Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
ootamatud tunded ja kirjutamata kiri
 
killoi 21. oktoober 2012, kl 23.08
Mis on sotsiaalne barjäär ?
 
to killoi 21. oktoober 2012, kl 23.22
Mina pidasin antud juhul sotsiaalse barjääri all silmas (kirjutamata) reeglit (v üldiselt vist vähemalt head tava), mis taunib enamasti nt ülemuse ja otsese alluva, õpetaja-õpilase, patsiendi ja tema raviarsti armusuhteid.
 
Kristallist süda 22. oktoober 2012, kl 08.16
No näe- sealt need barjäärid kooruvad...
Hea tava! Mis seal head on, kui 2 armunut ei saa koos olla, kuna kusagil keegi on välja mõelnud, et näiteks ülemus ja alluv ei tohi olla suhtes.
Mille alusel või mis põhjusel ei tohi?
Kas tööle, kooli jne minnes jätate südame ja kõik tunded koju või? ... Idiootsus!
 
Kristallist südamele 22. oktoober 2012, kl 16.48
Vaata, minul isiklikult ei oleks enamasti peaaegu kindlasti midagi ülalmainitud suhete vastu, kui tegemist on kahe täisealise ja adekvaatse inimesega, kes mõlemad vabatahtlikult suhet soovivad. Väga võimalik, et mõnes kollektiivis, millega olen olnud siiani seotud, on sarnaseid suhteid ka ette tulnud, kust mina tean ja ei peagi teadma, sest see on üldiselt kahe inimese omavaheline asi. Teiste eraelus sorkimine, klatš ja intriigitsemine on mulle vastumeelsed. See sõltub pea täielikult minust, et mul jaguks elu lõpuni kuhjaga huvitavaid ja tarvilikke mõtteid ning ettevõtmisi, millega oma vaimu ja elu sisustada, nii et mul ei tekigi soovi ega vajadust veeta aega teiste inimeste eraelus tuhnimisega.
Aga leidub inimesi, kellele sedalaadi suhted nii tõsiselt ette jääksid, et nad ei saaks sellest üle ega ümber ning teeksid asjaosaliste elu päris kibedaks. Küllap on mõnikord (olnud) ka põhjust niisuguseid suhteid taunida, kuna need on kellegi elu- ja töökorraldust objektiivselt häirima hakanud jne. Minu meelest tuleks iga juhtumit vaadelda võimalikult individuaalselt.
 
Kristallist süda 22. oktoober 2012, kl 19.40
Eeldame, et tegu ongi adekvaatsete isikutega (kuivõrd armunud isik üldse adekvaatne on).
Ja kui õnn jääb ette kellelegi kolmandale, on see küll selle kolmanda isiku mure.
Selliseid, kes teiste elu põrguks teha üritavad (sildi all"2 armunut ei saa enam oma töödega hakkama vms"), nimetatakse elus kibestunud inimesteks- nende järgi elades oleksime ammu maamunalt välja surnud.
Mõistuseelu eelistamine tundeelule annab maailmale poolikud inimesed.
 
meri 23. oktoober 2012, kl 18.24
Olema hetkes väga , isegi väga lahedal teineteisele. Mina just siin ja kallis Sina just seal. Meie vahele mahuvad need suured mõtted ja mõtetused, mida loeme mere põhjatust sygavusest. Meie vahele mahuvad need ääretud, mitte kunagi lõppevad tulised tunded. meie vahele mahuvad suures armastuses öldud sõnad ja ytlemata sõnad, mida asendab puudutus.
See armastus Minu ja Sinu vahel kasvab igas minutis.
Meri ja Tuul. Pole midagi võimsamat.
 
Tuul 23. oktoober 2012, kl 21.10
Minu meri vist ei tulegi mu juurde:-(
 
On olnud paljugi 23. oktoober 2012, kl 23.27
On olnud hetki, kus on mõtteid ja mõtetusi jne, ning asendab puudutus. Kena, kui kasvab ja jääks ikka kestma ja pole sõnu vajagi rohkem, kui tunne on vastastikune ja lootes ikka, et tulevad paremad ajad. Kallistan ja head und!
 
Meri ja Tuul 24. oktoober 2012, kl 18.02
Sama, võimas ja ilus,kui 15 aastat tagasi.Meenub,see
päev sulle tihti?
 
Minu südames... 26. oktoober 2012, kl 07.25
...on sügav ja ääretu igatsuse meri - ikka meie südametes! Ka mina tunnen, et oleme kokkusulanud nii mõtetes, hinges, südames...ja peaaegu ihuski.Päev algab ja lõpeb Sinuga, kallis ja öösel üles ärgates hüüan Sind ja tööl oled Sina (reaalselt mitte, kuid oh mõtted-mõtted). Oh puudutus...
 
eelmisele 26. oktoober 2012, kl 10.04
Sama siin...
 
Minu südames... 26. oktoober 2012, kl 15.24
Nägin eile viivuks mere silmi, milles on mere süda ja hing. Kuidas nad mind vaatasid, see on kirjeldamatu. Mere pilk on mul ikka silme ees...See pilk!
 
meri 29. oktoober 2012, kl 21.07
Mu kallis, oled see, kes oled. Mu kallis ka mina olen see, kes olen. Meie oleme meri ja tuul.
Armastus on meie sydamed sygavuti tundma pannud. Armastus on meie hinged avanud.
Ma armastan Sind mu kallimast kallim.
 
