Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
maire aunaste
 
vaatan ka 13. veebruar 2007, kl 17.48
Minu jaoks on vahel need teemad ja saatekülalised nii huvitavad, et kannatan Aunaste "vaheklipid" ära, aga küll lõikab see tema hääl nagu kreissaega. Ja see eksalteeritus, nagu läheks iga hetk keema, häälepaisutamine, dramaatika.

Kui toredad saated need oleks, kui Maire võtaks ennast kokku, räägiks madalama ja mahedama häälega ja oleks ise rahulikum. Temperatuur madalamaks kruttida, kallis Maire.
 
ml 13. veebruar 2007, kl 21.14
aga mina ei vaataks üldse seda saadet, kui saate juht ei meeldi, vahetaksin kanalit. mulle ta meeldib väga ja eriti see tänane saade mustkunstnikuga. jõudu talle toredate saadete tegemisel!
 
jaja 22. veebruar 2007, kl 18.39
Teema võib selles saates olla positiivne, aga Maire oma vinguva hääle ja ebameeldiva hoiakuga rikub saate ära. Mees ei taha tema häält ka kuulda.
 
seda küll 25. veebruar 2007, kl 23.10
Aeg-ajalt räägib saatejuht tõepoolest saatekülalistega nii, nagu viimased oleksid alaarenenud. "No kuidas see on võimalik, et te nii vara tõusete?" Ei oskaks vastatagi! Külaline räägib millestki ja saatejuht hüüatab: "Kuulge, see ei ole ju võimalik!". Ma ei tea, kas arvab, et valetati või?
 
merca 27. veebruar 2007, kl 13.06
to Õie:aru ma ei saa,kui saade ei meeldi,siis vaheta kanalit!
Mõttetu teemaarendus sul!

Inimene ei saagi kõigile meeldida sel lihtsal põhjusel,et kõik inimesed on erinevad-järelikult ka erinevad maitsed.

Mina vaatan küll saadet saate pärast,et see on huvitav,mitte sellepärast,kas saatejuht on ilus,või kole,või hääletoon inetu!Kui te nii pealiskaudsed olete,siis vaevlete kompleksides ja olete ise inetud,või kirjutate sellepärast sellist mõttetust ,et keegi teid ei näe?!Elate oma koduseid jamasid siin vihates ja maha tehes?!Ma ei usu,et kõik ,kes siin halvasti Maire kohta kirjutasid mingid kaunitarid on!Miks peab igast asjas suure mulli välja puhuma,aru ma ei saa;miks ei võiks rahulikult elada?!Ükskõik ,kuhu lehele ka ei lähe,üks sõimamine ja risti löömine käib!Nagu lambad-üks ees,teised targutavad järgi...oehhh...

Ja mis soovitus Mairele see oli:võta madalamalt...apppi!!!
Olen kindel,et maire Aunaste naerab selle peale,aga noh,vaata ja imesta,mis toimub!!!
 
Meie 28. veebruar 2007, kl 12.57
Aga mulle just meeldib Aunaste selle pärast, et ta ei istu seal diivanil nagu mingi tuim tükk ja loe küsimusi paberilt maha. Ja selle teiste välimuse arvustamise koha pealt olen mõelnud, et neil teiste arvustajatel peaks olema kohustuslik oma pilt teksti juurde lisada, siis näeksid ka teised lugejad, et just "need " on need kõge ilusamad ja täiuslikumad.
 
abs 03. märts 2007, kl 07.43
Inimesed süvenega saateete sisusse. Tegemist ei ole missikonkursiga.
 
teisipäevane 08. märts 2007, kl 21.15
Maire oli siis juba hale reklaam kindlustus- ja reisifirmadele. mis ta saabki iga oma haleda propagandateema eest iga kord kuskilt eraldi raha v? tundub nii, halvasti varjatud reklaami tunnen ma iga kell ära.
 
väärtused 14. märts 2007, kl 21.46
Saate teemad VÄGA HEAD.Ühiskonna sanitar!Jätkaku samas vaimus edasi.
 
Grete 12. aprill 2007, kl 21.19
maire, kuidas sa võid nii kohutava esinemisega hea saate ära rikkuda. Sa ei lase ju külalistel rääkidagi. Ükski inimene (sh õpetaja, ülemus, lapsevanemad jne) ei tohiks nii alandavalt ja solvavalt teise inimesega suhelda. See saade pole ju teatri tükk!!!
 
merily 14. mai 2007, kl 01.41
"Ärge otsige vigu. otsige rohtu."

"Iga tegu sünnib mõttest"

"Reageerige intelligentselt ka ebaintelligentsele kohtlemisele"

"Kasutades õigeid väljendusviise, võib inimene öelda kõike. Kuid vale tonaalsuse korral mitte midagi: keeruline on vaid väljendusviisi leidmine."
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!