Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
168cm ja 58kg
 
Katri 22. aprill 2014, kl 14.47
kas olete oma 168 pikkusega ja 58 kaaluga rahul? või tunnete ennast paksukesena?
 
piripiiga 22. aprill 2014, kl 15.16
sa küsid seda naljaga pooleks?

numbrid on ju ideaalsed! kui sa tunned ennast selliste mõõtude juures paksukesena, siis ilmselt kaldud kuhugi söömishäirete poole või oled nö "skinnyfat"?
 
' 22. aprill 2014, kl 15.23
rasvunud iseliikuv lihakombinaat ei näe kunagi et tal midagi viga oleks,
 
korv 22. aprill 2014, kl 15.26
oleneb korvist.
 
siiri 22. aprill 2014, kl 15.34
mina olen 168 pikk ja kaalun 86 kilo.
olen 50 aastane, kuid ma ei ole paksuke, vähemalt kõik ütlevad seda, et ma olen pikk ja peenike.
omast kogemusest tean, et kõik oleneb, kuhu need kilod on jagunenud, kas ütlaselt võib ebaühtlaselt ja mis riideid kannad.
ise ennast saunas vaadates muidugi leian et võiks olla kõike vähem, aga selle pärast ma ei põe.
on nagu on, peaasi et on tervist ja et välimus mind ei sega.
 
Ka 22. aprill 2014, kl 15.44
168 cm pikk ja kaalun 70kg, aastaid 60, arvan - päris normaalne.
Oleneb vanusest, nooremana, sellise kaaluga, enda kohta nii ei oleks öelnud.
 
siirile 22. aprill 2014, kl 15.45
Mis vindiga küll 168 sentimeetrine inimene pikk on? Linnapildis ikka pigem keskpärane, kui mitte alla selle. Aga pikk ega isegi pikapoolne kohe kindlasti mitte! Ja 86 kg ei ole kohe kindlasti peenike. Ka mitte kahemeetrise inimese puhul. Seega ära plära!
 
Kurvikas 22. aprill 2014, kl 15.50
Tundub liiga kõhn. Kondibukett.
 
lubage naerda! 22. aprill 2014, kl 15.51
168cm/86kg ja peenike??? :-D
 
mõõt 22. aprill 2014, kl 15.54
Olen ka 168 ja vahel kaalunud ka 58kg, aga kõige paremini tunnen ennast 55 kilosena. Aastaid olin 52-53kg, see oli natuke vähe.
 
Anna 22. aprill 2014, kl 16.56
No peaksid ikkagi vähem kaaluma oma 1.70 ja 52 olin kena sihvakas. No 55 oli ka veel läbi häda aga edasi tulevad sangad ja tselluliit.
 
Maiu 22. aprill 2014, kl 18.36
Mina olen 165 ja 50 kg. See on paras küll. Aga 3 kg rohkem paistab juba välja.
 
ei tea 23. aprill 2014, kl 14.01
Oleks ümbermõõdud juures, siis veel kujutaks ette, kuna üks ja sama kaalunumber samapikkustel inimestel ei tähenda kaugeltki samu mõõte.

Ise olen 165cm ja 60,5kg ja mõõdud rind 94cm, kõht 61cm ja puus 89 cm, kuid tean inimest, kes sama pikk ja peaaegu samas kaalus, aga kannab suurust 42 ja välimuse järgi võiks meie kaalu erinevus olla 10kg kindlasti. Mina olen endaga nende mõõtudega küll rahul. Kui siis rind võiks natuke väiksem olla.
 
Triin 23. aprill 2014, kl 18.14
Siin ei ole oluline mitte ainult kaal vaid nii kehakuju, ümbermõõdud ja ka rasvaprotsent. Ise samuti 168 cm pikk ja kaal 58 kg 38 aastane. Sangasid kuskil ei ole, nähtavad nii ribid, kui ka puusakondid, ümbermõõdud 95-63-97. Teen jõutrenni ja paksuks ennast ei pea.
 
siiri 23. aprill 2014, kl 20.28
minu mõõdud, rind 110 talje 90ja puus110
ma ei tea mis on siis pikk mis lühike, aga olen kõikidest oma sõbrannadest pikem ja bussis seistes ulatun vabalt ülevalt torust kinni hoidma ja sellega ei saa enamus hakkama.
võib olla see et konts on kindalsti 5-7 cm lisaks. aga jah kehakuju on oluline. peput mul peaaegu pole, kõhul on ühtteist, võiks vähem olla, samuti ribid ja puusakondid on nähtaval, mul selline kehakuju et kondid asetsevad teinetesest üsna kaugel, sellepärast tundungi pikk ja kõhna.
aga ma just kirjutasin et tundun. visuaalselt noh.
ma ei öeldnudki et ma olen pikk ja kõhna.
seega ärge jumala pärast põdege oma kilode pärast.
jah olen näinud inimesi, kes käies lausa virvendavad igast kohast, jooksmisest rääkimata. kui ma ema matuste ajal võtsin 15 kilo maha ehk siis kaalusin 70 ringis, siis kõik küsisid kurva näoga et kas mul on sõraline kallal, mees naeris et mul veel ainult vikat seljast puudu.
seega järeldus, praegune on just paras. ma mitte ei propageeri kõiki olema üldsuse silmis paksukesed, vaid leppige oma kehaga ja kui tunnete et on ülearu, siis katsuge see maha treenida aga kui jääte vahtima teisi ja ennast võrdlema modellidega, siis ärge parem tervist rikkuma hakake.
kõhnumine tuleb kasuks ainult neile, keda häirib suur kaal enese tervise ja enesetunde seisukohalt.
 
käbin. 24. aprill 2014, kl 15.45
Olen 168 ja kaalun 55. Võiks natuke vähem kaaluda, oleks perfekt.
 
njahh 25. aprill 2014, kl 20.20
sa siiri, oled ikka päris kopsakas. Ma olen sinust 10cm pikem, mõõdud samad ja mind küll keegi peenikeseks ei pea, pikaks küll....
 
