Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
maire aunaste
 
õie 26. jaanuar 2007, kl 00.24
aunaste oma vinguva ja ülepüüdlikult käsutava häälega tuleks kohe panna nurka. häbi, sellised saated, nagu kreissaega lõikab meeltesse. jube kosmosemutt! mingu ameerikasse tagasi broilereid küpsetama.
 
ma ka 26. jaanuar 2007, kl 07.56
Vaataks ka vahel "Meiet", aga Aunaste talumatu hääletoon peletab tõesti eemale.
 
nono 26. jaanuar 2007, kl 09.03
No aga vahetage kanalit, mis te vingute. minu meelest on tal küll superhuvitavad ja südamlikud saated. Ja huvitavate inimeste ülesleidmise peale on tal ka hea nina. Kusjuures saate teevadki heaks need lihtsad tavainimesed, kes jutustavad oma lugu ning nende lugu on tuhat korda mõnusam kuulata kui jälle mingite tobedate äraleierdatud prominentide staaritsemist, eputamist, glamuuritsemist vaadata.
 
Ra 26. jaanuar 2007, kl 11.36
Mina vaatan ka ikka teemade pärast, mis on väga huvitavad. samuti jälgin, mis pr. Aunastel seljas on. Ta on ikka väga kena naine oma vanuse kohta...jõudu.
 
on hullemaid 26. jaanuar 2007, kl 12.28
Vaatan ka saadet just huvitavate teemade pärast.Ja kui mõelda,ei tulegi keegi teine meelde, kes selle saate samamoodi välja veaks.Reet Linna?Katrin Viirpalu?Anu Saagim?...Meessoost saatejuhid annaks saatele hoopis teise olemuse ja parem oleks teha siis täiesti uus saade.Niiet Aunaste teeb ssatest just selle saate ja teised tehku omanäolist saadet.Muidu on jälle nii,et "Kõige suurem sõber" ja Liis Lass onu Raivona...
 
ei ole lesbi 26. jaanuar 2007, kl 12.34
Imetlen Aunastet - mulle on ta alati väga meeldinud!
Ja teiseks - arvastage sellega, et saate lindistus on tunduvalt pikem kui see, mis eetrisse jõuab. Külaine on võibolla juba pool tundi järjest rääkinud, aga eetrisse läheb 5 minutit. Ja siis jäävadki sellised "teravad" ütlemised sisse, et "no vastake ometigi mu küsimusele".
Ise tegelikult ei vaata, sest pere peale on 1 telekas ja kõik teised arvavad, et nende saated on tähtsamad. Vahel olen kordust vaadanud.
 
vaataja-kuulaja 26. jaanuar 2007, kl 13.29
saate formaat tõesti väga asjalik ja Aunaste saatejuhina tore,kui ainult poleks nii tobedat rääkimiseviisi,pikki monolooge ka raadiosaadetes ,kuhu helistatakse võiks ikkagi anda rääkida helistajatele ja vähem pühendada aega mele nii tundmatutele jänkidest esinejatele....ja see mina..mina...mina... mina nagu linna reetki....nii väsitavad.Kui palju kümneid aastaid võib üks inimene endast nämmutada. Salapära saatejuhu isikus on palju huvitavam.
 
to: nono 26. jaanuar 2007, kl 18.31
Aga vahetangi, nii kui Aunastet näen, kohemaid!!! Istub seal tähtis tädi ja paneb vastiku häälega maailma paika.
 
46 26. jaanuar 2007, kl 22.33
just, see moor lihtsalt saeb teema puruks....olgu taustatoimetaja kui niiväga tahab või siis mängigu tumma.
 
K 27. jaanuar 2007, kl 01.12
vaataks, aga vihale ajab, et aunaste tihtipeale ei lase teisel lõpuni rääkida vaid karjub peale oma järgmise hullu arvamuse.skiso tundub ja ei kannata kohe kuidagi vaadata-kuulata.
 
46 27. jaanuar 2007, kl 03.07
keevitab täiega, kahju et see häälepaelteanne pole käteosavusse antud. ta sobiks ka heegeldama näiteks uude saatesse käsitöö ja karistus
 
hoopis teine asi 27. jaanuar 2007, kl 09.39
Aunaste meeldib väga aga kui telepildis on Võrno nägu panen ruttu silmad kinni ja kinnisilmi teisele kanalile, maksimaalselt vastik.
 
klaid25 27. jaanuar 2007, kl 16.08
aunastel muidu head teemad ja see on ju hea kui ikka tavainimesega tehakse tegemist, muidu alati olnud need staarid,aga muidu jajh ta terav väljä ütlemine ja tagant kiirustamine on mönikord häiriv.et ta ei lase nagu inimesel oma lugu rääkida vaid pidevalt löpetab ise kogu loo...aga muidu täitsa normaalne saade.
 
