Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
trennikaaslane
 
Cady 26. oktoober 2001, kl 12.58
Juba ammu on tahtmine trenni teha! Küsimus on aga kus ja kellega? Võiks ja tahaks käia kesklinnas, kuskil kus on tasemel treener. Isegi ei tea täpselt kas vesiaeroobikasse,shapingusse, trimmingusse, või näit. tennist mängimas.Ka jõusalis võiks paraleelselt teise trenniga käia,et saavutada max. tulemusi. Kui on keegi, kellel energiat, tahtmist ja aega siis ehk liitume. Koos on igati mõnusam treenida ja tulemusi jälgida. Trennis saan käia al. 17.00-st igal tööpäeval.
 
Kats 26. oktoober 2001, kl 13.17
Kas keegi on huviline ennast vormi ajama!? Sooviks leida hakkajat trennikaaslast, kes ei pirtsutaks ja viitsiks treenida peale väsitavat tööpäeva.
Ise olen tavaline inimene ja ei tahaks üksi kuhugi trenni minna, ühtlasi tutvuks nii uute inimestega.
 
Kessu 26. oktoober 2001, kl 13.24
Mustamäel on Sütiste teel spordiklubi AEG. Käisin seal ühe korra.
Üksi on veidi tõesti halb käia. Kas oled seal käinud?
 
Kats 26. oktoober 2001, kl 13.36
Kas tahad käia just Mustakal, või saad ka kesklinnas käia?
 
plaanija 26. oktoober 2001, kl 14.07
Plaanin järgmise kuu keskelt 2 x nädalas vesiaeroobikas käima hakata! Hind 400. - peale 17.30.

Kui on huvilisi, kes tahavad kaalust alla võtta ja ka uusi tutvusi soetada, andke märku, sest üksi ei ole minust erilist minejat.
 
Kessu 26. oktoober 2001, kl 14.12
Ei olegi nii oluline, lihtsalt elan Mustakal, tööl käin ka Mustakal.
 
Kessu 26. oktoober 2001, kl 14.13
Ja kus kohas sa käima hakkad?
 
Kats 26. oktoober 2001, kl 14.24
Sõltub kus hakkad käima.Kui kesklinnas siis sobib, kuna töötan ise kesklinnas ja ajaliselt sobib vägagi.
 
Kessu 26. oktoober 2001, kl 14.31
Mulle sobiks Kristiine kant. Seal on Planet Sport ja Tulbi Spordiklubi. Peale tööd otse sinna minnes saaksin seal käia.
 
Kats 26. oktoober 2001, kl 15.01
Mis treni Sa täpsemalt silmas pidasid? Ja kelle juures tahad käima hakata? Üldjuhul olen asukohaga nõus.
 
Kessu 26. oktoober 2001, kl 15.29
Mingit aeroobikat.
 
Kats 26. oktoober 2001, kl 16.14
Üks isiklik küsimus klah. Kui saladus pole siis kui vana Sa õieti oled? Mina olen juba parajalt vana ja parasjagu potsakas kah. Seega kui ei ole mingeid "pidureid" siis on kõik OK.Lähme ja trennime aga millal?
 
Kessu 26. oktoober 2001, kl 16.17
Olen 27a. Lihtne inimene, mitte mingi beib.
Ma uurin siis täpsed ajad välja ja eks siis meili mulle.
 
Täpi 26. oktoober 2001, kl 16.20
Kõik huvilised ja entusiastid!
Lähme ruttu trenni!!!
Olen seltsiv ja igati lõbus (27 aastane)isiksus, kes tahab kangesti trenni teha. Mis Sa ootad tule löö kampa, ega muidu tsellust lahti ei saa!!!
 
