Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
rindade suurendamine
 
pikuke 02. märts 2015, kl 12.20
Need, mehed, kes siin öäk kirjutavad, on need kadedad naised, ke on väiksed, väljaveninud sokid. Üksiki mees ei kirjutaks nii, nii lollid ju ikka naised ei ole. See pole isegi mehe tekst, ogem ausad.
Endal möödas kuu ja olen tulemusega väga rahul, peale kahte last oli AA korv, olin nagi kosmosemutt, mul polnudki enam rindu, vaid lihtsalt väljaveninud nahad. Nüüd aga on 75 B või C. Mu mees on vaata, et rohkem rahul, ja näen ka teiste meeste pilke, mis selline jutt, et keegi ei taha väkk. Muidugi naised, kelledel on mingi hüper F korv ärge vaadake pornot kallikesed nii palju. Ja need rinnad on vägagi loomulikud ja katsudes normaalsed, kuigi endal jah alles vähe möödas.
 
Pikuke 02. märts 2015, kl 12.21
Jaana, mul ka sarnane tulemus kusjuures, aga ennem pole kaugelt ka selline. mul polnud üldse rinda! .D
 
Liisi 15. juuni 2016, kl 09.46
Kas saab keegi midagi öelda selle firma kohta nagu Health Clinic http://thehealthclinic.eu ?? Kas on kogemusi?
 
Riinu 25. juuni 2016, kl 22.26
To Liisu!
Mina plaanin sűgisel Sinna minna. Käisin juba ka konsultatsioonil. Operatsiooni teostab dr. Jaan Troost. Konsultatsiooni viis ka tema iseklikult läbi. Kusjuures positiivselt űllatas mind see, et enne konultatsiooni oli e-maili teel suhtlus űli kiire. Peale konsultatsiooni saabus ka kohe e-mail uurimaks, kuidas konsuktatsiooniga rahule jäin. Lisaks anti űlevaade sellest mida kogu hind sisaldab.
 
Tipsi 26. juuni 2016, kl 00.07
Mul silikoonid pandud 17 aastat tagasi dr Raie juures.Olen rahul ja ei taha enam midagi muuta.:)
 
qqq 01. juuli 2016, kl 09.05
17 aastat? kas neid ei pea mitte vahetama mingi aja jooksul? tahaks ka aga olen vaadanud neid videosid kus on asjad hullusti läinud ja ei julge eriti.
 
Tipsi 05. juuli 2016, kl 20.29
Jah.Ongi 17 aastat tagasi pandud.Ei taha narkoosi teha enam,et vahetada.
 
pinchisande3 19. juuni 2019, kl 14.47
Rindade suurendamine ilma operatsioonita - http://tonzes.com/breastee.htm Soovitan.
 
Ave Tartust 11. veebruar 2020, kl 14.27
Rindade suurendamine implantaatidega või oma rasvaga seotud teemadel on kõige parem küsida ikka kirurgi enda käest. Minul on mitu tuttavat käinud dr Peep Pree kliinikus dr Triin Vasara vastuvõtul ja on väga rahule jäänud.

Vaata ja otsusta ise https://clinica.ee/rindade-suurendamine/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!