Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
E-sigareti kasutajad?
 
ahja 31. jaanuar 2013, kl 21.37
ühtlasi ärge ole lollid ja kulutage raha vana kraami peale. e-sigarett.ee ja nicorex.ee küsivad hingehinda vanade seadmete eest.
 
Kiisukeauh 04. veebruar 2013, kl 21.55
Mul on SKYsmoke ECO STAR. Olen enda omaga rahul. Tavasuitsu ei tee enam üldse ja e-sigaretti kasutan ka vaid siis kui alkoholi võtan (ca 1 x kuus)Aga vedelik on küll kõige kangema nikotiiniga. Näeb küll mida iganes aga mitte suits välja aga tossab ilusti ja suitsuisu võtab juba paari-kolme mahviga ära.
 
E-vedelik 05. veebruar 2013, kl 08.22
Soetasin eelmisel nädalal Naisteka foorumi inimeste soovitusel Nicorex-i e-vedelikku, seda pruuni korgiga. Pidavat kõige kangem olema ja kui ma ausalt ütlen, siis oli tõesti väga hea. Varem tõmbasin blacki marlboroxi ja nüüd tundub, see ikka tõsine lurr :)
Võtsin selle kolmese komplekti, millega nad annavad aurusti kaasa. Muide neil oli just uus aurusti tulnud ja ma sain selle ka endale :) ja vot see on hea. Tossab nagu loom, ei leki ja mis peamine maitse on eriti puhas ja mahe.

Tänud foorumirahvas heade soovituste eest!
Annan oma hääle samuti www.nicorex.ee
 
hah2 08. veebruar 2013, kl 00.32
reklaam jah? liiga läbinähtav härrased!
täiesti tavalistest vanadest ego-t ja ce4 tüüpi paakidest/clearodest räägite ju.

inimesed - uurige enne maad kui selliste lõksu langete.
on olemas palju paremaid asju odavama raha eest.
 
haah 11. veebruar 2013, kl 00.36
no mis pläägutad:) hah 2 soovita siis midagi paremat ja odavamat. olen huvitatud. selleks ju foorumid ongi.
 
x2y 12. veebruar 2013, kl 00.22
http://foorum.e-suits.eu

siit saab asjakohast infot
 
Mina 14. veebruar 2013, kl 10.35
Suitsetamisest loobumine on tegelikkuses imelihtne, enda peal järele proovitud, töötas päevapealt ilma järelmõjudeta. Nimelt lugesin läbi Allen Carry raamatu "Lihtne viis suitsetamisest loobumiseks". Kel huvi raamatu vastu, mul see täiesti arvutis olemas, võin saata kõigile, kes soovivad. Kirjutage mulle info@trewe.eu. Ilmselgelt saadan raamatu tasuta mailile. Samas pakun ka võimalust soodsalt e-vedelikke osta:) 10ml = 3.25€, 30ml = 9.50€. Lisandub nikotiini raha vastavalt kogusele: 0mg/100ml- 0€, 3mg/100ml- 0.10€, 6mg/100ml- 0.20€, 9mg/100ml- 0.30€, 12mg/100ml- 0.40€, 15mg/100ml- 0.50€, 18mg/100ml-0.60€, 18mg/100ml - 36mg/100ml - 1€
 
BuyTec.eu 18. veebruar 2013, kl 01.32
Saadame pakiautomaadiga üle Eesti, hinnad soodsad, kiire postitamine, veendu ise www.BuyTec.eu
 
Sõbralik soovitaja 19. veebruar 2013, kl 15.24
Olen e-suitsetaja juba 2 aastat, alustasin Jantyst mis oli selle hetke tipp ja nüüd olen jõudnud Nicorex-ini. Võin julgelt öelda, et see on praegusel hetkel tipp (Y). Vedelikud viivad lihtsalt keele alla ja suits töötab laitmatult ilma ühegi probleemita juba 3 kuud. Alguses olin veidi skeptiline, kuna suitsu hind suht soodne ja vedeliku hind suht keskpärane. Aga see on praeguse hetke tipp, mis eestis ja mujal saadaval on. Olen tellinud poolast, uk-st, hiinast jne. Olgem ausad need kõik on puhas s--t!