Kats 26. oktoober 2001, kl 16.23
Seega on siis kokkulepe saavutatud. Ise olen ka 27 täis ja igati kompleksivaba, mitte "beib". Kui julged anna tel. nr. nii on lihtsam kokkuleppeid saavutada kui maili teel.
 
liia 26. oktoober 2001, kl 16.36
tead, mina olin 3 aastat iga päev jooksmas käinud, kuid kilod püsisid endiselt. siis aga hakkasin kaalujälgimist harrastama ja seda muide kodusel teel ning poole aastaga oli 10 kilo läinud. kui viitsimist on, tasub proovida.katsu ainult hankida infot, sest muidu paned puusse; kaalujälgijatel on juba kõik sinu eest ära mõeldud, vaja ainult lugeda ja järgi teha. ja muide, see et kodus iseseisvalt hakkama ei saa, on vale jutt. trenn lisaks mõjub veel eriti soodsalt.
 
Kessu 26. oktoober 2001, kl 16.46
ei tahaks nagu avalikult nr avaldada, anna oma mail
 
Elina 28. oktoober 2001, kl 15.43
Lugesin just paljude plaanist trenni minna.Olen olnud kaalujälgija ja jõudu mööda jätkan uusi äraõpitud toitumisharjumusi.Polnud kunagi vabatahtlikult mingit trenni teinud,kuid nüüd olen kuu aega shapingus käinud Reval Spordiklubis.Kas teadjamad inimesed,kes teinud/teevad shapingut,oskavad öelda umbes kui kiiresti hakkasid tulemused paistma ja kaal langema tänu trennile?Muidugi on see individuaalne,kuid sooviks teada.Ja mida üldse arvatakse shapingust?
 
Külle 28. oktoober 2001, kl 22.20
Kui kombineerida shapingut aeroobika ja jõusaalis käimisega, siis on abi küll. Mina isiklikult sain lahti 7 kuuga 14 kilost. Nii et ruttu trenni, ainult planeerimisest ei piisa! Edu kõigile!
 
Kats 29. oktoober 2001, kl 10.34
Sorry, et alles nüüd kontakteerun, kuid oli ju nädalavahetus ja
tead isegi kui palju on sellel ajal teha...
Maili aadressi nagu kah ei tahaks kirjutada nii avalikult, kuid lepiks täna mingi kindla kella ja koha kokku ning trehvaks?!
 
Minnie 29. oktoober 2001, kl 10.43
Üritasin ka kodusel teel kaalu jälgida, ent kõht jäi nii tyhjaks. Liia, äkki nõustad mind tsipa meili teel?
 
heili 29. oktoober 2001, kl 11.25
Tere!

Ka mina tahaks vesiaeroobikasse minna. Mulle ei sobi teisipäev ja neljapäev. Ülejäänud päevad on ok.17.30 on ka täitsa sobiv aeg. Seega millal ja kus sa tahaksid hakata käima?Anna teada, siis vaatame, mis edasi saab. Tervitades,
Heili
 
Kats 29. oktoober 2001, kl 11.37
Kui lepiks mingi kokkusaamise koha ja aja siis saaks täpsemalt
asja arutada ja nö. näost-näkku rääkida?
 
Täpi 29. oktoober 2001, kl 11.38
Kui lepiks mingi kokkusaamise koha ja aja siis saaks täpsemalt
asja arutada ja nö. näost-näkku rääkida?
 
liia 29. oktoober 2001, kl 11.45
ei saa täpselt aru, kes tahab kellega rääkida ja midagi kokku leppida?
 
Täpi 29. oktoober 2001, kl 14.25
Seega kuidas siis jääb, kas läheme või ei ja kus kohtume?
 
Helge 29. oktoober 2001, kl 14.59
Kas keegi tahaks täna kell 17 või 18 kaasa tulla Forelli tn Kristiine Spordikeskusesse vesiaeroobikasse? OOtan vastuseid...
 
tolerant 29. oktoober 2001, kl 15.40
to Helge
Täna veel ei tuleks, sest arvel pole vajalikke rahalisi ressursse, aga neljapäeval olen juba kõva tegija. nimele klikates peaksid minu meiliga ühenduse saama, siis võib täpsemalt kokku leppida.
p.s oled sa seal varem ka käinud, millised on pakutavad tingimused.
 
Kessu 29. oktoober 2001, kl 15.54
Täna mul jälle jube kiire päev. Kuidas oleks homme kl 18:00 Planet Spordis? Võid mulle meilida ka.
 
Kessu 30. oktoober 2001, kl 08.32
OK. Paku välja koht ja kell.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!