Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
rindade suurendamine
 
hea investeering 23. september 2011, kl 13.03
-Silikoonrindade panemine on elu suurim lollus.
Näita mulle, palun üks mees, kes eelistaks loomulikule tissile kummipalle näppida. Rinna suurus ei oma küll mingit tähtsust olgu nad või täiesti olematud.-

Oma kogemusest võin öelda, et parim rahapaigutus oli-enesekindlus tõusis, riided istuvad paremini seljas, pärast rinnasuurendust on meeste tähelepanu kordades rohkem kui enne, olen saanud komplimente ja uue suhte leidmine oli väga kerge.Minu voodipartnerid on rindu väga kiitnud. Endise lameda rinnaga ei saanud kordagi selleteemalisi komplimente. Kes üleb, et rinna suurus ei oma tähtsust, võib küll p-sse minna!:)
 
jj 25. september 2011, kl 19.39
eks see oleneb - kellele mis tähti on ja kellel mis enesekindlust tõstab. inimesed on (õnneks) erinevad.
 
K. 08. november 2012, kl 11.12
Selline vana teema, juhuslikult leidsin ja kohe tekkis tahtmine kaasa rääkida, huvitav, kas praegu ka keegi plaanib rindu suurendama minna ? Mina lähen järgmisel nädalal konsultatsioonile, olen juba aastaid soovinud normaalseid rindu,näis, kas nüüd lasen asja ära teha.
Mul on nii, et rinnad vist ei arenenudki välja, peale esimest last juba venisid välja ja olid nagu nahad, rinnanääret nagu polnudki,no tõesti nagu õhupallid,millest õhk välja lastud, elanud olen nendega siiani, häbenenud olen ka alati. Kadestanud olen 50- 60 aastaseid naisi, kellel minust kobedamad rinnad. Minu rind on normaalne olnud vaid raseduse lõppjärgus ja rinnaga toitmise ajal,muidu on AA, või siis veel väiksem, no ütleme nii, et rinda polegi, on vaid nahk ja suured nibud.Praegu olen üle 40-ne, muidu sale ja heas vormis, sünnitanud viis last , aga jah,nagu ma ütlesin, rinnad olid juba peale esimest last sellised tühjad kotid, et siis laste arv ei loe. Kui kellegil on sama probleem, siis kirjutage, vahetaks muljeid ja lootusi, hirme jne.
 
meesterahvas 08. november 2012, kl 15.04
Imelik ikka küll. Loen siin ja hoian pead kinni. No kes kurat mõtles välja need jubedad kunstrinnad... See ju puha lollus ruudus kui hakkate endale kummipalle opereerima. Naise tiss olgu ikka loomulik, olenemata sellest, kas ta on väike, olematu keskmine või suur. See on kõige jubedam vaatepilt ja ka katsumiskogemus kui sul on mingid sünteetilised junnid sinna paigaldatud. Kes saab siis kasu? Kasu saab plastikakirurg, kasu on ka Holliwoodyil ja võibolla ka sellel rumalukesel naisel, kes need panna lasi. See jutt, et ma nüüd kohe olen märganud, et mehed massideda vahivad, on küll puha lollus. Sa ise kujutad endale ette, et sa oled peale seda rõvedat meditsiinilist protseduuri mingi nümf ruudus ja vahid mehi enesekindlamalt. Seepärast sa nende pilke rohkem kohtadki. Aga meestele ei ole see mingi näitaja kui suured tissid sul on. Hinnatakse ikka midagi muud ja OH SEDA ÕUDUST kui ühtäkki lähed oma uue naistuttavaga voodisse ja kompimise tulemusena leiduvad seal rõvedad silikoonpallid, mis isegi sellili olles külgesele ei vaju, vaid ebaloomulikult taeva poole turritavad. VAT SEE ON RÕVE.
Naised, olge ikka loomulikud. Tiss võib olla olematu, vägaväike, keskmine, suur, väga suur. See pole küll meeste silmis asi, mis loeb. Pigem olete ise omale selle väärkujutelma loonud ja tahate kangesti saunas või duši all suguõdedega võrrelda, mõõtu võtta ja rehkendada kui suured kellelgi on ja kuidas mehed nendesse suhtuval. LOLLUS.