Minu hääl läheb Nicorexile! Need vanad teavad mis teevad.
www.nicorex.ee all the way up (Y) keep up the good work!
 
asd 19. veebruar 2013, kl 20.42
sõbralik soovitaja my ass. Ausalt selline tunne, et on viienda klassi lapsed on turundust tegema võetud :D
 
E-suits 04. märts 2013, kl 23.08
E-sigareti suitsetamine on Sinu rahakotile tunduvalt sõbralikum, kui pidevalt kallinev tavasuits.

Sa tahaksid suitsetada seejuures vastavalt „lõhnamata“?
E-sigaretiga saad suitsetada ilma, et Sind saadaks pidev „koniaroom“.

Saada kiri ning uuri e-suitse alates 30.-eurost samuti on võimalik osta kõiksugu tarvikuid ning vedelikke.

Ise pole suitsetanud nädala jagu. Proovi sinagi ning võta juba täna ühendust esuitsukad@gmail.com
 
Andreja 17. märts 2013, kl 16.04
Hello,

I don't speak Estonian but would like to tell you about e-liquid samples.

You can choose among 19 bran names and over 300 flavours.

http://www.smokerainbow.com
 
aivar 24. märts 2013, kl 17.52
mu telef on56489945 anna enda nr olen huvitatud vedelikest
 
Ruslan 05. aprill 2013, kl 21.39
Olen 17 aastat suitsumees olnd.Normaaltingimustes läks üle paki päevas,kuni poolteist,õlle kõrvale aga 2 ja enamgi.Mõeldes tervisele olen maha jätmisest mõelnud ja ka korduvalt proovinud(plaastritega)-tulutult.E-sigaretti suhtusin skeptiliselt kuni ükskord trehvas proovida-ja mul vedas:proovitav eksemplar oli tasemel ja väga kange.Uskumatu,aga võttis kurgust kinni nagu havanna sigar.Sain kohe aru et see on just see mis võib minu puhul toimida.Läksin poodi ja ostsin.Rahaga ei koonerdand,võtsin tasemel eksemplari ja võimsaima akuga.Maitse,tossu ja nikotiini kogusega jäin rahule.Algul oli mitte just harjumatu,aga natuke imelik-suur mees ja mingi toruke suus.Olen ka seljataga kommentaare kuulnud et näe e-sigarit paneb,tahab kokku hoida,ei jaksa vist tavasuitse enam osta,nii kalliks läind ju.Ei midagi sellist:e-sigaretiga just palju kokku ei hoia.Reaalse ülemineku jaoks on vaja igast seadme komponendist omada vähemalt 1 varueksemplar hädaolukorraks ja odavust taga ei tasu ajada,muidu enam kui kindel,pöördud tagasi tavasuitsudele.Komplektis olev aku(750 mAh)reklaami kohaselt pidi kestma 1,5 päeva,eraldi müüdav(1100 mAh)2 päeva ja üks vedeliku täitmine=45-50 tavasigaretti.Päris nii see ikka ei ole.Minu kui kõva suitsumehe puhul on näitajad järgmised:kõige võimsam 1100ne aku kestab hommiku 6st õhtu kella 9-10ni,siis lõpeb otsa.Kohe peab olema võtta uus laetud aku.Vedelikku panen juurde 4-5 korda päevas,mis pidi võrduma 250ne tavasigaretiga.Üldiselt suurt tüli see kõik ei tekita,piibu suitsetajad näevad rohkem vaeva.Vedelikke on võimalik tellida netist odavamalt igalt poolt,aga proovimata eriti ei soovita,sest on olemas sellist paska mida ei kannata tõmmata juba maitse poolest,rääkimata mingist kangusest.Ka odavapoolsed põletid põlevad läbi või ummistuvad ära suht ruttu või lekivad igalt poolt või tuleb tossu nii vähe et ei ole õiget suitsetamis effekti.Kõik on juba ära proovitud ja odavamaks suitsetamist no kuidagi ei saa.Aga rahul olen ikkagi:lõhnad tagasi,energiat rohkem,hingeldamist 5.korrusele jooksmisest enam pole,väsimust vähem.Peale korralikku lõunat vanasti tegin 2 suitsu jutti;see on koht kus e-suits tundub nats lahja aga hommikul jällegi liiga kange.Üldiselt kujutan ette kui paljud on proovind mingit jura mille maitse kõlbab vaid koerale-neile esmamulje loomulikult ei meeldind ja nad ei proovigi rohkem.Kujutan ette kui paljud on ostnud kõige odavamat versiooni mingi 250mAh akuga mis on paari tunniga otsas-poodi õiget suitsu ostma kohe ja e-sigar sahtli põhja ja sinna ta jääbki.Hääküll,ei viitsi enam,aeg suitsu teha ja kindlasti e-suitsu näol minu puhul.
 
