Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mõtetes !
 
A 04. jaanuar 2014, kl 13.34
Jänes ei peagi kalliskiviga kohtuma.
 
keegi 08. jaanuar 2014, kl 19.24
Ma Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> a armastan ainult sind aga samas ma ei taha sind n
> äha ega kohtuda:)Imelik mõtelda,et nii ka saab.

sama siin
 
Mis 08. jaanuar 2014, kl 22.22
Sulle siis muret teeb?Sina teed?Nagu jääajas!Pole siis põhjust valu kaevata!
 
Teemant 18. jaanuar 2014, kl 16.27
Ma tean seda niigi.Palun küsi täpne sõnastus järgi?Kas ütles sulle nii nagu mulle?Ja anna mulle teada.See on tõesti viimane piir.Kui lihtne on kõigest ilma jääda!
 
täpne sõnastus: 18. jaanuar 2014, kl 18.36
Sid: "miks mina pean alati olema kakakontroll"
Manni: "sest sa oled tähtsusetu könn ja saad kohe peksa"
Sid: "sul on ilusad silmad"

Armastusega
Diego
 
Teemant 18. jaanuar 2014, kl 19.00
Vaatasin seda just eile.Mõtlen tõsiselt ja vaatame,mida meie linn selle kohta ütleb.Aitäh,ainuke mis hingele jäi!By!
 
lemmikfraas 18. jaanuar 2014, kl 20.54
"Sina ja mina ei ole kokku meie"
 
T 18. jaanuar 2014, kl 21.14
Palun vabandust kui see haiget tegi.Hiljem ei tule ütlema,et midagi ei teadnud.Ei soovi lihtsalt ilusat päeva ära rikkuda mis tulemas on!
 
Sulle mu armastus 18. jaanuar 2014, kl 21.23
Sina ja mina oleme kokku meie. Sain sellest alles eile aru. Ma olen ikka tuutu, et nii kaua aega läks ha sellest alles nüüd aru sain. Ma ei tea kas Sa veel ootad mind või oled minus juba pettunud ja ootamisest väsinud. Väga tahaksin Sinuga koos olla ja hommikul ärgata ning jagada igapäeva rõõme ja muresid. Andsid mulle hiljuti korraliku õppetunni, olin isegi solvunud, et mulle nii ütlesid. Sain hiljem aru, et Sul on õigus, väga õigus. Keegi pidi ju minu silmad avama. Sain aru kui suur jobu ma olen olnud ja kui halvasti Sinusse suhtusin. Mitte küll selleks, et oleksin tahtnud Sind paigaldada ja oleksin solvunud olnud, pigem selleks, et minu oskamatus tunnetetormiga hakkama saada, tekitas meeletuid sisepingeid ja emotsionaalseid kriise. Tahaksin elada õigemat ja paremat, Sinuga koos.
 
täna nukker 18. jaanuar 2014, kl 23.03
Sa viimane kirjutaja, ära kindlasti seda kõike ainult enda teada jäta. Kui ta sind armastab siis annab andeks.
 
Sulle mu armastus 18. jaanuar 2014, kl 23.12
Ta juba avaldas arvamust ja ütles, et ärgu ma enne tulgu kui oma eelmise elu korda olen seadnud. Eks ma nüüd siis korrastangi oma elu, mis on eneselegi üllatuseks uskumatult sassis. Kõige selle sees olles, igapäevaselt tiksudes, ei tundunudki asi nii hull olevat. Aga tal oli õigus ja kui ma nüüd lähemalt vaatan, siis tunduvad endalegi mõned harjumuspärased asjad leebelt öeldes naljakad. Küllap ma ütlengi talle seds ja palju muudki veel kui olen omad asjad ära korraldanud. Ütlen veel, et ta on mulle ääretult kallis ja ma olen väga rumal olnud, et teda vääriliselt hinnata ei ole osanud ja teda oma sõnadega tahtmatult haavasin. Kaos mu hinges ja südames tekitasid paraja segaduse, mida siis omakorda tobeda käitumisega väljendasin. Lapsik tõepoolest.
Tean, et ta armastab, mina armastan teda samuti, väga palju ja tegutsen selle nimel, et saaksime peagi päriselt koos olla.
 
Pisar..... 18. jaanuar 2014, kl 23.57
Kallistan ja panen teki peale.Head ööd!
 
you are the best 19. jaanuar 2014, kl 00.03
Poen Sulle vaikselt kaissu ja sosistan- kõik saab korda. Sinuga koos olen väga õnnelik!
 
täna nukker 19. jaanuar 2014, kl 00.09
Aiman hästi, mis asjaolud võivad takistada "päriselt" koos olemast. Minu lugu lõppes kahjuks õnnetult. Peale otsusele jõudmist tehti siiski veel üks kord haiget.. minu jaoks jääb see viimaseks korraks.
Edu ja kindlat meelt!
 
