Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Figuur
Reied peenemaks! Kuidas?
 
M 29. mai 2007, kl 16.33
160cm ja reis miski 51-53.
Täna käisin linnapeal ja no nii kadedaks teevad need inimese,d kes saavad lühikeis seelikuid kanda. Mina ei julge:(

Kuidas saada peenemaks? Reied suht vormis v.a reie sisekülg, kus on pekk. Muidu kaaluga probleeme ei ole, aga saaks just reied vormi.

On kellelgi häid soovitusi?

Lugesin eelmistest teemadest et trenniga saab reied aint vormi, aga mina tahaks peenemaks. Kuidas?
 
x 29. mai 2007, kl 16.39
peenemaks saad reied võib-olla siis, kui kaalus alla võtad.samas võivad need olla ka viimased kohad, kust pekk lahkub
 
noh 29. mai 2007, kl 17.46
Pead lihtsalt leppima sellega, milline sa oled ja miks põdeda kui muidu oled normaalkaalus. Veel julmem olekski see, et hakkad anorektikuks mingite reite nimel :P
 
M 29. mai 2007, kl 17.51
ei taha leppida:)
 
poo 29. mai 2007, kl 18.02
mis sa nutad, mul on reis 55-56 cm, pikk olen 170. Näost olen kõrend, aga puusadest all pool ...oeh. Saaks 53 senti, oleks õnnejunnis!
 
poo 29. mai 2007, kl 18.03
saaks reitelt rasva völja imeda ja rindadesse panna:)
 
mh 29. mai 2007, kl 20.15
no sa oled ju pikem ka. Sinul olekski 53 vb ilus, pikad jalad ikka võivad natuke paksemsd olla. Ma pisike könn masajalgadega.

Õnneks rinnad olemas:)
 
* 29. mai 2007, kl 20.30
Mida sa ajad? Ilusatel naistel just veidi jalga ka...
 
mh 29. mai 2007, kl 21.12
vot ajan. Kellel midagi öelda pole ärgu öelgu. Mina tahan saada jalad peenemaks ja küsingi siin, kuidas seda kõige efektiivsemalt teha saab.

Eks alati on selliseid, kes leiavad, et paksud ongi ilusad ja matsakad jalad ongi ilusad jakoledad naised on üldse need kõigeparemad ja kaenlaalused karvad on ka väga ilusad jm.
 
poo 29. mai 2007, kl 21.25
mina olen tähele pannud, et kui ma saia ja rasvast söön, siis reitel kohe sentimeeter juures:( K
htu mul muuseas ees ei ole ja rind kah väike. Seega kogu toit läheb muö reitesse, nagu asuks seal magu.

Nüüd palavaga kui olen higistanud ja mitte eriti söönud. Olen küll joonud ja söönud värsket...siis reitelt olen ! cm maha saanud!!!!

Muideks- käin ka regulaarselt trennis tantsimas. Tantsimine pole maha võtnud, küll aga kui sügisel vesiaeroobikas käisin, siis peale trenni olid teksad number suuremaks läinud. Plaaningi vesiaeroobikasse minna.

Vot siis minu nipid.
 
poo 29. mai 2007, kl 21.27
palavaga palju vigu:)

Parandan siis:

1. Kõhtu mul muuseas ees ei ole...
2.kogu toit läheb mul reitesse
3. ...reitelt olen 1 cm maha saanud
 
kati 29. mai 2007, kl 22.55
Nojah..mul ka see 51-53 ja sama pikkusega mis sina. Aga mind ei häiri:) Ma lõpprahul endaga ikka. Kunagi oli ümbermõõt lausa 58 ja üle selle. Ainuke, mis natukene häirib on venitusarmid säärtel, aga mis parata.. Olen "koll" edasi ja ikka välgutan sääri ja kõike muud edasi.
 
mh 30. mai 2007, kl 00.13
aga äkki peaks ma ka rahul olema ja näen tonti seal kus seda pole:(
Lihtsalt tundub, et teistel on nii ilusad jalad, aga mul kuidagi sellised kõberikud ja matsakad. Tahaks kohe mõnda ilusat pilti kellestki, kes 160 ja 51-53 reis ja näes kena välja:)

Kes julgeb võib pildi mailile saata, näo võite ära varjata/lõigata vms.:)
 
sry 30. mai 2007, kl 09.49
ei ole võimalik rasva valikuliselt teatud kohtadest kaotada. see, kuhu rasv esimesena koguneb (ja viimasena lahkub) on puhtalt geenidega määratud.
 
kats 30. mai 2007, kl 10.25
Minule aitab rulluisutamine.Sõidan umbes 20 km ja pärast veel lisaks harjutusi reie siseküljele.See kõik oli tõsiküll eelmisel suvel.Ja tublisti võttis cm maha.Nüüd aga olen talvega jubedalt juurde võtnud ja sel aastal pole veel uisutama jõudnud.Ja tänu sellele ma vist sel suvel millegi lühemaga käia ei saagi.
 
jakuu 30. mai 2007, kl 10.44
parimad harjutused lisaks rulluisutamisele:
neid on küll raske selgitada, aga ma püüan - algasend: oled sellili ja siis tõused küünarnukkidele ja tõstad jalad 90 kraadini põrandaga võrreldes..
1. sirged jalad harki-kokku ja nii, et ikka tunned reie siseküljel pinget. ja täitsa tempokalt.
kui algul nii ei jõua jalgu sirgena hoida, siis kõverda põlvedest (et sääred on algasendispõrandaga paralleelsed).
2. algasendist teed nö kiired käärid - rõhk pigen kiirusel kui jalgade hargitamisel.
3. algasendist jalgratta väntamine (kui kõhulihased on tugavamad, siis võib jalad 45 kraadini lasta).

väga tõhusad harjutused õhtuse filmi ajaks.
 
mh 30. mai 2007, kl 11.58
palju keegi selle trennitamisega maha on võtnud ka?

