Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mõtetes !
 
iffile 22. märts 2014, kl 18.05
ära pane tähele! ;)
 
IFF24 22. märts 2014, kl 18.23
 
still alive 05. aprill 2014, kl 21.14
https://www.youtube.com/watch?v=jjzg22bkyJk
 
K...le 06. aprill 2014, kl 10.46
Mis sind vaevab?Kaugele on tunda...?!
 
P....le 06. aprill 2014, kl 11.03
Mille järgi aru said? Kevade lõhnast õhus?
 
K...le 06. aprill 2014, kl 11.31
Ärkasin sinu hüüdmise peale üles aga vaatan,et ei tunne mind...Milleks selline küsimus?Küsid nagu võõralt?
 
P....le 06. aprill 2014, kl 11.39
Mõtlesin hommikul, et nukrus ja ihatsus hinges tulenevad akna taga krabistavast vihmast, mis on mõneti kummaline, sest kui ärkasin, veel ei sadanud. Kevad oma tujukusega tekitab segadust. Vabanda kui Sind häirisin, polnud plaanis. Hingejuured paistavad olema sügavamad kui arvasin ja ikka tekib ajutisi tagasilööke, mis päikesega kergemad kanda. Ehk homme on parem päev ja ka Sina ei pea tajuma mu meelevirvendusi ning saad oma elu rahus edasi veeretada. Ära pööra tähelepanu! Ajaga muutub kõik leebemaks ja kaob lõpuks üldse. Armas muidugi, et tervitasid. Ole ka ise terve!
 
K...le 06. aprill 2014, kl 12.02
Sa ei pea vabandama...Ma tean,et igatsed kedagi taga ja eita palju tahad.Mind sa ei peta ja sisetunne ei valeta.Teadsin seda esimesest päevast aga turvalist elu sulle ka...Armas oli sind näha ja Kallis oled oma kiiksudega.Pai sulle ja naerata rohkem!
 
P....le 06. aprill 2014, kl 12.12
Hantleid tõstes kahjuks hing tugevamaks ei saa... Eks ma ikka mõttes naeratan eriti kui teatud inimene mõtetesse imbub. Tänan, et meelde tuletasid, kuidagi soojem hakkas. Üritasin meenutada, et millal ma kellegi igatsemist eitanud olen, aga küllap teen seda alateadlikult ja eneseveenmiseks vahetpidamata. Saagi nüüd aru, kas sest saab kergem või mitte...nähtavasti ei tee igatsemine eitades nii palju valu kui muidu. Ole tubli ja toredaid inimesi Sinu eluteele!
 
nohhh 06. aprill 2014, kl 12.33
Kiskusite taas vanad haavad verele ja nüüd läheb jälle ilmatu aeg mil ennast tasakaalu saada. See putka tuleks siin kinni panna, vaimse tervisehuvides juba. :(
 
noh-jah 06. aprill 2014, kl 14.34
Mis teha kui armastus ei kustu ja see puhvet töötab 24h ööpäevas."Suur reede"liimin kõik haavad kinni ja igaveseks!
 
pisar 06. aprill 2014, kl 15.47
Ehk jagad näpunäiteid kuidas suurel reedel haavu kinni liimitakse. Oleksin väga tänulik. Ehk oleks kaduneljapäevast rohkem kasu...aga küllap Sa juba tead mida teed...
 
P....le 06. aprill 2014, kl 16.49
Ütlesid, at vaatad, et ma tunne Sind. Miks Sa nii arvad? Või pigem eelistad mitte tunda? Miks Sa ära läksid? Pinge kasvas liialt suureks?
 
Veiko 06. aprill 2014, kl 18.21
Kaks pede lähevad koos vanni.
Istuvad seal ja äkki käib plumps, sperma ujub pinnale.
Pede siis küsib teise käest: "Kle sul läks pauk lahti juba?"
Teine vastu: "Ei ma ainult peeretasin!"
 
