Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
ootamatud tunded ja kirjutamata kiri
 
M.... 08. oktoober 2012, kl 17.51
Mu kullakallis, armastan ja igatsen Sind väga! Tahan olla Su väga hea sõber. Ma tahan Sinu juurde...
 
to M.... 08. oktoober 2012, kl 18.05
Miks sa kullakallile otse seda ei ütle?!!??
 
Sinule 08. oktoober 2012, kl 18.40
http://youtu.be/ej04BVTRfRQ
 
ookean 09. oktoober 2012, kl 12.45
meri 15. juuli 2012, kl 01.05



Vaatan öist pilvitut taevast. Sina mu arm oled mõttes mul. Paar aega olen mõelnud kas kirjutada ja mainida omadest tunnetest Sulle mu kallis või lasta ajal omasoodu voolata. Tean seda, et Sinagi mõtled ja tunned sama. Niiviisi oleme me need kuud nüüd hoolikalt hoidnud teineteise tegemistel silma peal ja ootand.
Aga vahest ikka need uued loodetavad täidavad me südameid tugevamate tunnetega. Ah, põrgupäralt, me ei pidand ju hakkama armastama teineteist. See pidi olema aint pisike flirt, ei enamat. Miks siis mõnikord peotäis lund nii ootamatult ja kiiresti kasvab suureks suureks laviiniks. Miks mõnikord väga tahaks kellegi vastu tunda rohkemat , püüad ja püüad tunda, aga lootusetu. Mida pole on tunded ja ei teki ka. Aga jah Sinuga mu armas kallis Tuuleke armastus meil lõi leegitsema esimesest silbist.


...kallis väike "meri"...juhtus just sama ,kohe väga ruttu armusin...ja vahel olen kui suur(ookean)ning võin ujuda väikese "mere" armsale kaldale.
Vaikne Tuuleke merel
 
wind 16. oktoober 2012, kl 13.30
Kallis, tahaks sulle juba päriselt öelda, et ma armastan sind
 
Tuuleke mere kaldal 16. oktoober 2012, kl 18.28
Seda, on nii ilus öelda.Kallimast kallim,ma armastan Sind.Me ei saa teineteiseta,üks igatseb ja teine ka.
 
Eelmisele 16. oktoober 2012, kl 19.25
Kas on ainult hea öelda või veel parem oleks tunda?
 
See lõputu öö... 16. oktoober 2012, kl 23.03
ei unune iial,selles öös on nii palju tundeid.Mida saab
tunda vaid oma armastatuga.
 
wind 17. oktoober 2012, kl 09.07
Et selliseid sõnu öelda, peab kõigepealt südames tundma. Mina tunnen
 
Ookeni tuul mere kaldal 17. oktoober 2012, kl 09.38
ei meeldi mulle tormid ja tuisud
ei meeldi mulle jäätunud laev ja käre pakane

südamesoojus ja hellus on mulle armsad
kuumadest kirgedest ja oodatud ajast
saagu meie tunnetest armas elutee.

üks mees kuskil kaugel riigis
 
meri 17. oktoober 2012, kl 12.44
Lihtsad, samas põhjapanevalt sügavad on ookeani tuule soovid kuskil ääretute veteväljade peal ja ääres.
Usu tuul, torm on vahva ja puhastav ja ka kosutav. Ehitised ja paat merel peab lihtsalt olema nii hästi ehitatud , et torm ei purustaks seda loodut.
Syydatud lõkkesse pisitasa heidan halg halhu haaval värskendavat põletusmaterjali. Ei tule käre pakane oma jäätumisega niiviisi laeva jäätama. Hing täis kristallina helisevat armastust on hea teejuht.
Armastan sind mu meeletu tuul nii sygavalt sydamest ja hingest.
 
Minu südames... 17. oktoober 2012, kl 13.01
Minu kallis Paadike on tugev ja teda ei kõiguta tormid.Mu armas Paadike, tahaksin sinusse hüpata ja olla soojuses, helluses ja turvalisuses kuni aegade lõpuni.Meie südamed suunduvad helesinise silmapiiri poole!
 
Minu südames... 17. oktoober 2012, kl 15.45
http://youtu.be/HFVJWUnIJ0c
 
üks mees kuskil kaugel riigis 17. oktoober 2012, kl 18.20
kallis"meri"
ei kao ma kuhugi
tuulesl-tormisel päeval
jõuan kiiremini
koduranda
 