Aga suppertänud teile, et jagate oma tarkust- proovin kindlasti.
 
kats 30. mai 2007, kl 13.06
Mina koos rullitamise ja võimlemisega (unustasin lisada et kreemitasin tsellu kreemiga ka usinasti) võtsin maha umbes 3-4 cm.Niimoodi tundub,et polegi palju aga visuaalne pilt oli küll palju parem kui enne.
 
tehke 30. mai 2007, kl 13.28
madala pulsiga kestvustreeninguid, juba hästi vtab alla ja vormib ilusad lihased!! Ja jalgratas on parim!!
 
mh 30. mai 2007, kl 14.18
kas jalgrattaga miktte suuremaks ei lähe? Mul vist see probleem ongi, et pisikesena olin jube aktiivne ja sõitsin palju rattaga. Nüüd lihas suur ja peal veel pekki kah. Muidugi see minu arvamus ainult:)

Kreemitan ka usinalt.
 
tehke 30. mai 2007, kl 15.17
Kusjuures ei lähe! Vaadake rattureid, kes ikka väga usinasti pedaalivad? Meite mõned km nende tuhandete vastu?! Sõidan aktiivselt 9. aastat ratast, olen naine 30+ ja säär/reis ON ilus, mini kandmiseks sobiv!! Vaja on valida vaid õige ratas ja sõidutehnika ja tempo....
 
c 30. mai 2007, kl 15.53
Mõni räägib lihasest mõni rasvast. Selge see, et tõenäoliselt on sul seal rasv mille arvelt soovid reit peenemaks saada. Kuna keha valikuliselt rasva ei põleta siis on sul võimalused järgmised: Nälgid kuni hakkab rasv reitelt kaduma või teha madala pulsisagedusega trenni reitele! Soovitan ka tähelepanu pöörata kus kõige rohkem rasva asub, kas reie sise-, välis-, ees- või tagakü
Ning muidugi mis kõige tähtsam selle juures : Enne ja pärast trenni paar tundi mitte süüa. Muidu lähebki kõik sul sinna reitesse. Kui ei tea ise õigeid harjutusi soovitan nt shapingusse minna. Edu igatahes!
 
mh 30. mai 2007, kl 17.42
shapingus käisin ja vähemaks küll midagi ei läinud. 3kg läksin raskemaks. Saan aru küll, et see lihase arvelt, aga ma tahaks lihtsalt cm vähemaks saada, mitte lihast kasvatada.
 
poo 30. mai 2007, kl 18.25
ah, kõigile spinning ei sobi! Käisin fatburn spinningus aasta ja tulemus on negatiivne. Kintsu sentimeetrid püsivad paigal, ei mingit vähenemist!
 
nojah 30. mai 2007, kl 22.37
eks kuhu loodus loonud kitsaskoha, seda parandadki vaid siis kui oled nõud käima ringi nälginud näo ja rinnata. Mul 2 sõbrantsi sellised- ise pisid ja kõhnad, aga kints on võimas. Maha võttes saavad C-korvist a-korvi ja -1 sentimeeter kitsult. Lihtsalt igaüks teeb valiku...
 
mh 31. mai 2007, kl 00.35
mul DD korv, rindu kaotada natuke väiksemaks ei karda eriti. Aga nälgida vist küll ei suuda:(

täna nägin sõbrantsi, kellel pikkust sama kui mul ja kints ka cm sama, aga no kurat minul küll nii ilusad jalad ei ole.
 
v 31. mai 2007, kl 13.35
ei saa seda teemat enam vaikides lugeda.
1. ärge palun propageerige teesi, et 2 h enne ja päras trenni mitte süüa, see on BS suurte tähtedega. Kindlasti tuleb süüa enne treeningut ja ka pärast treeningut. küsimus on koguses ja selles, mida süüa.
2. kes sa fatburn spinningus käisid, kas muutsid ka ntx oma söömisharjumusi ning kui sageli ja kohusetruult treenisid?

rasva ei saa lokaalselt põletada, küll saad oma keha proportsioone muuta, kui kasvatad juurde natuke ülakeha lihaseid.
 
poo 31. mai 2007, kl 14.22
to v: loomulikult jälgin koguaeg kaalu. Söön ainult väherasvast, juur- ja puuviljad. Treenind olen aasta pluss veel tantsimas aasta seega tuli nädalas ca 4 trenni. Nagu eespool juba mainisiun, siis ka vahepeal tegelesin vesiaeroobikaga ja vot sellega kaotasin küll sentimeetri.

Olen seisukohal, et see on pärilik.
 
mh 31. mai 2007, kl 16.29
ei taha ülakehale lihaseid. Niigi on suht laiad õlad mul.
 
lugesin täna... 01. juuni 2007, kl 22.35
...toidukile ümber reite ja trenni!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!