Olen rääkinud
 
Kats 19. november 2012, kl 11.14
Eelkirjutanul on õigus, loomulik rind on tõesti ilus, kahjuks kõigile naistele pole looduse poolt ilusat rinda antud.Olen näinud igasuguseid, enamasti küll ilusaid ,vist sellepärast, et kui pole midagi näidata, siis hoitakse peidus :)
alati kui näen ilusat, suurt ja prinki rinda, siis kohe kahtlustan, et silikoon ja mõnikord ongi nii olnud. Ühel mu tuttaval olid ka silikoonid ja tõesti superilusad ja kaunid, ega ma poleks aru saanud, kui ta ise poleks öelnud. Sellel naisel polnud mingeid ehteid juurde vaja, isegi rinnahoidjat ei kandnud, ikkagi nägi niiiii ilus välja, kadestasin teda.Katsunud ma neid tisse ei ole , aga silmale on küll ilus vaadata .
Olen ka mehele näidanud suurte kunstrindadega naiste pilte ja ta on öelnud, et muidugi on ilusad, et ei hakka üldse vaidlema. Isegi vanad mehed vaatavad telekast suurerinnalisi ja ahhetavad, neil ükskõik, kas päris, või kunst, peaasi, et ilus. Ei usu,et tavaline mees vahet märkab, iseasi muidugi, kui ta on mitukümmend tissipaari läbi katsunud, siis suured kogemused, ehk on eelkirjutanu kah mingi supermees, kel iga nädal uus, keda katsuda.
Mina kui naisterahvas ei teeks küll vahet, kas tavaline penis, või pikendatud, no ei ole neid mehi nii palju olnud, et oskaks võrrelda.
selle pika jutuga tahtsin öelda, et naised teevad rinnaoppe ikka selleks, et neil endal hea oleks ja ka teiste naiste pärast, sest just naised on suuremad vahtijad ja võrdlejad, armastav mees jääb naisega igal juhul rahule.
 
meesterahvas katsile 21. november 2012, kl 09.09
Kunstpalli eristab poolpime mees ka 100 meetri pealt ära. Erinevus on olematus elastsuses. Ehk siis ehtne rind lendleb, õõtsub, ripub ja sellili olles vajub alla. Kunstpall on aga ühtviisi kikkis ja nibud pingul. ÖÖÖÄÄÄÄÄK!!!!!! siis võiks ju kumminaist ka näppida :)
NAISED! mõelge järele, kas te neid ikka tahate ja kas on mõtet teiste naiste pärast neid panna.
Mehed ei taha kummipalle käppida.
 
galinakke 26. november 2012, kl 20.30
Tere, tahan ka minna oppile. kaalusin seda varianti 2 aastat. olen teadik, et rinnad saab paremini teha ka trenniga. Olen saavutanud tulemust, aga selleks peab olema aega, et trennis pidevalt käia. OOtasi 2 aastat, et tuleks rohkem vaba aega, minule väga meeldib jõusaal. Aga töö on eelkõige. kaua ma veel ootan? Olen juba 30. Tahaks saada ilus keha nüüd :) mitte pensionil. mure on selles, et ei tea kus ja kes on hea arst. Äkki soovitate kust otsida, palun.
 
Ka naine 28. november 2012, kl 00.00
To huviline, kuidas sa saad rääkida kõikide meeste eest.
See müüt,et meestele ei meeldi silikoonrinnad, on, ma arvan välja mõeldud naiste poolt, kes ise on kunstrindade vastased.
Nii palju kui mina olen meestega rääkinud, ütlevad, et neil on ükskõik, kas kunst või päris, peaasi, et naine end nendega hästi tunneb. Loomulik rind on pehmem, kunstrind, prink ja pisut kõvem, muud vahet pole.
Ma või kindlalt öelda, et enamus naisi lasevad rindu suurendada iseenda, mitte meeste pärast, aga meestele meeldib see, kui näevad, et naine ise pärast õnnelikum on.
 
kah mees 28. november 2012, kl 00.23
Googeldasin kah enne ja pärast operatsiooni pilte ja väga koledaid partiisid on ikka enne piltidel. On ka muidugi selliseid, mida ei peaks muutma, aga tuntavas vähemuses. Enda naisel on kah AA, aga mulle väga sobib.
 
Ihaldatu 28. november 2012, kl 01.12
Ise ei ole teinud, ei olnud ka vajadust aga kes tahavad kindlasti minge. Kompleksid on väga hirmsad asjad, rikkuvad kogu elu, kui aga naine tunneb end ilusana siis tunnevad seda ka teised. siin öeldi et tahetakse "originaali". Sorry, kõik need naised mõistavad et oma rind on parem, aga kui ei ole seda siis ei ole see ka parem. Ei usu et mõnele mehele meeldib poisi kehaga naine, või kahe rippuva sokkiga. Need samad inimesed kes siin sitta loopivad pärast kadestavad ja ihaldavad teid. Veel enam kui teie teine pool on aru saanud ja nõus - minge! Toetan igati!
 