Absoluutselt 30. oktoober 2012, kl 22.53
väsimatud "unelejad".
 
Tuuleke,mere kaldal 31. oktoober 2012, kl 02.01
sinu embuses,on hea uneleda.Mina tean,ja juba ammu.
Aga,minu kallimast kallim ei tea,et armastan Sind rohkem,kui kunagi varem.
 
Minu südames.... 01. november 2012, kl 10.22
Meri ja armastus on võimsad stiihiad.Kui me vaid kokkupuutume, mis siis küll juhtub...
 
Minu südames.... 01. november 2012, kl 14.38
Kui palju ka poleks torme merel ja sydames - midagi ei ole muutunud. Jah, Sina oled minu kallim ja mu armastus on tingimusteta. Sa võtad mind õrnalt oma embusse ja paremat ei ole kusagil olemas. Hea on olla merele truu!
 
meri 01. november 2012, kl 17.20
Tänane meri on tuuline. Tuuline sygaval põhjas, kuhu ei ulatu kuumad päikesekiired ega kumavad mystilised öised kuu kumavused. Aga ometi mõjutavad nad mere tegevust. Tõusude ja mõõnadega tõmbub ja suureneb mere igavene syda kuu kumavuse igikestvatele kutsetele. Päikese tulised kauakestvad kiired oskavad väänata mere yrgsest veest soolaseid kristalle.
Kallis kallim..... armastatum armastus..... suudeltatavam suudlus....... ...
 
On olnid paljugi 01. november 2012, kl 18.32
Samuti sügaval südames, hinges on sarnasus mõnes mõttes, aga ei vääna ja see on armastuse tunne kellegi vastu siiralt ja truult. Kuidagi pole võimalik unustada seda armastuse tunnet, mis on kestnud kaua. Kui armastatakse, siis ei saa olla hing, süda jääs ja ikka mõeldes soojus tundega kellegist. Ei tea isegi, et miks on nii, et tõusud, mõõnad,tõmme, aga ikkagi seletamatu tunne, tudmine. Elav süda käinud mere sügavuses ja ikka elab ja see on elu.Oleks vaid kaldal ja tahaks näha oma kallima silmi, aga kutsuda ei saa, sest peab olema tema enda soov, nagu alati. See armastuse tunne jääbki südamesse, hinge. Saaks vaid tormist tuulist merd rahustada kuidagi. Suudluselgi võib olla oma tähendus. Sooviks sulle rahuliku meelt!
 
to meri 02. november 2012, kl 06.12
Mida sa soiud siin, valik on ju sinu
 
ütleks ka 02. november 2012, kl 08.21
Tõepoolest, mida sa soiud siin. Sina ju otsustasid, et need tunded on varjamist väärt sügaval südames
 
tuul 02. november 2012, kl 16.58
Kallis, ma tean, et mina tekitasin selle tormi. Tuul ja meri kohtusid. Tuul puudutas sügaval mere südames kõige salajasemaid tundeid. Kahju, et meri neid välja ei lase. Ma tulen ikka ja jälle, teen tormi sinu südames
 
tuulele 02. november 2012, kl 17.02
Sa reaalis ka millekiks võimeline oled??????
 
Armastus 03. november 2012, kl 12.43
"Meri ja Tuul armastavad teineteist väga,ning see jääb
igavesti nii,mis kuulub vaid neile kahele"!
(siia,enam ühtki kirjarida)!
 
Reaalselt 03. november 2012, kl 21.33
Armastan ja see tunne tundmisest kestab ja on hea mõelda sellest tundest tegijast.
 
tuul 03. november 2012, kl 21.51
Tuulel puudub kahjuks jõud panna meri mäslema nii, et see oleks näha kogu maailmale:-(
 
viimasele 03. november 2012, kl 23.11
Muidugi, ainult selleks pole vaja jõudu, vaid ausust ja siirust teise vastu! Seega tuleks ikka maapeale tagsi ja lõpetaks siin seintega rääkimise. Prooviks midagi realis ära teha ja seda oma kallimaga!Tõenäosus, et siia satuvad kokku ka reaalis suhtlejad on 0.0000001%:)
 
Reaalselt 04. november 2012, kl 00.14
ja ei peagi kõik olema näha kogumaailmale.
 
tuul 04. november 2012, kl 12.56
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muidugi, ainult selleks pole vaja jõudu, vaid ausu
> st ja siirust teise vastu! Seega tuleks ikka maape
> ale tagsi ja lõpetaks siin seintega rääkimise. Pro
> oviks midagi realis ära teha ja seda oma kallimaga
> !Tõenäosus, et siia satuvad kokku ka reaalis suhtl
> ejad on 0.0000001%:)

Miks sa arvad, et pole rääkinud reaalis? Olen rääkinud.
 
tuul 04. november 2012, kl 12.58
Reaalselt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja ei peagi kõik olema näha kogumaailmale.

Peab näha olema. Kas kõik või mitte midagi. Niisama kedagi oma südames kanda ja sellest heameelt tunda ma ei suuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!