Liina 27. aprill 2014, kl 19.25
Ma olen ka 168cm pikk ja kaalun nii 56-57 kg.Tean ,et seda iseenesest pole väga palju, aga samas tunnen ennast vahetevahel väga paksuna ja kahjuks viib see minu tuju ja enesehinnangu väga alla. Toitumis häireid mul pole kuna tean, et dieeditamine ei vii kuhugile. Mõned inimesed nagu mina pole kunagi oma kehaga rahul, kahjuks nii see on.
 
Britta 27. aprill 2014, kl 20.49
Olen 167 cm ja unistuste kaal on 57-58 kg.. oleksin siis kohe väga õnnelik. Püüdlen sinnapoole.
 
Mona 29. aprill 2014, kl 12.13
Arvan, et 58 kg pikkusega 168 on päris OK.
 
jeerum 29. aprill 2014, kl 17.55
Asi on tõest siiski proportsioonides ja ka rasva%-s ja kuidas see viimane su kehal jaotub. Juhul, kui oled spordikauge inime siis võib ka selle kaalu juures suht mõmmi ka välja näha, kes vähegi lihasmassi omab, ei ole seda kindlasti mitte. Seega küsimus on suht mõtetu.

PS. Tihti lodev kehahoiak ja annab välimusele kohe mitu head kg juurde teiste silmis.
 
plära :D 06. mai 2014, kl 13.08
Kehamassiindeks (KMI)

Lähteandmed
Pikkus 200 cm

Kehakaal 86 kg

Tulemus
Kehamassiindeks 21.50 (BMI)


Olete normaalkaalus!




siirile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis vindiga küll 168 sentimeetrine inimene pikk on
> ? Linnapildis ikka pigem keskpärane, kui mitte all
> a selle. Aga pikk ega isegi pikapoolne kohe kindla
> sti mitte! Ja 86 kg ei ole kohe kindlasti peenike.
> Ka mitte kahemeetrise inimese puhul. Seega ära pl
> ära!
 
paabulind 07. mai 2014, kl 07.17
Olen 170cm ja kaalun kuni62kg.Siinsete andmetega võrreldes paks.Aga tegelt ei loe kaal suht midagi ,ikka proportsioonid.Ise vaatan rohkem vett,rasvaprotsenti ja lihasmassi.ega lahja lehm pole tähnikhirv!
 
ww 07. mai 2014, kl 22.38
166 cm. vanus 42. Hetkel 62-63 ja sellega rahul ja õnnelik. No võib-olla võiks kõht vähe väiksem olla, aga 58 kiloga nägin ikka üsna jube välja
 
52N 08. mai 2014, kl 09.52
mina olen siis see 58-kilone ja pikkust 170. Mis mõttes on 58-kilo jube? Minu meelest on mu kaal ideaalne. Olen sportlik, treenitud, lihastoonus hea.
 
ww 08. mai 2014, kl 14.14
oh jeerum, ei pea ju isiklikult võtma. mina ei näinud oma 58 kiloga iseenda jaoks hea välja. olen ka niivõrd/kuivõrd treenitud (4-5 korda nädalas ikka liigutan ennast korralikult). Mina ei ütle mitte kellelegi, et keegi on liiga kõhn või liiga paks. selle arutelu põhiline sõnum siin ju ongi, et igaüks peab iseenda jaoks selle õige punkti ära tundma. lihtsalt pikkuse ja kaalu suhe ei ütle midagi
 
mina 17. juuli 2014, kl 15.00
166cm ja 52kilo ja väga rahul, igalpool kõike parasjagu ja treenitud ;)
 
KIKI 17. juuli 2014, kl 16.58
Kulla Siiri
Sinu KMI ehk kehamassiindeks 0n üle 30,mis tähendab rasvumist.Uuri veidi asja enne kui rumalusi kirjutad.
 
kle 17. juuli 2014, kl 18.19
Egas enamus naisi ongi endast jube heal arvamusel ja peavad endid saledateks kuigi rasvad lotendavad igalpool aga see üleelmine kommija -mina- on küll kindlasti ilus vaadata....
 
paks 19. juuli 2014, kl 12.50
Ma olen suurema osa elust olnud 166/55, sale ja ilus, ja nüüd ravimite tõttu korraga 67 kilo... Kõik ahastavad, mõni ütleb isegi otse välja, et suur nagu elevant. Ise ahastan kõige rohkem. Oi, ma näen kole välja... Aga ravikuur lõpeb varsti ja loodan kaalu uuesti kontrolli alla saada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!