Mees 28. november 2012, kl 11.25
kummitissi tahab vaid idioodist mees näppida. naine peab ikka lihast ja luust olema, olgu tal siis kasvõi päris lame rind. see viimanegi on seksi.
 
Ihaldatu 28. november 2012, kl 15.32
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kummitissi tahab vaid idioodist mees näppida. nain
> e peab ikka lihast ja luust olema, olgu tal siis k
> asvõi päris lame rind. see viimanegi on seksi.


Meie suuremaks kahjuks sinusuguseid on mõni üksik.
 
'???? 29. november 2012, kl 00.51
Kumb on ilusam?

http://www.makemeheal.com/news/images/breast-implants-before-after.JPG
 
Mees 29. november 2012, kl 10.52
Ära ole nii kindel, et minusuguseid mõni üksik on.
Aga pildi kohta ütlen, et esimene on ehe naine, kelle kallal on elu oma töö teinud ja teine on koomiliste kummipallidega naine. Mina tema mehena ei oleks lubanud tal opile minna. Ega siis selle pärast suhe lõppe ja armastus läbi ei saa kui lapsed tissid välja venitavad. See on elu.
Siin teemas aga ägavad enamasti looduse poolt kaasa saadud väikese tissi pärast. Minu arust on see isegi väga seksi. Mulle endale igal juhul meeldivad kõik suurused ja kujud kui nad on loomulikud. Endal on olnud pruute nii a-st D-ni. Tissi järgi pole kunagi valinud ja kui mõni mees seda teeb, siis on tal kolba all saepuru.
Mõned stiilinäited ilusatest väikestest rindadest:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5cpcdCiQl1rwvn7bo1_500.jpg


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m72rz5UFNr1qfz0igo1_1280.jpg


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5wy2cp8NI1r87o4do1_250.jpg
 
??? 29. november 2012, kl 23.15
Kulme lubaksid kitkuda ikka? Kaenlaalt karvu ajada?
 
Liisalotte 30. november 2012, kl 07.19
Vaatasin ka neid pilte, http://www.makemeheal.com/news/images/breast-implants-before...
ja mis ma ytlen, mul umbes sellised ongi, no natuke veel väiksemad ja nibud väga suured. Ja ma lähen varsti opile, olen kogu elu põdenud nende pärast, kusjuures mul ei läinud need elu jooksul selliseks,vaid minuga oli nii, sünnitasin 18 aastaselt esimese lapse ja plaks, rinnad olid peale imetamist nagu 65 aastasel,mul pole kunagi olnud ilusat rinda, mida katsuda ja kätte võtta.
Ja kuidas olen põdenud,tutvuse alguses praeguse mehega hõõrusin peale rinnahoidja seljast võtmist paar minutit nibusid, et need ei ripuks, vaid kikki läheksid,muidu oli ikka väga öääk , mul oli nii piinlik.Õudne siis, kui spas või rannas rind, õigemini nahariba kusagilt välja piilus ja ühises pesemisruumis häbenesin, põha taevas, 70 aastastel on tihti pringimad rinnad kui minul.
Pika jutu mõte selles, et tuleb kuulata ennast ja oma sisetunnet. Kui oled ikka elu aeg põdenud ja ennast halvasti tundnud rindade pärast, siis mida veel oodata.
Andke andeks, aga ma tahan kordki elus olla rindade omanik, pealegi kuna mul raseduse ajal ja rinnaga toitmise perioodil on norm suuruses rinnad, siis ju ongi loodus mulle suuremad ette näinud, seega suurendan vaid rasedusaegsele tasemele, et AA-st saab B,mis ongi normaalne ja kehaga tasakaalus.Olen 174 pikk ja kaalun 63 kg.
 
Liisalotte 30. november 2012, kl 07.33
Ja veel vaatasin ka neid kolme linki,no ütleme nii, et piltidel on tõenäoliselt noored tüdrukud,kes pole veel sünnitanud. Seega pole nende rinnanibud veel välja veninud, aga mehed ei mõista ja ei tea,milliseks võib selline pisike rind muutuda peale imetamist. Nibu venib väikese sõrme pikkuseks ja edasi on vaid tühi kott,nagu õhupall,millest õhk välja lastud. Kusjuures mulle isegi üks mees ütles : sinu rinnad peaks täis puhuma !Ja minu eksmees ütles : issand, sul polegi rindu,vaid rippuvad nahad !
Keegi ei mõista,kui piinlik mul oli, kuigi ma pole süüdi, aga see teadmine ei vähenda valu,mis ma tundsin selliste ütlemiste peale.
Nüüd kui käisin konsultatsioonil , siis kirurg,kes mind lõikama peaks,tema küll ütles, et pole midagi nii hullud, täitsa kenad ju !
Tema oligi ainus inimene elus, kes on mu rindu kenaks nimetanud,saatuse iroonia.
 
