Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mõtetes !
 
Kah keegi 25. juuni 2014, kl 13.43
Ok! Ega ma siin oma asju lahenda. Varem uskusin, et ta võib lugeda siin vahest, enam mitte. Mitte mingit lahendust ei ole. Ju ma ei ole väärt midagi head ja õiget. Minu elus peab alati valitsema vaid tühjus ja kui ise asju seadma hakkan, saabub kaos ja hädad ja õnnetused. Soovisin elult väga midagi enamat. Ega enam ei loodagi.
 
Kah keegi 25. juuni 2014, kl 13.46
ainult pilkamist olen ära teeninud? Nii või?
 
... 25. juuni 2014, kl 14.11
Sa õpid oma vigadest,see on hea ja õige.Tühjus on sinu hinges sellepärast,mis tingitud oma vigadest.Keegi pole täiuslik ega peagi olema.Millest selline järeldus,jälle?Sa ei saa enne hingerahu,kui räägid silmast-silma...Ja paraku sa keelad endale olla õnnelik.Hetkel peaks olema sinul puhkus aga sa ei taha ka vaeva näha?On nii?Või kardad,keda või mida?Väga armas sinust,kui jalutasid minuga kaasa.
Me räägime veel,kui see on sinu soov!
 
Arvamus 25. juuni 2014, kl 19.39
Kah keegi, Saadetud kiri ja Minu südames on on sama autor siin kirjutamas. To Kah keegi autor: Sa ei pruugi ise aru saada oma vigadest. Sa kiidad ennast ja teisi laimad, oled pealetükkiv. See, ''mis tulevik kaasa toob jne''-see näitabki seda, mis võib tulla, aga ei pruugi tulla nii, nagu sina seda loodad. Nii, et kas teine pool ei ole näidanud huvi sinu suunas reaalis? On inimesi, kes ei ütlegi sulle, et ei taheta sind, aga tehakse seda muul moel, aga sina ei pruugi sellest aru saada. Mis sest, et oled haritud, aga mõtled inimesest nii, nagu sulle sobib, meeldib.
 
To Kah keegi 25. juuni 2014, kl 19.49
Kas on see inimene vaba? Kas oled Temale ainuke? Kas on ehk Temal veel kellegiga suhtlus, suhe või mis iganes olukord kellegiga?
 
kah keegi-le 25. juuni 2014, kl 21.12
Minu elus on täpselt sama seis mis sul, ja ma ei kavasegi enam mitte midagi teha.
 
To: arvamus 28. juuni 2014, kl 08.34
Keda ma laimanud olen? Ennast kiidab üsna madala enesehinnanguga inimene? Kirjeldad siin väga hästi üht silmakirjalikku inimest, kes ei ole mitte minule oluline mees. Tema on siiramast siiram inimene! Jäta meelde ja ära teinekord plära. Kes sa sihuke oled, et minu kallal siin võtad? Oled mingi haige endine nn töökaaslane ajutisest allpool arvestust töökohast? Kui oledki selline tegelane - siis palun, minul on olnud elu ja tuleb edaspidigi. Et vahepeal ebaõnnestusi on, ei tähenda veel midagi. Raputan maha kõik halva! Mul ei ole lihtsalt teiega midagi ühist!
 
Kah keegi 28. juuni 2014, kl 08.41
Ma ei tea, mis temal on ja mis mitte. Kui kõik algas, näis, et vaba reaalselt. Aga elu ei ole must-valge. Nagu hiljem selgus...ei tea ma siiski täpset olukorda. Praeguseks on üsna kõrini ja kõik kaunis kaob..Hirmus, seda oleksin küll kõige vähem oodanud nii kenast ja meeldivast inimesest, pealegi mehisest mehest. Ka mina olen võtnud vastu teatava otsuse, vist sarnase nagu Sina kah keegile kirjutaja 25.06. kl 21.12. Mõistame vist teineteist.
 
... 28. juuni 2014, kl 14.15
Kui reaalselt midagi teha ei julge siis jah...Unustage valu ja pisarad ning elu läheb edasi.On ju elu arguses ning hirmus lihtsam elada!
Ilusat päeva!
 
