Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Otsin sõbrannat Tallinnas
 
St. 10. juuni 2010, kl 20.31
tsauki,,ja sama lugu lahe oleks vahel kluppi, randa v6i kohvikusse v6i jlgrattaga s6itma...kirjake saame kokku lähme kluppi siis.. ja l6butsme saame tutavaaks..
 
to st 01. juuli 2010, kl 11.52
Kui vana sa oled?
 
. 03. juuli 2010, kl 17.22
oleks ka huvitatud sõprannadest tallinnas. ise 22.
aga äkki keegi viitsib mõne suvise ürituse korraldada, kuhu koguks kõik toredad noored naised ja saakski toreda sõprannade seltskonna...
 
N 05. juuli 2010, kl 11.18
see hea mõte sul :)
 
kk 05. juuli 2010, kl 15.11
sõPrannad?
vist ei taha sõPrannat...
 
Kristine 05. juuli 2010, kl 20.44
Oleksin samuti huvitatud toredatest naistuttavatest kellega kohvitada ja muud toredat teha. Eriline klubitaja ma just ei ole.
Olen naine 29.a. Mees on lapsi ei ole. Elan Kalamajas.
Juhul kui kellegil sellist kohta ei ole kuhu kõik kohe kutsuda teen ettepaneku kokkusaada kuskil hubases kohvikus :)
Kas lepime miskit kokku siin või teeme ühise e-mailinduse ja suhtleb seeläbi?
 
hei 05. juuli 2010, kl 20.53
ärgem tehkem järeldusi inimese olemuse kohta õigekirja vigade põhjal. Igalühel meist omad nõrgad kohad ja tausta teadmata ei ole mõttekas kohut mõista. Inimeste juures on palju olulisemaid omadusi. Olgem tolerantsed ja avatud ning leiame omale toredaid sõbrannasid ja sõprannasid ;)
 
nnnn 06. juuli 2010, kl 15.20
see kokkusaamine on väga hea mõte tõesti.. ise ole 25 ja oleks väga huvitatud uutest tuttavatest. aga tõesti võiks teha mingi ühise peo ja siis tuleks kokku kõik kes sinna tahavad ja uusi tutvusi luua jne..
päikest teile kõigile...
 
E. 06. juuli 2010, kl 22.43
Oleks ka huvitatud uutest sõbrannadest Tallinnas, ise olen 23. Kellega võiks randa,kohvikusse v6i jalgrattaga s6itma minna.
 
er 09. juuli 2010, kl 11.38
Ka mind huvitaks uued tutvused. Elan Kristiines, lapsed 9.a ja 1,5 a.Ise 27.a. Päikest!!!
 
:) 09. juuli 2010, kl 19.48
nii tore kui kellegil siinsetest oleks eramaja, saaksime teha ühise pikniku kellegi hoovis ajada juttu
 
Mirta 09. juuli 2010, kl 19.59
Ei oska end nii hästi reklaamida aga ma ka tutvun hea meelega!
 
:) 09. juuli 2010, kl 23.36
Mina oleksin ka väga huvitatud. Kas keegi tegeleb kokkusaamise organiseerimisega või pean ise asja käsile võtma ?:P
Minu ettepanek oleks siis mingil õhtul kuskil pubis/kohvikus jutustada ja veini/kohvi/teed juua:)
 
keegi 11. juuli 2010, kl 21.21
hei
kas keegi juba kuskil organiseerib seda kokkusaamist w?
 
mia 12. juuli 2010, kl 12.06
Läheks neljapäeval välja?
 
kiks 15. juuli 2010, kl 12.28
Tahaks leida kedagi kellega käia rannas ja jooksmas või jalutamas.Vanuseks on 20 .Sooviks ,et oleks enam vähem sama vana .Ja poleks lapsi.
 
neiu 22. juuli 2010, kl 22.52
Ise olen 24, Tallinnas, vallaline, lapsi pole:)
Kokkusaamine oleks väga hea mõte:) kasvõi homme :)
 
Kes otsib-See leiab :P 24. juuli 2010, kl 16.23
Tere.
Ex mulgi vahel sama mure, kellega väljas konnata v aega sisustada.
Ise elan põhja tln lähedal, endal laps - niiet parim on ikka see leida, kel endal ka laps. rohkem yhiseid teemasi jne.
 
lilleke 24. juuli 2010, kl 17.26
Ahoi mu tulevased sõbtrannad! Kes täna klubisse minna tahab? Pubi sobib ka :)
 
brx 24. juuli 2010, kl 22.06
heh, päris hea teema. kui te kõik siin nüüd normaalsed inimesed olete ja me omavahel sõbrantsideks saaks, oleks mul ka ilgelt hea meel selle üle:))) ise 26, lapsi pole. kas keegi siinsetest on juba omavahel kohtunud ka? või mingil moel suhelnud? või ongi kõik jäänud sinnapaika et "hei ma tahaks ka uusi sõpru" ja vsjoo:D
 
Kes otsib-See eliab 24. juuli 2010, kl 23.20
Sama siin, mõte kas yldse keegi leidnud. Teema hea, alati võix olla sõbrannasi kellega olla ja leida yhiseid teemasi. kuid kui edukas siin see on ....
 
viimastele 25. juuli 2010, kl 10.08
aga jätke oma e-mail. Lepime midagi kokku ja saame kõik kokku :)
 
keegi 25. juuli 2010, kl 13.03
olete siin juba kõik kokku saaanud ka we?? või on tõesti et ainult tahaks uusi sõpru ja kõik. ma lööks ka kampa kui kkuskil kokku saadakse. :) :)
 
Kristi 25. juuli 2010, kl 14.00
Tere, oleks ka huvitatud mõnest toredast sõbrannast, ise olen alles äsja pealinna asunud, oleks ju tore koos jalutada, joosta, rannas käia, klubi- pubitada või midagi muud teha. Ja vanust siis 26. Kirjutage!
 
Ell 29. juuli 2010, kl 00.55
Mina kolisin tlna eelm sügis ja pole siiani siit sõpruskonda leidnud. Klassikaaslaste seast ka nn südamesõpru ei leidnud,niisama tuttavad. Olen vb liialt vanas kodukohas kinni mõtetega ja pühendusin keska lõpetamisele. Mõtlen siin ,et kuidas teil see nii kergelt läheb, et meilite ja saate tuttavaks?

Lohutan end sellega, et küll ülikoolis minu erialal ka mõttekaaslasi tekib ja sõpru, kel samad maailmavaated jne.
 
mirtu 02. august 2010, kl 21.49
Hei, aga saaks siis see nädalavahetus kokku kõik koos ja läheks kuskile välja. Andke siin endast märku, kes huvitaud :)
 
ärtu emand 05. august 2010, kl 20.15
saame sinu juures kokku?
 
mirtu 06. august 2010, kl 13.54
Kas või minu juures! :)
 
ärtu emand 06. august 2010, kl 19.31
tuleme siis homme sinu juurde. Ja et laud oleks kaetud...:)
 
mirtu 06. august 2010, kl 19.41
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!