to Liisalotte 01. detsember 2012, kl 13.14
Küllap kirurg on hullematki näinud, seepärast ütleski nii. Kui see sinu elukvaliteeti parandab, siis lase käia. Mul on C aga ei hoia kenasti, liiga laiali ning toitumishäire tõttu välja veninud. Plaanin kergitamist, kui lapsed olen saanud. Põen ka. Nii et võin ainult ette kujutada, mis tunne sul on. Edu!
 
Kade 30. jaanuar 2013, kl 19.04
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m72rz5UFNr1qfz0igo1_1280.jpg

Issand, kui õnnelik ma oleks, kui mul sellised rinnad oleksid. Mul aga on udarad; ok, tegelikult vist enamus naisi oleksid õnnelikud, aga mina vihkan oma rindu, ma olen õnnetu (75B).

Ma ei julge iluoppi ka minna küsima, sest usun, et minu teiste arvates kenasid rindu ei hakka küll keegi lõikuma. Raha ja tahtmist on. Kas maksab minna uurima? Rindade vähendamist tehakse ikkagi vist rohkem tervislikel põhjustel, oh ma ei tea.
PreiliLiisbeth 03. veebruar 2013, kl 20.59
To Kade: Ära ole kade selliste olematute asjade üle.. minul on täpselt samasugune olematu rind.. see on nii ebameeldiv, alandav ja piinlik.. enesehinnangut praktiliselt ei ole.. viimasel ajal olen hakanud mõtlema rindade suurendamisele.. rahaga seis küll ei ole kiita aga siiski kuskilt tuleb ots lahti teha ja koguma hakata. küll kunagi on ka minul õnnepäev ja saan opile minna!
 
Rimps 27. juuni 2014, kl 08.23
Tere mul ka mõttes rindu suurendada aga ei tea mis kliinikus kas keegi on the health cliinikus seda teinud ja kuidas tulemus on olnud??või oskate mingit muud kliinikut soovitada??
 
Palmi 30. juuni 2014, kl 15.16
Olin 18 kui hakkasin aru saama, et "pesulaud" ma olen ja selleks jään, käisin veel paar korda naistearstil rääkimas oma muret, et kas see on tõesti normaalne (olen 180cm pikk ja "suurem" naisterahvas, aga rindu polnud mul sendi eest ka, kandsin AA korvi rinnahoidjaid, kuigi vajadust poleks olnud ka nende järgi). Igatahes naistearsti kinnitas, et on küll see ok jah ja mõned naised jäävadki rinnatuks.

See tee sai lõpuks ette võetud mul 21.a, 9.a tagasi juba, tegin seda Taastava Kirurgia kliinikus Tallinnas, lõikas dr. Olavi Vasar. Lasin panna suurema C korvi, maksis toona 37 000kr.

Ütleks nii, et see oli mu elu parim otsus. Ma olin nii kompleksides, nii õnnetu, nii endasse tõmbunud ja lisaks vältisin messugu) selle probleemiga, et ma ei tea kui õnnelikku pereelu ma oleks tulevikus üldse suutnud elama hakata :).

Minu praeguse abikaasaga oli mul toona n.ö käimisfaas veel. Teki alla jõudes ma talle seda ei rääkinud kohe (mees on mul selline lihtne maapoiss, kartsin alguses tema reaktsiooni), hiljem kui ma sellest talle rääkisin ütles ta ka ise, et on silikoonrindadest täiest teisel arvamusel olnud. Aru ei saanud ta vahest ise enne kordagi.

Seega mida ma tahan ütelda ongi see, et ärge tehke ennatlikke järeldusi mingite pornofilmide põhjal või mingeid veidraid friik dokumentaale vaadates. Õige arsti juures pandud, loomulikus suuruses silikoonid näevad välja nagu enda rinnad (hea küll, pringimad on nad küll tõesti kui loomulikud rinnad, ka praegu peale 2 last, mille üle ma muidugi olen väga õnnelik).