Sulle mu armastus 19. jaanuar 2014, kl 08.45
Tundsin üle pika aja kuidas Sa ei seisnud enam minu vastu vaid võitlesid minu eest. Just nii, nagu kõik oli alguses, siis kui kõik oli hästi ja me mõlemad suurtest tunnetest joobunud. Ootasin seda hetke väga, sest teadsin, et tunded saavad uue hoo ja mina oodatud kindluse Sinu suhtes. Elu murdepunktid, mida on raske ära tunda ja milleni keerukas jõuda kui kumbki pool on valusalt solvunud, aga mille ületamine viib alati suhtes uuele tasandile.
Ma ei ole kunagi tahtnud, et Sa minu probleeme lahendaksid, olen oodanud, et seisaksid minu seljataga, minuga ühes paadis. Nii, nagunmina tahan seista Sinu seljataga Sinu paadis.
 
IFF24 21. jaanuar 2014, kl 00.34
sellest ka jututeema saanud? :P Muidu siin ikka muusikat! :)
 
IFF24 21. jaanuar 2014, kl 00.36
 
IFF24 21. jaanuar 2014, kl 00.45
Kell saab 1 varsti, minagi tuttu ära ja ööd kõigile kes siin veel kolavad! :)

 
still alive 24. jaanuar 2014, kl 19.29
http://www.youtube.com/watch?v=Q3ayF9cr4ko
 
still alive 24. jaanuar 2014, kl 19.43
http://www.youtube.com/watch?v=0ho4a7_Do1I
 
Sa 24. jaanuar 2014, kl 21.55
Ei pea vabandama,teadsin seda juba ammu.Ka minul on kahju kaotatud ajast.Elame näeme.Aitäh ja hoia end soojas ega sealgi soe pole!
 
Mina arvan 25. jaanuar 2014, kl 12.23
Ainult Sinule: Annan andeks, kui seda enam ei kordu. Ei tahtnud minagi sõnadega haiget teha, aga olin solvunud Sinu sõnadest ja sellest ka sõnad, mis ütlesin Sulle otse. Üldiselt on võimalik parandada suhtlemist, kui teineteisele sõnadega enam haiget ei tehta. Kui Sinul on mulle midagi öelda, siis ütle seda mulle otse ja on minul Sullegi midagi öelda, aga mitte enam siin virtuaalselt kirjutades. Ma ei ole mõtete lugeja siin, et mida just Sina mõtled? Armastasin, armastan ja mis tegin, siis seda ei teinud haletsusest vaid armastusest! Sellest ajast on vaikus olnud meie vahel. Kui soovid rääkida, siis olen olemas, kui ise võtad ühendust reaalis-omavahel rääkimiseks. Kui nädala aja jooksul ei ole minuga ühendust võtnud otse reaalis, siis teen omad järeldused Sinust, et järelikult ei ole soovi Sinul rääkida ja tean edasi oma elu sättida. Tagastan Sulle midagi, mille unustasid minu juurde, siis saad akut laadida:) Siin sõna enam ei võta ja kõike kaunist Sulle!
 
Ja veel 25. jaanuar 2014, kl 12.27
Ainult Sinule: Leiad eseme oma numbri kastist.
 
Minu teada 25. jaanuar 2014, kl 17.44
Käib asi vastupidi või on kellelgi haridus nõrgaks jäänud?
 
to Sulle mu armastus 28. jaanuar 2014, kl 16.02
Kas oled juba midagi ette võtnud?

Kas te kõik siin olete juba midagi ette võtnud, kes midagi on lubanud?
 
still alive 28. jaanuar 2014, kl 22.11
http://www.youtube.com/watch?v=i91v2pncsFc
 
Mina arvan autor 29. jaanuar 2014, kl 14.00
Tagastasin inimesele laupäeval eseme + ka asja, mis ise oli kokku meisterdanud ja selleks oli oma põhimõte, et nii tegin!
 
eelmisele 29. jaanuar 2014, kl 14.14
Miks teised seda teadma peavad? Sa ei pidanud ju siin enam sõna võtma. Nii palju siis antud lubadustest - jälle.
 
Mina arvan autor 29. jaanuar 2014, kl 14.28
Keegi siin küsis ja vastasin. Temale ei ole kirjutanud siin foorumis ja seda lubadust olen pidanud nii, nagu lubasin.
 
Siin oli 29. jaanuar 2014, kl 14.34
to Sulle mu armastus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas oled juba midagi ette võtnud?
>
> Kas te kõ
> ik siin olete juba midagi ette võtnud, kes midagi
> on lubanud?


Küsimus oli kõigile ja miks mitte vastata sellele küsimusele, kes esitas selle küsimuse?!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!