Tallinnas 20. aprill 2013, kl 21.27
Tallinnas Õismäel Nurmenuku keskuses avati NIKOREXI pood.e-sigaretid erinevas hinnas alates 35 eurost ja täitevedelikud alates 7 eurost. Kui ostad 3 vedelikku korraga, siis saad uue sigareti otsa. Vedelikud erineva nikotiinitasemega ja erinevate maitsetega. Minu lemmik redbull ja sokolaad.
 
Kristiina 22. aprill 2013, kl 17.16
Ka mina loobusin tubakasigaretist ja ostsin omale e-sigareti. Ei mingit suitsuhaisu enam (kusjuures see on parim omadus). Minu sigarett on ostetud soomest, firmaks Paul Saar, kogu komplekst maksis 35 euri pluss vedelik. Välja näeb ilus ja stiilne. Vedelikke on paljudes erinevates maitsetes, samuti saab valida nikotiinisisaldust (kõrgest puuduva sisalduseni). Tõsi ta on, sõltuvus on ikka, kuna tõmban enamasti nikotiiniga vedelikku. Aitab küll, suitsu pole mitu nädalat teinud ja isu ka ei ole, orjus on ikka :D Vähem kahjulik vähemalt. E-sigarett on hea viis suitsetamisest loobumiseks vaheastmena. kavatsen ka ise tulevikus täielikult loobuda. Minu tutvusrongkonnast ligikaudu 10 inimest on viimaste kuude jooksul e-sigareti ostnud ja ükski ei ole tubakasigaretti enam teinud. toimib ;)
Soovitan kõigile, kes tahavad loobuda suitsuhaisust. Üks miinus, kui varem pidin suitsetamiseks toast lahkuma, siis nüüd kipun e-sigaretti isegi voodis tõmbama.
 
a 26. aprill 2013, kl 23.20
Kust sa soomest ostsid?
 
miia 16. mai 2013, kl 18.06
Palun vastke
wicked 17. mai 2013, kl 15.53
Minu kaudu on ka võimalik soetada endale korralik komplekt. (1100mAh akuga või 650mah)
Võta ühendust või jäta enda kontaktid :-)
Võib küsida ka tarvikuid ja vedelikke



Toimetatud 1 kord(a). Viimati wicked 17.05.2013 16.55.
 
Peeter 10. juuni 2013, kl 18.12
Olen ise juba kasutanud 2 aastat e-sigaretti ja väga rahul. Peale teist kuud kui proovisin täitsa kainepeaga tavalist suitsu, siis tuli ikka väga paha maitse suhu öäk kuidas sain 8 aastat sellist pigi sisse tõmmata :) mõni kuu hiljem proovisin veel sigarillot ja sama tunne, ei saa tubakat kimuda. Ei ole muidugi proovinud päris sigarit, äkki see isegi ei hakka vastu. Aga eks see pahvimine on ikka rohkem meis endis kinni. Mõni saab hetkega kõik asjad maha jätta ja mõni üritab eluaeg aga ikka alustab uuesti.
Kui rääkida e-sigaretist, siis selle kohta sain kõige põhjalikuma info tõnismäe poest.
 
kah üks 12. juuni 2013, kl 20.41
Ma tellisin endale ja vennale e-vapour.eu lehelt kahese komplekti 42.90 eest ja Tartu Vitamiini 1 Veeriku Selverist 100ml pudeli nikotiinivedelikku ca 18euri eest + 6 euri maitsevedelik (10ml), millest jätkub umbes poole liitri maitsestamiseks (10 tilka 10ml nikotiinivedeliku kohta).

