Figuur
Kui kiiresti märkasite trenniga tulemusi?
 
Kasss 30. oktoober 2015, kl 10.31
Hakkasin hiljuti regulaarselt treenima, erinevad trennid, bodypump ja vahele ka mõned aeroobsemad. Olen nüüdseks kuu aega käinud, kuid kaal on sama või isegi pigem tõuseb (toitumist jälgin), mingit muud muutust ka nagu ei märka. Kuu aega on loomulikult vähe, kuid hakkasin mõtlema, mis aja möödudes oleks mõtet hakata mingeid tulemusi ootama? Millal hakkasite teie märkama, et trennil mingeid reaalseid tulemusi on?
 
Mari 30. oktoober 2015, kl 12.02
Tegin mõned aastad 2x nädalas aeroobset ja tunnikese jõutrenni. Lõpetasin ära, kui põrand jalge all põruma hakkas ja pluusid kitsaks jäid, kaalu tuli iga kuuga juurde, ilmselt lihaste arvel. Vbl pingutasin üle, ei tea. Käin nüüd hoopis ujumas ja kõndimas. Jah, trenniga enesetunne vist paranes mingil määral küll, aga sama annab lihtsalt kõndimine ja selle juurde mingil määral võimlemine. Vist isegi parema, arvestades et kõnnid värskes õhus, mitte higihaisus umbses ruumis, raha jääb ka alles:)
 
KUI 02. november 2015, kl 15.18
õhtul enne und kõhu kõvasti täis sööd ja muidu kah suured portsud, siis treeni palju tahad... parim retsept - söö vähem, ja mitte pärast 18.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!