Tuuleke,Punase mere kaldal 18. oktoober 2012, kl 00.40
Kui mõtlen,mõtled Sa koos minuga!
Kui naeran,naerad Sa koos minuga!
Kui nutan,nutad Sa koos minuga!
Kui vaikin,vaikid Sa koos minuga!
Sa tead,mida öelda,tead,millal tulla.Sinuga koos olla ja rännata,on nii hea.Joosta, läbi tuulest puhutud lehtede sahina.
Sellel, kaldal on erilised hetked.Tuuleke tihti, istub
punase mere embuses.Sest,seal on soe ning see soojus jõudis minuni,nii õigel ajal.Tundes,Sind nii hästi,pole
vaja küsidagi.Tean,et oled homme mõtetes koos minuga.
Tuul, rebib tihti,puudelt lehti.Järgi,jäid vaid kaks
ning need kaks,olid mõeldud meile.
"Nii hea,on tunda,Sind sügaval südames ja hinges"
"Armastan Sind,minu sügav punane meri"
 
Minu südames... 20. oktoober 2012, kl 11.01
...on ääretu ja sügav igatsuse meri...Kas Sa tulid täna varahommikul?Kas Sa tõesti tuled vaid, et mind näha...Ma olen Sinust joobunud siis tõesti...
 
Minu südames... 20. oktoober 2012, kl 18.18
On eluhetk, ümberringi on nii palju märke - see on kutse kõrgemalt poolt! Kas me jagame õnne...Mul on 1 ülesanne täitmata...
 
... 20. oktoober 2012, kl 19.37
Igatsen nii väga
 
i miss you so 20. oktoober 2012, kl 21.48
Mmiuuuuuuuussssssiiiiiiiiii
saame kokku
 
jorma 20. oktoober 2012, kl 21.58
Saaaame siis
 
See,saatuslik öö 20. oktoober 2012, kl 23.34
Kas,kuidagi teisiti ei anna öelda?Tule välja?Minul ka!
 
Minu südames... 21. oktoober 2012, kl 10.08
Jah, see öö võib olla saatuslik küll...Olen vaba T,K,N.Sina saad aru küll!
 
iihi 21. oktoober 2012, kl 13.42
 
NUH 21. oktoober 2012, kl 17.28
 
Kristallist süda 21. oktoober 2012, kl 18.19
Armastus on liialt ilus tunne,et seda raisata... Ärge oodake ja halage siin vaid minge, olge oma ihaldatud inimesega koos ning nautige õnne, kuniks on antud elu.
Viimane paraku ei ole meil kellelgi igavene.
 
Kristallist südamele 21. oktoober 2012, kl 18.37
See ei ole ju sageli võimalik! Tunded võivad (siin) paljudel olla ühepoolsed ja/või ei ole teine vaba või on koguni mõlemad juba kellegagi seotud.
Elu on tõesti lühike, ent see tõdemus ei muuda ju kuidagi eelmainitud olukordi.
 
Kristallist südamele veel 21. oktoober 2012, kl 19.26
Samuti võib ju olla tegemist nt olukorraga, kus inimesed on teineteise suhtes parajasti sellistes rollides, et armusuhe ei ole sotsiaalselt aktsepteeritav, isegi kui muid takistusi pole. (Eks selle üle või muidugi vaielda, kui rangelt sarnastesse barjääridesse peaks suhtuma, aga päris põhjuseta ju teatud (kirjutamata) reeglid vist ka ei eksisteeri, või kuidas?)
(Lisaks paistab ju siiski olevat nõnda, et nii meestele kui naistele meeldib märksa enam ja tundub palju õigem, kui mees esimese sammu teeb, mistõttu tunnetest märku andmine võib ka seetõttu jääda tegemata või vähemalt pikaks ajaks edasi lükkuda.)
 
n35 21. oktoober 2012, kl 20.08
mõnele jõuab suur "armastus" alles siis per...st pähe, kui enne on teist ignoreeritult, temaga mängitud, eemale tõugatud. on inimesi, kes järsku taipavad, et krt, läks vist nihu midagi, et too seal vist tõepoolest armastas väga... siis algabki igavene kiun ja tagaajamine, nii öösel kui päeval...paraku rong on siis juba läinud...tšuhhatšuhhatšuhha-----
 
n35 21. oktoober 2012, kl 20.18
tahtmine ju taevariik, saamine iseasi. mitte midagi ei juhtu, kui asja reaalselt käsile ei võeta ja jäädakse õhkama ja ohkima. mis lahti? kas autor istub kinni või, et kallima juurde ei pääse??
 
Kristallist süda 21. oktoober 2012, kl 22.51
Sotsiaalne mittesobivus... See on inimeste enese seatud piirid/dogmad/arusaamad, muud ei midagi. Neist tuleb üle olla, isegi kui ühiskond viltu vaatab. Kui on Armastus, ei ole kellelgi kolmandal (ja olgu ta siis pereliige, naaber, õpetaja või kes iganes) õigust midagi öelda.
N35: maailmas on palju selliseid pretsedente, kus mängimise käigus on maha mängitud suured tunded...
Hea kommentaar@ kinni istumine, tõsiselt hea kohe :-D.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!