Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Ei suitsule
 
anakonda 30. oktoober 2006, kl 16.33
Ähh ma vihkan neid suitsetajaid, kes kogu aeg räägivad, et jätavad maha ja jätavad maha, aga siis hakkavad ise hoopiski jälle suitsetama. no kuidas nad siismaha ei jäta
 
Janika 01. november 2006, kl 11.46
See on sama, mis dieedi pidamine. Mingi aeg suudad supil olla, aga siis hakkad ikka igatsema liha järele. No nii see on lihtsalt. Harjumusejõud on üks vägevamaid ja seda ei tasu alahinnata.
On hea, kui suitsetaja tunnistab endale, et tal on probleem ja ta tahaks selle lahendada, ehk siis loobuda nikotiinist.
Ise olen ka proovinud loobuda ja hämmastav, kui väike on kaaslaste toetus. Eriti just suitsetajate oma. No mis sa ikka pullid? Sööd oma närve ainult. Aga minu jaoks on ka 3 kuud ilma olek juba kõva sõna. Ka üritamine on juba saavutus omaette.
 
N 23 02. november 2006, kl 14.17
Ise olen suitsetanud kuskil üle 8 aasta...tegelt on tõsine soov see ükskord maha jätta. Olen proovinud kolm korda ning pikem periood 2 nädalat ilma suitsuta, kuid kui nüüd tagasi mõelda, siis oli ikka palju parem olla... hommikul tõusid nii värskena, suu, käed, riided ei haisenud...raha jäi ka kuidagi palju üle, peale trenni ei hingeldanud enam nii hullusti ;)

Eelkõige mõtlen ikka selle peale, miks maha jätta, et olen tulevane ema.

Eelmised korrad olen kasutanud plaastreid, kuigi paljud võivad väita, et ei toimi ja pole mõtet, kuid mul oli küll nende kasutamisest abi... Ei olnud nii närviline...tööl sain nagu hakkama ilma suitsuta (eelmine talv ja suitsetada tohib ainult väljas:D), kuid ümberringi, perekond, sõprusringkond - kõik suitsetavad... ja siis tuli ikka välja, et tahtejõudu pold nii palju...

Kuid uut aastat kavatsen ikka vastu võtta suitsu vabalt;) Nii et EI SUITSULE!!
 
M 02. november 2006, kl 17.17
kuule N23, kui sa juba 8 aastat suitsetad, siis juba 15 aastaselt alustasid? Kus siis vanemate silmad olid- mul endal on 15 aastane kodus- saaks küll tappa sellise asja peale.
 
N 23 to M 03. november 2006, kl 14.35
Alusatsin jah 15-aastaselt..Olin noor ja loll...ja siis ka teismoodi...sest kunagi seltskonnas oli in kui suits ees, kuid nüüd enam mitte, pigem ikka out.

Hmm...vanemate eest varjamine polnud mingi probleem ja kui nad ükskord teada said, no mis sa teha saad...koduarest, TV-d, ei tohi vaadata, sõpradega kokku saada jne...Ega see miski ei aita, kui endal mõistust peas ei ole:( Eks nad ikka mingil määral piirasid mu vabadust, lugesid moraali, kuid...siin ma siis olen...

Saaks tappa? Arvad, et see aitab...sinu keelamise peale tahab ta seda veel rohkem, sest keelatud vili on alati magus...sellest peab ise aru saama, ja muidugi kui ei taha, et laps suitsetama hakkab, siis ei tohiks ka nende vanemad teha, sest vanemad on ikka eeskujuks...Kui näen noorena, et ema või isa teeb, siis mõtlen ise, et kui nemad teevad suitsu, siis mis selles halba on, siis võin ka ju mina teha...
 
K. 07. november 2006, kl 13.26
Proovimine on juba pool võitu! Heaks alguseks on ka siutsetamise vähendamine, näiteks kõigepealt lükkad hommikust suitsu edasi, ei tee kohe peale ärkamist.

Aga suitsu lihaga võrrelda... no ma ei tea. ÖÄKK
 
M 32 09. november 2006, kl 22.04
Jah, suitsetamine on halb, et pole kasu. Vaid kasu süüa ja juua. Olen suitsetanud palju mitu aastat. See oli halb elu. Palvetan ja spordin, et loobun suitsetamisest. Olen suitsetanud umbes üle 10 aasta. Lõpetan jaatavasti. Tahan olla puhas.
 
Janka 13. november 2006, kl 12.29
Kui sa ise suitsetaja ei ole, siis ära palun targuta. Sa lihtsalt ei tea, millest räägid. Usu, suitsetaja ise ka vihkab end, kui ta üritab loobuda, ent ebaõnnestub.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!