Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Kuidas ikkagi saaks lahti sest suitsust?
 
adsdss 25. jaanuar 2012, kl 18.00
loll jutt, ärge seda pas*a endasse küll pange. See peaks jääma viimaseks lahenduseks, kui tõepoolest enam midagi üle ei ole
 
40 aastat 04. veebruar 2012, kl 10.27
Mina suitsetasin 40 aastat, ikka seda punast LEEK´i. 5 aastat tagasi panin plaastri peale, aga kahjuks see ei aidanud, siis ostsin Soomes apteegist suitsuinhalaatori. Plaster oli peal ja inhalaatorit imesin. Nüüd ei kujuta ette, et peaks veel suitsetama. Ah-jaa, poolteist kuud võttis aega, et täitsa suitsu vabaks sain. Jõudu loobujatele.
 
jah 04. veebruar 2012, kl 18.15
Suitsetamisest loobumisel pead kõigepealt iseendaga hakkama saama. Kui suudad enda niipalju nõusse saada, et enam ei suitseta, siis edaspidine on lihtne. Aga enda nõusse saamine on kõige raskem. Pärast võid ainult eelpool mõnda abivahendit kasutada ja sa ei märkagi, kuidas suitsust lahti said.
 
Mina 16. veebruar 2012, kl 15.08
Lähen ostan selle Allen carri raamatu ja tahaks näha kas toimib tõesti...suitsetan 10-ndat aastat ja plaastrid pole maha jätmist aidanud Kuna olen pisikest kasvu neiu tahan tõesti maha jätta!Ei taha 30-ndates olla kortsus ja kollane
 
asd 16. veebruar 2012, kl 17.06
tark otsus!
 
t. 17. veebruar 2012, kl 08.26
Carri raamatuga on niimoodi, et ega mr Carr sinu eest suitsetamist maha ei jäta, seda teed ikka sina ise :-)

aga Carr on tohutu võimas abimees, kui teda siiralt ja eelarvamusteta võtta. ta aitab siis, kui lubada tal ennast aidata, ja aitab tõepoolest. rohkem kui mistahes muud vahendid.
mina jään talle küll igavesti tänulikuks, kuues nikotiinivaba kuu läheb. vahel ma ise ka ei usu, et see olen mina :-)
olin ikka niivõrd paadunud sõltlane varem
 
25 aastat suitsu 25. märts 2012, kl 12.36
kas kellegil loobujatest on olnud sellist asja, et mingi 3-dal,4-dal kuul tekkisid nagu tasakaalu häired. Mina loobusin okt-s ja kõik oli ok, peas oli tahe suur ja otsisin aktiivselt muid tegevusi ja kõik ok, aga siis jaan. tekkisid nagu merehaige tunne, selline kõikumine või tasakaalutuse tunne ja nagu mõtlemine läks ka selliseks nagu udusemaks natuke.
Arstide analüüsid kõik korras ja hakkasin mõtlema, et vbl see selest suitsu mahajätmisest. hetkel võtan mingeid tbl., kuna arstid mingit viga ei leidnud ja otsustasid, et muretsen liiast.
Kas kellegil on olnud sellist asja ja kui on, kas see on ära kadunud ise ja kui kaua aega see oli.
 
Alks 25. märts 2012, kl 12.45
See ei ole sul kuidagi seotud suitsetamise maha jätmisega. Mine arsti juurde.
 
Alks 25. märts 2012, kl 12.45
...uuesti
 
.. 25. märts 2012, kl 14.30
http://www.bbc.co.uk/news/health-17475241
 
võilill 11. aprill 2012, kl 14.15
proovin siis kah seda imeraamatut!teistsugune lähenemine probleemile-võib aidata küll.kõrini juba arstide ja meedia ähvardustest,näägutustest,hirmutamisest-need minu puhul ei toimi!samuti plaastrid,laser,tabletid,nõelad..näis,kas SEE raamat on abiks..
 
to võilill 12. aprill 2012, kl 18.39
kas laserraviga vähenes sul suitsuisu? seda vist peab 3x tegema.
 
võilill 12. aprill 2012, kl 19.48
ei vähenenud! käisin 4 korda-TUHKAGI!nõelad ei aita,plaastrid ei aita,tablakaid pole proovinud,sest mul neid süüa niigi hobuseporstjon.vabandust,aga laserravi on raharaiskamine,sest see aitas kõige vähem.minul igatahes.tabletid oleksid kõige paremad-kahju,et neid tarbida ei saa,olen kord nende abil loobunud,aga ,ma idikas,kukkusin uuesti lõksu...
 
fds 12. aprill 2012, kl 21.07
suitsetamine on psühholoogiline sõltuvus eelkõige ning ei muuda psühholoogiat ükski plaaster, nõel, laser ega tablett- kokkuvõttes tuleb siiski endal pidevalt tahtejõuga suitsetamisest hoiduda. Minu soovitus on minna Allen Carri seminarile- aitas mind, on aidanud teisigi. Üks mu sõber ei jätnud maha, kellega koos käisime ja talle maksti raha ka tagasi.
 
eelmisele 12. aprill 2012, kl 21.53
lugesin raamatut! sinuga 100 protsenti nõus!aga tahtejõuga pole sel asjal mingit pistmist,ütleb Allen Carri ja tal on õigus!!!
 
fds 12. aprill 2012, kl 22.25
seda ma ütlesingi, et tahtejõudu on vaja siis kui sa kasutad nõelu, lasereid, tablette, plaastreid jms...

allen carri lähenemine selgitab selle sõltuvuse nii kenasti ära, et mitte ainult ei ole sul tahtejõudu vaja, vaid sul on suisa hea meel, et sa enam suitsetama ei pea :D
 
eelmisele 13. aprill 2012, kl 08.49
see on tõesti õige,nii on!
 
küsimus 13. aprill 2012, kl 22.39
kas tablettidest on champix parim?
 
omg 14. aprill 2012, kl 01.56
ei ole, söetablett on
 
hm 14. aprill 2012, kl 15.30
no eks sa võta siis. mina oln neid muude vaevuste korral võtnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!