Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Video!
 
kaire 19. november 2001, kl 10.19
Kas oleks võimalik kellegi käest saada (loe:osta) sheipingu videot?
 
kadri 19. november 2001, kl 15.59
kui kellelgi on pakkuda siis tunnexin isegi huvi
 
Liis 20. november 2001, kl 09.22
Minu teada ei tohi neid nii edasi müüa. Neid saavad ainul kvalifitseeritud treenerid ja üks kava maksab päris palju.
 
monsa 20. november 2001, kl 10.56
Kadaka turult võib saada väga häid Venemaal toodetud sheipingu videosid.
 
kaire 20. november 2001, kl 11.30
To: Liis!

Väga võimalik, aga kuna aeroobika videosid ju müüakse täitsa legaalselt, siis ma arvasin, et ju siis sheipingu omi ka!

Aga Kadaka turul peaks vist siis ära käima!
 
Triin 21. november 2001, kl 12.30
Delfi videopoes on mõned treeningvideod.
 
Liis 21. november 2001, kl 12.44
To: kaire!

Shapingu treening on pisut teisiti. Treenerid on saanud vastava koolituse ja asja eesmärk on teha kõiki harjutusi õigesti, selleks aga on vajalik õige inimene, kes seda jälgiks- treener.
Tean sulle kindlalt öelda, et valesti tegemisest pole mingit kasu. Hästi oluline on õige keha asend ja harjutusi tuleb teha pingutusega, mitte vehkida. Samuti tuleb ka pulssi mõõta- see ei tohi väga kõrgeks tõusta, siis on seal erinevad raskusastmed, sinu oma määratakse ära koormustesti järi, mille viib läbi treener. Shaping on komplekt toitumisest, treeningust ja mõõtmisest. Kui tahad seda teha kindlal eesmärgil,oma keha vormimiseks, siis soovitan sul minna spordiklubisse, kogenud treeneri käe alla. Shaping on tõeliselt tõhus, kui kõike õigesti teha. Mul on väga head kogemused!!!
 
he-he 21. november 2001, kl 23.41
Kallis Liis, spordiklubis võib ju käia, näiteks üks kord nädalas ja ülejäänud päevad teeks kodus seda sama trenni. Olen käinud kuu aega ja tundub, et enamus harjutusi on käpas ja suht mõtetu on edasi raha maksta kui teed trenni video järgi. Mina ostaks küll video ja heal juhul käiks shapingus edasi nt 1 x nädalas ja mõõtmas. Samuti tundub mulle, et tehes trenni 2 x - seda on siiski liiga vähe ...aga kui käia spordiklubis 4 x siis hakkab juba hirmus rahakotile ja tundub mõtetu raiskamisena.
Nii, et mina ostaks video....aeroobika videot ei taha, sest ma ei saa kodus hüpata, kuna alumistele naabritele see väga ei meeldi:)
 
kaire 22. november 2001, kl 13.17
To: he-he

Just minu mõte!

Selle mõttega tahakski videot osta, et saaks kodus rahulikult vabal ajal sheipida. Tavaliselt peab spordiklubis ostma kuupilet ja kui sel ajal minna ei saa, siis lähebki pilet raisku. Nimelt, on mul selline töö, et kunagi hommikul ei tea, kas õhtul jõuan võimlema või mitte.
Samas võiks aeroobikat kah teha, sest alumisi naabreid pole (elan I korrusel).
 
he-he 24. november 2001, kl 02.08
Aga tundub, et keegi ei müü??
kas tõesti, no inimesed, me elame ju Eesti Vabariigis, ei usu mina, et piraatkaup otsas on?:)))))))))
 
nip 28. november 2001, kl 13.19
Kas oled saanud juba kasseti? soovita, kui oled (et kust , palju maksab)!!tahaks kaaaa
 
kaire 28. november 2001, kl 13.36
To nip!

Ei ole veel saanud! Aga otsin ja ootan veel.
 
nip 28. november 2001, kl 13.44
läen veel see nädal kadaka turgu "turu-uuringuid" tegema, annan teada, kas oli.
 
sips 28. november 2001, kl 13.46
Kommentaar aeroobika kodus tegemisele - kui teete aeroobikat kodus nagu kamp aafrika suguharu liikmeid, olete küll millesti valesti aru saanud. Aeroobika treening ei eelda arutut trampimist, vaid mõõduka tugevusega samme.
 
Liis 28. november 2001, kl 13.49
Hoiatan! Kadaka turul müüakse modell Cindy treeningvideot ka shapingu video nime all, kugi shapinguga pole seal mingit pistmist. Kui sul on tõesti nii suur soov seda kodus teha, soovitan otsida sul mõni shapingu treener, keda ehk annab ära rääkida ja ta müüb sulle selle. Kuigi minu teada on see neile rangelt keelatud. Aga raha nimel tehakse ju nii mõndagi!!
 
nip 28. november 2001, kl 13.50
ikka nagu aafrika suguharu liikmed, kambas mõne ruutmeetri suurusel pinnal ja raha küsime ka veel..:-))
 
nip 04. detsember 2001, kl 11.16
turul on ainult Cindy...ja targemad rääkisid turul, et shapingu kassette polegi neil seal olnud..nii, et pole-kahjuks!
 
Liis 05. detsember 2001, kl 10.16
Seda ma ju teile kogu aeg räägin, et turult seda ei leia. Tuleb ikka spordiklubisse trenni minna! Shapingu treening on ju ka sellepärast kallis, et just see kava (kassett) maksab väga palju.
Ja muide kui sa ostad selle kasseti ja teed seda kogu aeg (mitu kuud järjest) siis lõpuks see enam ei mõju, keha harjub nende harjutustega lihtsalt ära. Spordiklubis vahetatakse kava iga 1,5 kuu tagant. Spordiklubis treeneri karmi pilgu all on ka motivatsioon suurem, kodus kiputakse ikka viilima ka.
 
nip 05. detsember 2001, kl 11.37
No oligi lootus väike, et äkki saab mitu varianti osta..
aga trennis pole mahti 2 x nädalas käia.(elan kaugel linnast)
 
he-he 05. detsember 2001, kl 23.31
no kui palju üks kasset võib ikka maksta??? Võibolla olengi nõus suure raha eest ostma?? Kes müüb, teeme oksjoni???:))))))))
 
Svea 18. jaanuar 2002, kl 13.55
keegi teadis pajatada, et Prismas müüakse, 180 kr eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!