Kah keegi 28. juuni 2014, kl 14.20
Mitte millelgi ei ole mõtet! Elu ei lähe edasi, vaid allamäge...ja las veereb siis kolinal, mul suva...
 
eelmisele 28. juuni 2014, kl 14.41
Annab tunda jälle:"Ütlemata sõnad on kõige valusamad sõnad"!
Midagi sa tegemata jätsid?Inimene ei saa nii nõrk olla..Mul suva?Las läheb?Järelikult,meeldib selline elu.Mis teha!
 
segane 28. juuni 2014, kl 20.27
Ma nii armastan sind,et isegi su kujutluvõime kahvatub selle kõrval.
 
eelmisele 28. juuni 2014, kl 20.48
Kui saaks endiseks tagasi siis võiks öelda 8001 korda seda lauset.Keegi ei tunne sind nii hästi nagu aeg.
 
... 29. juuni 2014, kl 13.59
Sinuga öö oli väga ilus.Huvitavad mõtted Sinul ja miks mõtled sellest!
 
Ilus 29. juuni 2014, kl 14.07
ööd on ikka ilusad!
 
... 29. juuni 2014, kl 14.16
Isegi väga ilus hakkab korduma ning pole tavaline öö.Mõni on ikka väga eriline,eriti kui ööd ei veeda üksinda!
 
Ilus 29. juuni 2014, kl 14.28
Ikka korduvad ja aina ilusamad ja nii ilusad, et ei mäletagi ja läheb kogunisti sassi...
 
Abc 29. juuni 2014, kl 14.40
Teostage ära,vihmane ilm kah.Meil siin päike paistab.
 
... 29. juuni 2014, kl 14.51
Mõte polegi halb aga tänan soovituse eest.
 
Sinule 04. juuli 2014, kl 14.49
Ilusat päikselist reisi Sulle.Meenus üks teine pilt,kui Tervitasin läbi jäätunud klaasi.See lennuk sobib Sulle ja see askeldus on nii armas.Miks lips sama värvi on?
Ilusat päeva Sulle!
 
Abc 04. juuli 2014, kl 18.37
Huvitav oleks teada,kus käisid nii vara?Ah?Kas Kallimale Ilusat päeva soovimas?
Aga see oli very good kild!
(naer)
 
... 04. juuli 2014, kl 19.01
Jah!
Sobib see vastus sulle!
 
mees mõtleb 08. juuli 2014, kl 00.28
Ei ole sina see,kes väärib teist võimalust.Ega ole seal midagi kullast,et paluda.
 
njah to mees mõtleb 08. juuli 2014, kl 16.15
kulda :DD seda sa ihaldad ent tea pole veel rikkus kedagi õnnelikuks teinud.
 
mees mõtleb 08. juuli 2014, kl 16.37
Vastus 2:"Ei ole sina see,kes väärib teist võimalust.Ega ole sinul püksis midagi kullast,et peaks paluma.Ei ole sina see,kellelt teinekord abi paluda.Sinu abistamine käib ainult voodis,kus hiljem raha kompen.-ib kõik.
Olen mees ja saa nüüd aru,et sind ei soovita enam.Ei näha ega tunda".
 
jee jee 08. juuli 2014, kl 21.55
eelmise kirjutaja näol on tegemist " mehega" kes julgeb sõna võtta ainult Naistekas . Väga tõsiseltvõetav meesterahvas on.
 
kle mees mõtleb 08. juuli 2014, kl 22.23
et sulle sobib siis vaid kullast v.tt :DDD

ole nii kena ja ära siin oma rumalaid mõtteid enam kirjuta, piinlik on lugeda, kui rumal võib üks mees olla.
 
See ongi huvitav 08. juuli 2014, kl 22.53
Delfi elanik:Palun ela oma elu reaalis ning ei ole sina see,kes tuleb ütlema.Meil pole millestki rääkida,ega vääri aega silmast-silma kohtumiseks.Vähemalt sina mitte.Kui tuleb avalikult juttu siis avalikustan ka kõik.Sinu enda teod on häbiväärset!
 
yo See ongi huvitav 08. juuli 2014, kl 23.00
ära soni siin, mine magama.
 
jee jee 08. juuli 2014, kl 23.53
A mis sa põed. Avalikusta ikka kohe. Teeskled mingit normaalset ja viisakat inimest või. Keda sa petad?
Ja siis veel, et eesti keeles on mitmuse tunnus nõrk d!!!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!