anti-fänn 27. jaanuar 2007, kl 18.41
teemad jah tunduvad saatekavast vaadatuna head ja vahel mõtlengi, et ehk vaataks aga,.. sis kui näen aunaste nägu ja kuulen tema lõikavat häält ja punnitatud hääldust ja näen isetadvat pilku.. prrr.. nii jube hakkab, et kohe vahetan kanalit

ja minu maitsemeelele ta ilus kuidagi küll pole
 
n27 27. jaanuar 2007, kl 22.50
kellele ei meeldi, ärgu vaadaku.
Mairel teemad alati väga elulised ja elu näinud naisena, süda tal ka õige koha peal, vaatan alati huviga kui on vähegi võimalus jo olen TV juures.
Tubli naine, Maire lase aga samas vaimus...kui jaksad. Ootame Sind alati ekraanile.
Ma pole sattunud raadiojaamale, kus ka Mairel saade.
Kas keegi teab, mis päeval ja kellaajal?
 
TO n27 27. jaanuar 2007, kl 23.33
samal päeval, teisipäeval siis, kell 21:05 vikerraadios
 
46 28. jaanuar 2007, kl 00.22
maire on nagu mõrd romulus tiituse karikatuurilt
 
mamm 28. jaanuar 2007, kl 12.31
Inimene ei ole kullatükk et meeldida kõigile, mulle Maire meeldib, kõik ei pea olema mahedad ja magusad.
 
väike myy 29. jaanuar 2007, kl 21.15
mu jaoks aunaste nägu/hääl on signaaliks kanalit vahetada. mitte miski selle naise juures mulle ei meeldi: ei tema võltssüdamlikkus, ei ta kriiskav hääl, ei ta närvilisus, ei ta üleolekutunne kõigest ja kõigist, ei ta teemaasetused saates, ei...
noh, ühesõnaga väldin seda tädi kõikjal
 
naine 01. veebruar 2007, kl 10.29
ilus????? nalja teete, pigem jubedus kuubis
 
mina 01. veebruar 2007, kl 19.42
Kiitus talle!!
 
ikarika 02. veebruar 2007, kl 13.24
Lõpetage see õiendamine-kui hea saade oli teisip.30.01.kas hakkas ka teil kellestki hale?Vahite ainult diivanil lösakil ja kritiseerite.Mina imetlen Mairet,kes tegeleb nende probleemidega,ise olen nii nõrk ,et suudan ainult vesistada.Vaatan harva seda saadet,sest olen nõrk.Tubli ja mõnus inimene(olen ise saates olnud,ta on mul 2 korda kodus käinud seoses saatega)ei ühtegi paha sõna pole öelda.Ja kui ma teda esimest korda nägin ,oli tunne et eluaegne sõbranna tuli külla,soe ja sõbralik.
 
mina 02. veebruar 2007, kl 17.13
põie paunaste oli ta kohta tabavalt öeldud kuskil eelmistes teemades.

se tädi on rõve. RÕÕÕ-VEEEE
 
ahh! 02. veebruar 2007, kl 19.51
aunaste on aunaste ja punkt. et ta elusuuruses nii väikest kasvu on, oli mulle üllatus. aga tema saated mulle meeldivad. jõudu, Maire!
 
ic 02. veebruar 2007, kl 22.15
põieeeee:)
 
ülle 02. veebruar 2007, kl 23.32
Mulle ka Aunaste saade meeldib, kõik on paigas.Ei pea kogu aeg näitama mingeid tibisid, valelikke poliitikuid või "ärimehi".Aunaste saated on elulised ja lihtsatest inimestest, samuti ei pea olema jutt selline "ilane", teatraalne ja võlts.
 
jajah 03. veebruar 2007, kl 14.47
vanasti oli üsna vaadatav-kuulatav saatejuht, aga pärast ameerikat ikka täitsa kiiksuga... võdistab seal vinerkattega diivanil enda keha ja häält... brrrrrrrrrrrrr
 
oeh 04. veebruar 2007, kl 01.30
issand küll, nimetage mõni asi, mis teile ka meeldib - vastikud virisejad ja vingujad!
 
arvamus 06. veebruar 2007, kl 18.36
mulle meeldib hullult palju asju, aga maire aunaste üldse ei meeldi.
 
Teesi 10. veebruar 2007, kl 17.38
Jah, nöus. Aunaste hääl, mis talle endale ilmselt väga meeldib, on kohutavamaid maailmas.
Teemad näitavad, et tegemist andeka inimesega, kuid see esinemine...
Eelmisel nädalal oli siiski tagasihoidlikumat Mairet näha-kuulda ja "kannatasin" välja saate.
Töesti tema näitlejakoolile vöiks ta vötta juurde käitumistunde vöi paluda, et keegi öpetaks talle kuulamist.
Tal on pönevad teemad ja oskab ka inimesed rääkima saada, kuid ise ei suuda kuulata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!