilse filmi lõpuni? Alates kohast, kus kutt kirja kohtusse poetas murdis mind uni... Ehk keegi viib otsad kokku!?
 
iva 15. november 2006, kl 16.43
vaatsin lõpuni.... ikkagi mõisteti too torumees süüdi ja surma ka veel...Joe käis ka sel istungil, kuid muud ta ei teinud, kui läks mere äärde ja viskas tolle väikse peegli merre, mis tal aeg-ajalt käes oli......päris filmi lõpp oli see, et ta kõndis ja kõndis .. see kott seljas, kus tal oma asjad olid ja nii lõppeski..
aaa... vahepal, kui ta pargaselt ära tuli, siis elas paar päeva ühe mehe juures, kes öösiti töötas.. no ja muidugi... ka selle mehe naisega ta magas..
 
Kuidas kellelgi siin elus veab 15. november 2006, kl 18.57
Maakera on ümmargune, aga millegipärast iga nurga taga muudkui kepitakse:)

Kahjuuks sellel abielus torumehel(konteksti silmas pidades on valitud sellele tegelaskujule väga vaimukas elukutse) läks tilli igal võimalusel väljavõtmine väga kalliks maksma:(

Ju ta siis lunastas oma eluga kõigi selliste Aadamate patud nagu oli ka peategelane.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!