Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Alustame koos!
 
Kats 20. august 2014, kl 21.00
Tere!

Ehk leidub keegi kes sooviks minuga koos alustada treenimist ning õiget toitumist?
Minu poolt treeningkava ja toitumine, kui õigesti jälgid kaotad 2 kilo kuus. Seda tundub küll vähe aga uskuge see on ainus viis kus sa kõike tagasi ei söö.
Treeningkava on üsna raske, toitumine aga hea. Süüa saab palju, ei ole näljutamist.
Ise olen ülekaaluline ning olen seda kava teinud ja võtsin täpselt 6 kilo kolme kuuga alla aga kuna ma üksinda ei ole eriti tugeva iseloomuga ,et ma suudaks kõigest heast loobuda siis otsin kaaslast kes oleks nõus seda minuga koos tegema.
Ise elan Pärnumaal, aga kui oled mujalt võime ka interneti teel koos alustada ja muljeid vahetada ning kahekesi oleks ka kergem ,et suudaksime koos saavutada soovitud kaalu.

Kui tunned huvi kirjuta kommentaaridesse!
:)
 
Deb 20. august 2014, kl 23.39
Millel toitumiskava põhineb? Mida tähendab raske treeningkava, mis trenn peamine on? Mis pikkuses ja kaalus oled?
Mul sama häda, et distsipliini oleks vaja.
 
Ullu 20. august 2014, kl 23.59
Mis tähendab, et sinu poolt on toitumine, pealegi, et nälga ei jää?
Peab sinu pool söömas käima või saadad kulleriga?
 
Kats 21. august 2014, kl 18.42
Tere Deb!

Toitumiskava sisaldab suure valgusisaldusega toite.
Päevas sööd 4 korda, kindlad kogused on ette antud.
Kui tunned ,et kõht saab liiga täis vähendad kõiki asju võrdselt ja kui tunned ,et jääd nälga suurendad võrdselt.
Näiteks:
Hommikuks võid süüa ühemunaomleti kurgi või tomatiga, kõrvale kaks viilu täisterajahust leiba, peale võid panna kalkunisinki või light juustu. Kohvi või tee.
Lisada võid ka veidi 10% hapukoort.
Lõunaks võid süüa kaks väiksemat KEEDETUD kartulit koos 130g ÜKSKÕIK mis liha või kalaga. Ükskõik mis viisil tehtud. Kuid praadimisel tuleb kasutada külmpressitud oliiviõli. Salatite puhul samuti.
Jne, rohkem siia näiteid ei too.
Ühesõnaga on toidud head ja sõna otseses mõttes sööd palju tervislikku, teed trenni ja võtad alla.

Trenn koosneb 9 harjutusest mis sisaldavad hantelid ja hüppenööriga hüppamisi või velotrenazööri juhul kui sul olemas see.
Harjutused on kätele, kõhule, kintsudele, säärtele ja rindadele ja tuharatele. Ehk siis kõigele!
Olen 165 cm pikk ja kaalun 80kg.
 
Dips 22. august 2014, kl 23.55
Võid mulle saata, ma olen niikuinii omal käel alustanud tervislikku toitumist ja treenimist, aga mingit kava oleks ka hea omada
 
Kats 24. august 2014, kl 20.55
Tere Dips!

Ausalt öeldes ei saa aru kas kellelgi on siin suuremat huvi koos teha seda.
Kui sul on, jagame muljeid ja teeme koos trenni ja toitume tervislikult siis kirjuta mulle oma meili aadress ning ma vastan sulle sinna. ;)
 
Dips 24. august 2014, kl 22.27
dipsi@hot.ee
 
Deb 31. august 2014, kl 23.36
Vabandan, ei sattunud lugema.
Teen küll sama asja, aga tunnen end - konkreetsed kavad ei sobi mulle siiski.
 
artist 01. september 2014, kl 21.15
Leib ja kartul pole teps mitte valk ja neid ei sobi üldse koos lihaga süüa. Nii suures ülekaalus ei või kõva trenni teha.
 
spetsialist 02. september 2014, kl 22.21
põhjenda siis miks ei tohi leiba ja liha koos süüa? muidugi tohib. vana rumal müüt
 
artist 16. september 2014, kl 19.27
Liha nõuab seedimiseks happelist keskkonda, leib aga tahab leelist. Kui magu ei tea, mida eritada, siis ei toimu õiget seedimist.
 
AN 07. oktoober 2014, kl 12.48
Kats, kas sinu pakutud toitumis- ja trennikava on tasuline?
 
artist 08. oktoober 2014, kl 19.46
Tasuta lõunaid ei ole. Anna aga raha siia, muidu raiskad veel ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!