Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
trennikaaslane
 
Helen 17. oktoober 2001, kl 10.35
Tere
Otsin trennikaaslast ja inimest kellega koos oleks LAHE 10 kilo alla võtta. Ki sa oled inimene, kes on väga busy ja tihti trennist viilib, siis ära parem kirjuta. Muidu asun kesklinnas.
 
Yanne 17. oktoober 2001, kl 10.46
Otsin endale squashi partnerit. Väga hea üldkoormuseks. Busy olen, aga mitte viilija:)
 
kriim 17. oktoober 2001, kl 14.21
ma ei ole squashi kunagi mängind, aga proovida tahaks küll...
kui sa mingi juba kõva tegija ses vallas oled, siis ilmselt mängupartneriks ei sobi
 
Yanne 17. oktoober 2001, kl 15.07
Kõvast tegijast asi kaugel. Kunagi sai tennist treeneriga harjutatud.. Niipalju kogemusest. Squasi olen sattunud mängima juhuslikult mõned korrad ja väga meeldis. Kahjuks oma tutvusringkonnas pole nii sportlike tüüpe, kes oleks just squasist huvitatud:(
Aga rabelemine on squasis tohutu, esimese 5 minutiga higi voolab ja ehk ka kilod:)
 
ivica 17. oktoober 2001, kl 15.19
Helen, mis trenni minna tahad? Kui tihti ja mis kellaaegadel käima hakata? Oleksin huviline küll, looder pole, aga ajaga suht kitsas. Aga kui ajad ja trenn klapivad, siis võiks küll
 
gfr 17. oktoober 2001, kl 15.23
Mina otsin ka, kellega koos trenni minna. Olen küll busy, ent mitte viilija. Ning vähemalt 10 kilost tahaks ka lahti saada (10 juba ongi maas, nüüd viimased 10-12). Eelmisel hooajal käisin vesiaeroobikas ja shapnigus, nüüd on plaan trimmingusse minna see on low-impact treening, mis tähendab, et sobib just rasvapõletuseks). On kaasatulijaid?
 
Anu 17. oktoober 2001, kl 15.29
Võiks kampa lüüa küll,wega napib aga äkki annaks midagi kombineerida ja 10 kilostki võiks vabaneda
 
tolerant 17. oktoober 2001, kl 15.36
to gfr
kus sa vesiaeroobikas käisid ja kuidas see kaalule peaks mõjuma. 10 üleliigset kilokest vaja maha raputada. ja muidugi tahaks kõike ruttu.
shaping on minu jaoks igav või puudus mul motivatsioon. kui keegi ka 10 kilost vabaneda tahaks ja minuga ühineks, siis prooviks uuesti. väga heas vormis inimesega koos käies tekiks alaväärsuskompleks. aga võrdsega võiks isegi võistlusmoment tekkida, mis minu jaoks väga oluline on.
 
ivica 17. oktoober 2001, kl 15.42
to grf

Tahak ka midagi sellist nagu trimming või nii sarnane aeroobika alaliik. Mis ajal ja kus plaanid käima hakata? Mis aeg sulle sobib - õhtu?mis kellaaeg? Mis kandis tln?
 
gfr 17. oktoober 2001, kl 17.16
to tolerant:
Vesiaeroobika annab võrratult hea meeleolu ja enesetunde. Kuidas ta aga kaalule mõjub, ei oska täpselt öelda, kuna lisaks trennile olen ka kaalujälgija (kes nüüd kardab minuga koos trenni minna, pole mõtet, ma ei ole hullunud jünger, vaid inimene, kes tahab end hästi tunda ja püüab oma elustiili kaalujälgijate omaga kohaldada). Ainevahetust kiirendab iga trenn. Oluline vahe shapinguga on see, et kui shaping tundus mulle enesepiitsutuse ja -ületusena, siis vesiaeroobika oli lihtsalt ülimõnus, mis ei tähenda, et lihtne. Aga ma olen veehull! Trennis käisin Reval Spordis (Aia tn).

to ivica:
Plaanin käima hakata kesklinnas, Veerenni ja Uus-Tatari tänava nurgal asuvas klubis Stuudio 99. Üks aegadest oleks kolmapäeva õhtul (18.00), teist veel ei tea, igatahes nädala sees.

Kes siis oleks novembrist kaasalööjad? (Äkki kombineeriks vesiaeroobikat ja trimmingut?)
 
Helen 17. oktoober 2001, kl 21.30
Täiesti sobiks kusjuures K 18.00
Helen
 
DARIA 19. oktoober 2001, kl 12.31
Lähme juba trenni, nii piinlik on
VÕTKE ENNAST KÄSILE!!!
 
kadri 19. oktoober 2001, kl 17.41
kas keegi teab revali vesiaeroobika aegu?? huvitavad just Nonna trennid Kuulsin et osades trennides pidid kohad täis olema
 
Siki 20. oktoober 2001, kl 08.16
Trimmingust huvituks küll.
Pole ka mingi viilija ja püüan võimaluse korral alati minna trenni. Novembrist oleks päris OK!
 
Kristel 23. oktoober 2001, kl 09.10
Olen ikka parasjagu pontsakas. Korra läksin trenni aeroobikasse ja tulin poole trenni pealt ära. Lihtsalt ei kannatanud tibide põlastavaid pilke välja. Tahaks minna ka vesiaeroobikasse. Elan ise Mustamäel ja mulle sobivad õhtused ajad ja nädalavahetus. Olen 24 aastane ja väikse lapse ema.
 