Kuu aega selle peal ja tavasuitsuisu pole.
 
haha 16. juuni 2013, kl 19.04
5 aasta pärast keelatakse hoopis ära kui leitakse mõni vähki tekitav tegur
 
Suits ja Toss 05. juuli 2013, kl 00.11
http://et.wikipedia.org/wiki/Elektrooniline_sigaret
Kus neid nikotiinikaid siis saab kui Ravimiamet on ära keelanud.
 
Paalberg 07. juuli 2013, kl 05.19
Minu sõbral hakkas eile ja mitte esimest korda e-sigarist nii paha,et pidi kiirabi kutsuma.Südame rütmihäired.
Googeldades selle teema kohta võib leida hulga samasuguseid kirjeldusi e-sigari tekitatud ohtlikest teviseriketest.See on nii uus asi,et meditsiin ei ole veel jõudnud asja põhjalikult uurida.
Teie praegune kerklemine meenutab kangesti 80a taguseid reklaame sigarettide kui kaunis ohutute lõõgastusvahendite kohta.
 
Kont 09. juuli 2013, kl 19.23
Ma küsin siin oma juhmakust näidates avalikult et, kuidas on võimalik ostes tuvastada nikotiini sisaldavat vedeliku või siis mitte sisaldavat.
Kas ma väidan õigesti et, seda näitab pudeli korgi värv? Või on ka kiri pudelil peal?
 
Luu 23. juuli 2013, kl 20.23
Oleks ka huvitatud sellest vedeliku kangusest korgi järgi!?
 
loobunu 24. juuli 2013, kl 12.01
Suitsetamisest loobumiseks peab sellest lihtsalt loobuma. Pole vaja plaastreid, e-sigareid ega raamatuid, millega üritavad kavalad tegelased enda taskuid Teie raha täis pumbata. Enne mahajätmist peab põhjalikul läbi mõtlema, miks Te seda teete. Peale seda pole enam raske.(suitsetasin 10.a. prii 13.a.)
 
to loobunu 24. juuli 2013, kl 13.38
mida sa ulud inimeste kallal, kes abi otsivad? See, et sinul see välja tuli, siis palju õnne. Inimesed otsivad abi, sest nad tunnevad, et nad vajavad toetust või abi. Mine jõlgu kusagil haiglate uste taga ka ja räägi, et nad ei vaja arste ja koolide uste taga ja ütle, et kõik teadmised on tegelikult maailmas olemas. Või mine jõusaalis treenijate kallal mölisema, kes kasutavad eratreenerit, et mõttetu inimeste taskute raha täis pumpamine. Pealegi, miks inimesed ise oma juurvilju ei kasvata ja autosid ei paranda, vaid topivad kavalate tegelaste taskuid täis?

Inimestele pakutakse abivahendeid, pakutakse nõu. Kas nad selle eest soovivad maksta või ei otsutavad nad ise olemasoleva info põhjal. Kui nad ei vajaks mingit tuge ega abi, siis miks nad oleksid nõus selle eest maksma?

Sa tuled e-sigareti alla oma ego upitama "(suitsetasin 10.a. prii 13.a.)". Katsu normaalne olla ja mine tööle.. kellegi taskuid täis pumpama.
 
loobunu 30. juuli 2013, kl 15.37
Probleem on selles, et E-sigaret ei lahendus, vaid uus sõltuvus. Muutub ainult see, kellele raha maksta. Võrdlused on toredad ja näitavad ehedalt suurusehullustuse ulatust. Edu!
 
Mahajätnu 31. juuli 2013, kl 22.14
Ma vist selle teema alguses ka olen sõna võtnud, aga tekkis huvi uuesti teemat vaadata. Tänu e-sigaretile jätsin suitsu ja seda nüüd juba 3 a. Jätkuvalt julgustan teisi, sest minu jaoks oli see ainuvõimalik variant. Algul suitsetasin nikotiiniga, siis ilma. Raha ei läinud eriti vähem, sest vedelik kallis ja tarbisin seda palju, aga algul sain vabaks tahmast kopsudes ja aasta hiljem (nii kaua tõmbasin e-sigaretti), sain üldse sellest harjumusest vabaks. Proovige, ehk mõnda aitab. Tean, et on inimesi, kes niisama ja päevapealt maha jätavad. Mina selline polnud ja kui minusuguseid harjumuse ohvreid on veel, siis e-sigaret on päris hea lahendus :) edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!