K...le 06. aprill 2014, kl 18.59
Sa tead mis päev see on?Miks küsid veel?Martini"taga" võib nii mõnigi asi liimituks saada...Kas sina ei arva nii?Ma olin pikalt ohtlik ja pole kuhugi läinud...Aga tähtis istung on tulemas ning see punane "päev"jääb meelde kauaks...!
 
P....le 06. aprill 2014, kl 19.28
Miks Sa ohtlikuks said? Miks kõik muutus? Algul Sa ei olnud ju ohtlik.
 
P....le 06. aprill 2014, kl 19.32
Martini taga? Mhmmm. Oleneb kes Sa oled. Ma liimin vaid 1-e inimesega vanu ja tormakalt lõhutud suhteid kokku ja Sa tead kellega. Teistest ei ole kahjuks huvitatud.
 
Martinist 06. aprill 2014, kl 19.47
Pealegi ei joo ma Martinit. Korra proivisin, aga kahjuks tekitas iiveldust jaolen veendunud, et rohkem kunagi ei proovi. Liialt imal ja maitsetu minu jaoks. Leiame mõne parema joogi, mille taustal suhteid liimida...kui sobib:)
 
K...le 06. aprill 2014, kl 19.54
Iga õis lõpetab õitsemise,et minna puhkama...Jah,ei olnud.Loobusin peamisest,et mitte kedagi teist ohtu panna.Miks?Segan kellegi teise tegemisi ja seda tead juba...Elu on karm ja tuleb otsustada 0,1 s/minutis...!
 
P....le 06. aprill 2014, kl 19.55
Mida Sa minult ootad?
 
.... 06. aprill 2014, kl 20.26
ootan Sinu algatusel lõpetamist. Mina ei muutu kunagi, Sina mind ümber ei kujunda.
 
tahad Sa mind üldse enda lähedusse? 06. aprill 2014, kl 20.37
Minu algatusel lõpetamist? Millist lõppu Sa soovid? Siiani oled mu algatused juba eos ära nullinud. Kuidas ma saan veel arvata, et võiksid mingisugustki huvi minu vastu tunda?
 
lihtsalt kurblik 06. aprill 2014, kl 20.38
Ja ma ei taha Sind muuta, ei ole kunagi tahtnudki. Sa oled minu jaoks alati kallis olnud sellisena, nagu oled. Kahju, et Sa sellest kunagi aru ei ole saanud.
 
sa ei mõista? 06. aprill 2014, kl 20.41
hoia eemale!!!
 
Elu 06. aprill 2014, kl 20.45
Ei jää ükski väärtus ilma võrdse väärtuseta.Pole vaja muretseda...!By
 
.... 06. aprill 2014, kl 20.46
tajun väga palju, ka Sinu peidetud mõtteid. loomulikult ei räägi neist Sulle, aga mu käitumine reedab Sinu teesklust.
miks Sa ei analüüsi kunagi mu käitumist?
 
täpp 06. aprill 2014, kl 20.57
Minu teesklust? Mhmm... Ma ei ole iial arvanud, et Sa oleksid võlts või teeskleksid. Samas eks igaüks võtab kõike oma rikutuse tasemelt. Mis ma oskan öelda.. Jää terveks! Ma ei ole kindel, kas suudan Sinu alusetuid süüdistusi väga kaua taluda. Eks Sa ise tead millises suunas liigud, valikud ja otsused on vaid Sinu teha.
 
mõistan ikka 06. aprill 2014, kl 20.58
Hoian eemale. Tee palun sama. Kõigist minu asjadest ja elust hoia eemale!
 
ja 06. aprill 2014, kl 20.59
Mida sa kardad? Miks siin arutatakse, kui inimesed ehk piinlevad!
 
ei 06. aprill 2014, kl 21.33
Sa rääkinud üldse oled sellest temaga? Mina soovitaks sul karmim olla, mitte jalamatt, kes suu lukus kõik ära teeb jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!