Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
jooga
 
Rella 17. detsember 2001, kl 12.32
küsimus selline, et kas on Teie hulgas ka inimesi, kes on joogaga tegelenud? Ise siiani veel ei ole, aga tahaksin väga proovida. Äkki oskate anda soovitusi, kuhu spordiklubisse peaks pöörduma?
 
Liana 17. detsember 2001, kl 14.41
Mina tegelen. Flexeris on 2 korda nädalas shivananda jooga treeningud. Mulle see väga sobib ja meeldib. Aga rohkem infot tegutsevate joogarühmade ja neis praktiseeritavate erinevate suundade kohta saad joogaühingust.
 
Rella 17. detsember 2001, kl 14.46
Lianale:
Käisin ise ka Flexeri kodukal uurimas. Kas sinna võivad tulla ka algajad või on see rühm mõeldud ainult edasijõudnutele?
 
Liana 17. detsember 2001, kl 14.55
Seal ei tehta vahet algajate ja edasijõudnute vahel, kõik on võrdsed, kõigile õpetatakse kõik sõbralikult selgeks. Rahvast on noortest vanadesni, ka mehi on kambas. Tule tee proovi. Homme õhtul kell 8. Mina igatahes ka sügisel pabistasin ja läksin esimest korda proovima, ning jäin.. :)
 
kadri 18. detsember 2001, kl 09.46
kas jooga mõjub ka kaalule?
oleksin nagu kuskilt lugenud seda aga seal hüplemist ju ei toimu?
 
Rella 18. detsember 2001, kl 09.48
Tahaksin ise ka seda teada! Äkki Liana oskab sellele küsimuselel vastata??
 
Liana 18. detsember 2001, kl 11.18
Egas siis ainult hüplemine kaloreid kuluta. Seal võetakse ikka kõik lihased üksipulgi kenasti läbi ja näiteks "päikesetervitus" on selline harjutuste kompleks, mis võhma kohe päris kenasti proovile paneb :)
 
pepper 18. detsember 2001, kl 14.40
nõus eelkõnelejaga. ise loen ennast algajaks, aga alates esimesest korrast olen täiesti sõltuvuses. jooga võtab tõesti märkamatult kõik lihased läbi. pärast esimesi kordi oli selline tunne, nagu oleks pikamaajooksu teinud. lihastes oli selline rammestus, samas higistamist praktiliselt pole.
mis aga kõige olulisem minu jaoks, jooga parandab imeliselt enesetunnet! pärast tundi on lausa paar päeva tunne selline, et teeks eiteamida :) mõtted on kõigest tüütavast ja ebameldivast väga kaugel. ning üleliigsete kalorite sisseajamine pole ka enam kunagi pähe tulnud ;)
 
kadri 19. detsember 2001, kl 09.26
nii mina olen igatahes veendunud et lähen proovin aga kus saab seda teha? ja mis kellaaegadel? ja mis maksab?
 
Rella 19. detsember 2001, kl 09.35
Kadrile: olen uurinud, et Flexeris on jooga trenn 2x nädalas, kell 20:00, kestvusega 1,5h. Maksab 300 EEK-i kuu.
Endal on ka plaan uuest aastast minna proovima. Kui Sulle sobib, siis äkki ühendaks jõud?
 
kadri 19. detsember 2001, kl 14.15
mix see jooga nii hilja õhtul hakkab???
muidu olen huvitatud küll
 
Liana 19. detsember 2001, kl 16.47
Päevaseid gruppe on ka, aga mul pole enam meeles, kus. Õpetaja ütleb sulle kui tuled ja küsid.
 
inga 20. detsember 2001, kl 00.15
hallo hallo, mis päevadel see on kell 8 ja kus see fl-- asub???
 
mir 20. detsember 2001, kl 13.09
rella ja kadri. võtke pls mind ka kampa
1 kord võiks ara proovida kyll ,siis saab näha, kas pysima jaan:)
aga kas te soovite see aasta veel minna? (27.dets 28.dets?)
 
Rella 20. detsember 2001, kl 13.40
Mir: ikka võtame sind ka kampa. Ise arvan, et sel aastal enam seda plaani ei võta, kuna on suht kiire aeg on, et uuel aastal. Trennid on teisipäeva ja neljapäeva õhtuti, nii et pakuksin välja esimeseks trenni ajaks 03.01.2002. Mis te arvate???
Ingale: Flexer asub Tartu mnt-l.
 
Liana 20. detsember 2001, kl 15.43
Helistage igaks juhuks klubisse ette, sest õpetaja rääkis midagi uue aasta algul kuhugi sõitmisest...
 
mir 20. detsember 2001, kl 17.36
rella, aga suhtleme veel
ma panin endale 03.jaanuar igaljuhul kirja
 
Liana 21. detsember 2001, kl 09.39
Eile sain teada, et 3.jaanuaril Flexeris meil joogatrenni ei toimu. Toimub alles 8. ja 10. ühe teise õpetajaga, pärast seda tuleb reisilt tagasi põhitreener.
 
inga 21. detsember 2001, kl 17.13
okey
kas kellaaeg jääb samaks 20.00
ja kas ennem peab sinna ette helistame, et nyyd tahan tulla, või lihtsalt tulen kohale ja kogu moos???
 
Liana 24. detsember 2001, kl 09.57
Kõik vanaviisi jah. Tuled kohale ja hakkad aga peale... :)Eks õpetajale ikka tutvustad end.
Toredat kohtumist! :)
 
. 30. detsember 2001, kl 22.50
 
tähelepanelik 02. jaanuar 2002, kl 19.54
Mõni oleks võinud õpetaja nime ka nimetada?
 
algaja 02. jaanuar 2002, kl 20.00
Kas keegi tallinlastest Ülo juures Odra tn on joogatrennis käinud?
 
Liana 03. jaanuar 2002, kl 10.05
Minu õpetaja nimi on Aili Jõeläht.
 
muri 08. jaanuar 2002, kl 00.53
Veel üks küsimus: mis seal seljas peab olema? Ja jalas? Kas pärast on higine ja dush ja saun ja kõik, nagu ikka?
 
inga 08. jaanuar 2002, kl 01.30
kas me siis lähme täna vä, ups ma pole veel magama saanudki. kirjutade paindlikud tydrukud.
 
snupsik 16. jaanuar 2002, kl 20.51
äkki viicib mõni hea inimene mind tartus toimuvast joogast teavitada?
 
snupsik 16. jaanuar 2002, kl 20.53

tere!
äkki viitsiks mõni hea inimene mind tartus toimuvast joogast teavitada? et kus üldse, mis tasemega jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!