Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Mu mehele ei meeldi mu keha
 
Mari 18. oktoober 2016, kl 13.56
Ma olen täielikus ahastuses. Ma olen 25-aastame naine, olen suhtes, mis on kestnud pool aastat. Alguses kōik nagu toimis.. Nii seks kui kōik muu. Viimasel kuul on asi muutunud.. Mu mees teavitas mulle, et teda ei eruta laiad puusad.. Ta pole mind mitu nädalat sōrme otsaga ka puutunud.. Ma olen 168cm pikk ja kaalun 62kg..mul on väiksed prinkis rinnad ja enda arvates selline naiselik pirnifiguur. Ma teen 4x nädalas trenni ja toitun normaalselt..ühesønaga, selline ongi minu looduse poolt antud figuur, millega peab leppima.
Igaljuhul on minu enesekindlus pärast vestlust mehega null, iga toidukord ja vahelejäänud trenn tekitab süümepiinu ning üleüldse on must madendus peal.
Kogu selle looga tahan öelda seda, et meie ühiskond (k.a minu mees) tekitavad meis tohutut survet, mis viib igasuguse eluisu..
Mehed, mida teie arvates suurtest peffidest?
Naised, kas teil on ka selliseid kogemusi?
 
n45 18. oktoober 2016, kl 14.18
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?28,13832337
siin üks lugu
nüüdseks oleme lahku läinud
 
maniila 18. oktoober 2016, kl 14.47
see mees saada sinna, kus pipar kasvab! mina ka olin nooruses väikeste rindadega, aga mitte ükski mees ei öelnud mulle, et sa ei kõlba oma rindadega mitte kuhugi. no eelmisel sajandil oldi väheke loomulikumad ja ei tehtud igast pisiasjast probleemi. ausalt öeldes, mul on teinekord isegi kahju tänapäeva noortest, kes ei tea enam ise ka, mida tahavad.
 
Ylo Moyst 18. oktoober 2016, kl 15.16
maniila just täiesti õige-lisaks veel seda,et peale välimuse on ka sisemine ilu.Kes ainult välimist hindab, see ikka sõitku seenele.
 
to Mari 18. oktoober 2016, kl 15.22
Oi kui sinusuguse maasika kätte saaks, siis usu mind, mingit eemale hoidmist küll ei oleks :P
 
maniila 18. oktoober 2016, kl 15.26
pean pettumuse valmistama, maasikas juba 61 a. vana:D
 
Mari 18. oktoober 2016, kl 15.57
Jah! Ega suhet jätkata raske! Uskumatu lihsalt, et keegi nii vōib mōelda. Kuigi tean, et olen normaalne noor naine ja ei pea end halvastu tundma, aga siiki... Nii paganama valus on hinges!!
 
pole mõtet jätkata 18. oktoober 2016, kl 16.45
Jah, sellisega pole küll mõtet jätkata. Kui ikka ei meeldi, siis vägisi armsaks ei saa. Varem või hiljem tuleb see uuesti jutuks ja kui inimene on häälestatud ainult täpselt ühele puusalaiusele, siis ei muuda teda miski sisemine ilu ega meeldiv jutt.

Ja kui ta aru ei saa, miks suhe läbi, eks leia siis temal ka mõni viga - nina liiga suur, ripsmed liiga kõverad, karvad liiga karvased, hambad vale tooni, nahapoorid liiga suured . . . füüsilised puudused suhte lõpetajana peaks talle ju arusaadavad olema, olgu need siis kuitahes naeruväärsed.
 
' 18. oktoober 2016, kl 16.48
Häbi ei ole käia netis demonstreerimas milline paks lödisev lehm sa oled? Jälk elajas
 
milline surve? 18. oktoober 2016, kl 17.54
ma arvan, et sassis on pisut asjad. kõigepealt tasuks kindlaks teha, kellel siis probleem on. pisut arusaamatu on, et sa käsitled mehe probleemi enda probleemina. võib olla natuke isegi isekas.

(laiad puusad on kohe kindlasti meie ühiskonnas ja ka maailmas laiemalt, atraktiivsemad ning viljakuse sümboliks. kasvõi multfilmides, arvuti mängudes, loodusrahvaste folklooris jne. ning üsna kindlasti on rohkem mehi kellele meeldib suur tagumik ja laiad puusad kui neid kellele need ei meeldi.)
 
normaalne mees 18. oktoober 2016, kl 17.54
ega mees pole koer, et konti tahab
 
suhe 18. oktoober 2016, kl 18.02
mees otsib põhjust, et minema lipata. suhe algab peale 6 kuu kulist tutvust. see, mis sinul toimub ongi kepisuhe, mees on sinu augud üle uurinud ja tahaks nüüd mujale minna ennast teostama. sellks ongi vaja irisema hakata.

tegid end ka suht odavaks, ses mõttes mehe huvi sai otsa.
 
maniila 18. oktoober 2016, kl 18.25
aga püüa rääkida! muidugi on täiesti võimalik, et uus silmarõõm tekkinud. mina küll enne lõpetaksin suhte, kui laseks ennast mõnitada.
 
küll leiad ,kes ka naist hoiab 18. oktoober 2016, kl 18.26
Mari Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah! Ega suhet jätkata raske! Uskumatu lihsalt, et
> keegi nii vōib mōelda. Kuigi tean, et olen normaa
> lne noor naine ja ei pea end halvastu tundma, aga
> siiki... Nii paganama valus on hinges!!