Kristel 23. oktoober 2001, kl 09.10
Olen ikka parasjagu pontsakas. Korra läksin trenni aeroobikasse ja tulin poole trenni pealt ära. Lihtsalt ei kannatanud tibide põlastavaid pilke välja. Tahaks minna ka vesiaeroobikasse. Elan ise Mustamäel ja mulle sobivad õhtused ajad ja nädalavahetus. Olen 24 aastane ja väikse lapse ema.
 
Niisama 23. oktoober 2001, kl 11.59
Kadri: Revali vesiaeroobika on tõesti ok. Käingi just Nonna trennides. Esmaspäeval on ta kell 19.30, reedeti kell 19.00. Teisi aegu täpselt ei tea...
 
katariina 23. oktoober 2001, kl 16.06
Vabandan oma teadmatust, aga mis asi on trimming.
Ise käin kaks korda nädalas shapingus.
 
kadri. 23. oktoober 2001, kl 17.47
jama on selles et mul on teisip ja neljap loengud poole kaheksani
ei kujuta ette et jõuan iga päev peale 8-9-t koju
Enne oli pool viis E ja K see sobis väga hästi aga ex-trennikaaslane ütles et nüüd sel ajal trenni tegev treener pole nii hea
ja pealegi on paljud ajad juba inimesi täis
mix nad rohkem trenne ei tee??
 
veel üks anu 24. oktoober 2001, kl 09.08
Käisin samuti vesiaeroobikas Aia tn. ja kodus kah nats sai ennast venitatud, minul kilod küll kiiresti ei kuku, aga riided on paar nr.t väiksemaid vaja. Olen käinud Flexeris jõusaalis ka, seal on küll pesemisvõimalused vähe räpased, kuid saal ise on mõnus.Kas sinna ei tahaks keegi kaasa lüüa
 
Enxi 24. oktoober 2001, kl 12.17
Hmm, tahax j6usaalis käima hakata, aint üxi olex veic jama. Olex vaja, et mind keski aeg-ajalt nö "taga ajax" , sest life's too busy ja uni on kaa kogu aeg. Käima plaanin hakata 2* nädalas (s6ps ütles, et sest pidi väga piisama, kui sa just mingix jumbux ei taha saada?!) Mingi trennifanatt ple, a polex vastu sellex saada. Keha vajab ju korrigeerimist (no nii 10 kiloga, mis tundub eelnevaid messe lugedes suht populaarne teema olevat?!) Jeeeee, I'm not alone:) Ehk leiax siis kellegi, keda j6usaal huvitax... (alates novembrist, FLEXER club, mitte varem - TÖÖ:(!!)
Ühendust saad e-maili teel: enxi.callie@mail.ee
 
Niisama 24. oktoober 2001, kl 12.50
Kadri:
jama tõesti, et RevalSport rohkem vesiaeroobika trenne ei tee, bassein on juba praegu kõigile soovijatele kitsas.
Kui sinna helistasin, et Nonna aegu küsida, karjuti ka kohe, et KÕIK RÜHMAD TÄIS! Aga eks ta ole - omast kogemusest võin öelda, et on ikka jama, kui rahvast on nii tihedalt,et peab kogu aeg mõtlema, et kellegile kogemata ei virutaks... Nonnal on ka hommikupoole millalgi trennid, õhtul seitsme/poole kaheksane aeg sulle ei sobinud...
 
informaator 24. oktoober 2001, kl 15.02
flexeris on nii halb hügieen, et seal levivad aeroobikamattidel nahahaigused (kontaktdermatiit)
 
Signe 24. oktoober 2001, kl 18.36
Mis trenni on soov minna. Mina läheks shapingusse
 
veel üks anu 25. oktoober 2001, kl 10.51
Tere, tere - jah on küll flexeris nats mäda asi, aga seal oled ju botastega mitte sokkis ja jõusaalides ongi see häda, et see higihais on igalpool.
 
katy 25. oktoober 2001, kl 11.55
Flexeri jõusaalis on nii vähe masinaid ja teises saalis ikka ei taha koos musklimeestega treenida,kas keegi soovitab mingit mõnusamat(just suuremat ütleks) jõusaali?:)
 
tolerant 25. oktoober 2001, kl 13.09
pole ise flexeris käinu, aga forum spordi jõusaal on päris asjalik. seal peaks vajadusel ka nõu saama. aeroobikasaal on ka hea, aga viimasel ajal ei ole seal vähemalt mulle sobival ajal sobivaid trenne olnud. nii et vahetan kohta.
 
reelika 25. oktoober 2001, kl 14.22
mina läheks ka shapingusse, kuskile lasnamäele, kas on tulijaid?
 
maiu 25. oktoober 2001, kl 16.01
tere

Kas keegi oskaks mulle öelda, kus saab vesiaeroobikas käia ja
mis see umbes maksab?

Kalevi ujulat ma tean, aga kas on veel tallinnas, kus oleks võimalik seda harrastada?

Lugesin ka siin Revalist, aga ma ei kujuta ette kus see asub?

Tänan abi eest!!!
 
tolerant 26. oktoober 2001, kl 10.24
Reval asub Aia tänaval, neil on ka kodukas olemas, kust saab vajaliku info kätte. Just tegin hinnauuringut Kristiine spordikeskuses, mis asub vist Forelli tänaval. Kus trenni aegu on päris palju ja 10x maksab 350 krooni, üks kord 40. Neil ei ole kahjuks internetis midagi üleval, nii et tuleb kuulata kiiresti vuristavat administraatorit. Viimase number on 6563067. Mõtlesin, et proovin järgmine kuu järgi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!