Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Loobu suitsust
Kerge viis jätta suitsetamise maha
 
fred 31. jaanuar 2011, kl 16.15
uuri www.allencarr.ee äkki aitavad
 
kuu 02. veebruar 2011, kl 14.52
Eks vist igaühel ole individuaalne see mahajätmise raskus/kergus. Olen suitsetanud ca 35 aastat. 4 aastat tagasi võtsin nõuks maha jätta. no ja olingi 3 kuud ilma, siis hiilis tagasi. ja puudus polnud mitte nikotiinist (proovisin nätsu, väkk!) vaid tegevusest kui sellisest. eelmise aasta algul otsustasi, et sel aastal ikka jätan maha. veeretasin ja veeretasin seda mõtet. pärast üht ohtra alkoholiga pidu järgmisel päeval suits üldse ei läinud. ja sellele järgneval päeval pidasin tahtejõuga vastu. siis tõmbasin ühe suitsu päevas. ja siis jälle mõni päev üldse mitte. nüüdseks pool aastat maha jäetud. selle aja jooksul olen siiski ca pool pakki paari mahvi või poole sigareti kaupa ära suitsetanud. aga mõtlemine on muutunud, enam ei ole õue saades esimene mõte suits ette. loodan, et olen lõplikult vaba. aga vara muidugi hõisata. rahakotil on küll kergem ))
 
Anna Petina 19. detsember 2017, kl 09.17
Spray suitsetamise vastu - http://topleadbit.com/gHYV
Soovitan.
 
Unetu 20. juuli 2023, kl 23.08
Raske saab sul selle maha jätmisega olema kui oled sellega abielus aga loobuda saad küll.Nii lihtne see ongi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!