Astu oma eluga edasi ja ongi kõik!
 
Mari 18. oktoober 2016, kl 18.57
Eks jah.. Kōik, mis ei tapa, teeb tugevaks. Ju mul oli vaja seda ōppetundi. Mehel ongi probleem, mitte minul. Lihtsalt see tema kiiks teeb mulle haiget.
 
hmm 18. oktoober 2016, kl 20.20
lihtsalt otsitakse põhjuseid, et miks ei meeldi. Kui sulle inimene meeldib, siis mõeldakse ka tema omadused meeldivaks, sest keegi ei ole nii täiuslik, et meeldiks kuid järjest ainult välimuse alusel. Kui aga ei meeldi, siis võib välja näha nagu modell, aga otsitakse vigu. See mees on n.kumees ja tal on 1st naisest kõrini, tahab rohkem
 
üks mees 18. oktoober 2016, kl 21.26
n45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?28,13832
> 337
> siin üks lugu
> nüüdseks oleme lahku läinu
> d
Aga ,kas oled nüüd õnnelik?
üksiku elu pole üldse normaalne
 
kepijuku 18. oktoober 2016, kl 21.30
saada see mees kuu peale, ma võin kohe asemele tulla, sest mulle laiad puusad meeldivad.
 
vanem naine 18. oktoober 2016, kl 22.23
Mees teeb lihtsalt ettevalmistusi lahku minekuks.Tõenäoliselt uus silmarõõm vaateväljas, või on sinust nii tüdinenud.
 
üks teine naine 18. oktoober 2016, kl 22.28
üks mees: Aga ,kas oled nüüd õnnelik?
üksiku elu pole üldse normaalne

Olen olnud suhtes kus olin stabiilselt õnnetu ja rahulolematu, nüüd elan üksi ja olen õnnelik, rõõmus ja rahulik. Ma arvan et ei saa öelda, et koos on normaalne ja üksi ebanormaalne. Ebanormaalne on olla õnnetu ja sellesse punkti kõik lõpebki.
 
keegi 18. oktoober 2016, kl 23.20
siin ees juba ütles, aga tõsi ta on, aeg edasi liikuda. Pool aastat asjatult raisatud, aga parem kui aasta-paar oma elust hakkama panna või veelgi hullem titega üksi jääda. Põgene, vaba laps ja edaspidi vali rohkem. Elu on ilus.
 
Jälgi 19. oktoober 2016, kl 02.41
meest, vaata teda tähelepanelikult, on ta ikka väljanägemiselt ideaalne?
 
m32 19. oktoober 2016, kl 18.13
Tundub et mees pigem otsib ettekäänet suhte lõpetamiseks. Võib-olla on tal silmapiiril uus silmarõõm. Võimalik ka et ta võttis sind juba algusest peale nö ajutise suhtena.

Oli kuidas oli, aga igal juhul ei maksa sellepärast liialt põdeda. Kui mees äkki avastab et talle su välimuse juures midagi ei meeldi, siis see näitab et tegemist pole just eriti tõsiseltvõetava mehega. Kuigi see on sinu jaoks valus löök, siis tegelikult on see sinu mehe mitte su enda probleem. Katsu sellest üle olla ja ära lase oma enesekindlust tema pärast nulli viia.

Kui sa peffide all tagumikke mõtled, siis mulle mehena meeldib kui naisel kurve on. Seega parajalt suur peps mõjub igati positiivselt ja jätab naiseliku mulje.
 
Mari 23. oktoober 2016, kl 10.35
Tänan Teid südamest, kes siin kribada viitsisid. Aeg lendab ja küll need tissidki kasvavad ja minu emal kasvas aga tagumik pari nädalaga suureks. Päästaks vana jumal mind suurest ahtrist.
 
Vau 29. oktoober 2016, kl 17.38
25 aastane ja rinnad alles kasvamas? :O
Mul on tunne, et mitte välimus, vaid sisemus ja arukus(arutus) peletavad mehe eemale.
 
loora 15. november 2016, kl 17.02
ara nukrutse yhe mottetu mehe parast, kes lihtsalt ei oska naiselikku keha hinnata. usun ka seda varianti, et laiad puusad oli lihtsalt ettekaandeks tyli yleskiskuda ja sind uskuma panna, et sa ei meeldi enam talle.
viimasele postitajale, aga minu meelest lahevad tissid kaalu tousuga suuremaks, ega muidugi suurt suurt imet ka ei juhtu, aga veidike ikka.
 
Veronika 18. november 2016, kl 11.30
Lõpeta see suhe ära. Pole mõtet kannatada ja alaväärsust tunda mõne lollaka pärast, kes ennast millegipärast meheks peab. Ta pole sind väärt!
svetlooosee 13. mai 2022, kl 18.24
Kaalu alandavad tabletid - https://tonzes.com/slimest.htm Kokku kaotasin ma 18 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!