Seega, sooovin edu kõigile, kes selle tee ette võtavad :)
 
võib ka nii 17. juuli 2014, kl 14.54
Olen alati olnud sale (48-49kilo) ja rinf A korv, ei ol epidanud häbenema. Pärast esimest last võtsin kiiresti alla ja korv jäi samaks ja rind oli endiselt prink. Pärast teist last aga oli rind märgavalt väiksem, õnneks ei rippunud. Ma häbenesin oma rindasid, siis mõtlesin ka, et ei lähe kunagi kuskile avalikku kohta kus tuleb paljaks võtta (ujulad vms). Juba noorena olin kindel et kunagi ma endale silikoonid panen.
Hetkel olen vaba 36 aastane ja aasta tagasi võtsin 3 kilo juurde ja oh imet, enamus tuli minu rindadesse :) mul on ilus ümar prink rind ja mehed teevad komplimente, olen väga rahul. Kaalu hetkel 51-52kg. Nii, et võib ka nii minna, mida vanemaks seda kenamaks ka rinnad, tähelepanu puudust ei ole! Ja silikoone pole ka hetkel vaja panna, eks näis mis 10aasta pärast saab :)
 
dfuio 16. august 2014, kl 11.17
Mõlgutasin isegi mõtteid silikoonide panekust, kuniks nägin ühel peol topless tantsijat ja sain kohe aru, et tegemist on silikoonidega. Ta rinnad olid kogu tema suure füüsilise aktiivsuse ajal täiesti liikumatus asendis, nagu kivid! Samas kõrval oleval tantsijal oli loomulik rind ja vahe oli kohe näha. Tegemist polnud nende mõlema puhul suure rinnaga, pigem väiksemapoolsematega. Nii et kui suurendama minna oma rindu, siis ainult oma loomuliku rasva süstimise abil, siis saab ühtlasi ka sealt rasvaimu, kust vaja, ja juurde panna sinna, kuhu vaja.
 
Naine 40+a 06. september 2014, kl 23.06
Naised tehke trenni ja olge rahul oma looduse poolt antuga...
Silikon rinnad ei ole küll ilus vaatepilt....
 
minul 07. september 2014, kl 20.07
jääb just füüsilise koormusega rind väiksemaks,muidu on D,kui kõvasti töötan kipub B-ks.
kui on armastav mees võivad ka rippuda,ei loe see miskit,omal peale imetamist kogemus,opiga ei maksa kiirustada,kuna enamasti taastub rind ise aasta jooksul peale imetamise lõppu.
üldiselt muutuvad rinnad pringimaks ujudes,külma vee protseduuridega ja seksimisega,kui viimasega ei liialdata.
suuremaks lähevad maiustades ja vähese liikumisega,siis muidugi tuleb ka mujale kaalu.
 
100% rahul 09. september 2014, kl 14.05
Minu kogemus seoses rindade suurendamisega on ainult positiivne! Sain kõvasti enesekindlust juurde. Muidu alati põdesin kanda liibuvaid riideid ja pesu ostmine oli ka väga raske. Praegu on mul C korv ja olen väga rahul, et operatsiooni ette võtsin! Mina tegin operatsiooni Nordic medical Centeris (www.nordicmedicalcenter.com) ja soovitan.
 
30 a 3 lapse ema 09. september 2014, kl 14.37
Ma olen 3 lapse ema, kellel ei olnud juba enne lapsi erilist rinda ollagi ja peale kolme lapse sünnitamist ja imetamist olid rinnad nagu tühjaks pigistatud sidrunid. Muidugi on mul armastav mees (laste isa) ja tema ei näinud erilist põhjust rindade suurendamiseks, kuid tegin seda enda pärast, sest enesehinnang oli väga madal. Operatsiooni tegin 3 kuud tagasi. Sõbranna soovitusel läksin Villa Medicasse dr. Elleri jutule. Uskumatult tore meesterahvas ja koos vesteldes otsustasime, et tulemus võiks olla võimalikult loomulik. Peale operatsiooni tundsin ennast ülihästi - nagu polekski opil käinud ja tulemus on muidugi super. Minu enesehinnang tõusis märgatavalt ja läbi selle kogemuse võin öelda, et olen nüüd veel parem naine ja ema. Opist teavad vaid mu väga lähedased ja nii kavatsen ka selle jätta.
 
kairi 14. jaanuar 2015, kl 08.25
Aga äkki sa pole sünnitanud ka mitut last.................
 
Jaana 15. jaanuar 2015, kl 09.50
Minu tulemus on umbes taoline. Väga rahul :)
https://edelsteincosmetic.files.wordpress.com/2013/09/breast-augmentation21.jpg?w=870
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!