Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Mõtetes !
 
:)))) 09. juuni 2014, kl 15.03
Kas su lasteaiakasvatajast olematute rindadega üksikema teab, et netis võõraid naisi ahistad? Ega vist mitte. Vastasel juhul saadaks ta su kindlasti pikalt ja läheks eks mehe juurde tagasi.
 
M 09. juuni 2014, kl 16.24
vIIMSI PERVERT! Mida iganes siin kes kellega klaarib, see ei puutu minusse. Kui mina kedagi unes näen ja välja ütlen, mida sa lõugad siis nagu viimane närvihaige. Jaga oma asju kellega vaja - mina olen sulle võõras ja süütu inimene ja pane oma prügikast kinni igaks juhuks! Lollakas!
 
!!! 09. juuni 2014, kl 16.47
Haige rahvas ja miks peakski sellistega tegemist tegema!
 
muhahaa 09. juuni 2014, kl 16.56
Ikka ja jälle üllatun kui naiivne sa võid olla.
 
Ma enam ei mõtle 09. juuni 2014, kl 17.36
Üllata ennast teadmisega,et keegi pole asendamatu.Ei sina ega mina!
Ma ei lase endaga nii käituda nagu sulle sobib.See ei sobi jälle teistele!
Mine oma eluga edasi ja proovi oma vihkamisest vabaneda!
 
vabanenu 09. juuni 2014, kl 18.09
Ka sina mine oma eluga edasi ja lõpeta kaigaste loopimine, nii kahjustad vaid iseennast. Minu jaoks oled sa lõputu kahetsus raisatud ajast ja pettimus madalale langenud inimesest, kes kaotas ka viimase eneseväärikuse. Kui sina minu suhet rikud, hävitan ka sinu oma.
 
Ma enam ei mõtle 09. juuni 2014, kl 18.54
Ma ei küsi kelleltki,kas lähen eluga edasi,jään seisma või astun tagasi.Millistest kaigastest jutt on?Sinu pihta pole mina küll midagi saatnud.Küll aga keegi teine!Ära anna põhjust siis ei riku keegi midagi.Kui ise valesti käitud siis ära süüdista teisi!
 
saad tagasi kõik mida teinud oled 09. juuni 2014, kl 19.20
Argpüks, sööd ja salgad. Küllap tean kes mulle kaikaid loobib ja keda selle eest vastutama panen.
 
doktor teisest majast 09. juuni 2014, kl 19.54
palati naabrid olete või`?
 
Ma enam ei mõtle 09. juuni 2014, kl 20.10
Kui soovid,siis iseloomustab see sõna sind hästi.Õigemini see lause.Õige inimesega rääkida ei julge siis pole vaja teisi hulluks ajada.Mulle ei sobi selline käitumine.Lepin sellega ja lahkun vaikselt!
Sinu viga ongi see,et sa midagi ei tea.Sa ei tahagi teada ning ei sobi ka teisi süüdistada!
Sinu elu on täpselt selline nagu kindlustus.Pean tõestama seda,mida minul ei ole.Minul pole sellist sõidukit,mida kindlustama pean!
Minul pole sellist...-st,kellega arvestama pean.Ma ei taha sellist ja ei taha selliseid sõpru!
 
' 09. juuni 2014, kl 20.34
need vähkkasvajad mis sa mulle põhjustasid tulevad sulle endale tagasi.
 
pervert² 09. juuni 2014, kl 20.37
Sa veel väänled mu käes limukas:)
 
eelmisele 09. juuni 2014, kl 20.56
Ära roni voodisse,kus on ohtlik magada.Arvestades siin sinu "pepu" juttu siis tead oma saatust niigi.
 
.kuidas 10. juuni 2014, kl 13.40
sa ei tunne mu armastust kui see on ju tôeline?
 
Kust kohast 10. juuni 2014, kl 14.02
On tõeline?Tõeline armastus tegutseb,hoolib ja kallistab.Tõeline armastus ei käitu nii,vaid küsib?Mida ma sinu heaks teha saan?!
 
Ilus mõte 12. juuni 2014, kl 15.36
Suitsetamine ei sobi sulle!
 
Elutee nr. 11 13. juuni 2014, kl 11.37
Ainult temale: Kirjutan ikka mõned read sulle siia. Tore, et võtsid ise ühendust reaalis ja kohtusime, aga rääkida otse ikka kõigest ei õnnestunud. Ütlesin sulle, et on jälle mõttetu sinuga rääkida, sest oled ''väsinud''. On ka mõttetu siia kõigest kirjutada, sest sa ei loe välja, et need kirjad on minult sinule. Eelistan otse rääkimist ja ei taha enam sulle siia kirjutada. Ütlesin ju sulle otse, et see jama peab lõppema ja ma ei ole rahul sellise suhtlemisega nagu meil oli/on. Soovin veel sinuga reaalis rääkida või sa kuulaksid mind ära, kui sa ei ole nii ''väsinud'' ja siis oleks sinul aega mõelda. See lõputu või lõpplik lugu peab siin kord lõppema-arvamus! Lootus võib olla lollide lohutus, aga loodan, et äkki õnnestub sinuga otse reaalis rääkida enne jaanipäeva:) Ootan enne jaanipäeva sinu poolt kontakti võtmist, sest ise ma seda teha ei saa. Loodan sinu poolt mõistvat suhtumist. Tervist, õnne seniks sulle!
 
eluga edasi läinu 13. juuni 2014, kl 11.46
Saa ometi aru. Mind ei huvita sina ei reealis ega ka siin. Ei huvita see, mida sul on öelda või mida sa kõigest arvad. Minu jaoks lõppes see kõil juba pikka aega tagasi. Saa lihtsalt üle ja jäta mind rahule. Oled juba suur poiss ja õpi oma tegude eest vastutama!
 
Soovitus 13. juuni 2014, kl 12.42
Õpi kombed selgeks ning saad teada,kes peab kellega ühendust võtma.Kahjuks pole tema koer,kes iga hüüde
peale jookseb.Tema on haige ning kirjuta oma küsimused meilile ning lepi aeg kokku!
 
the end 13. juuni 2014, kl 13.16
Kus olid sa siis kui mind kõige alatumal moel rünnati ja mu elu põrguks tehti? Ahjaa, salaja nuga käes seljatagant hoope jagamas, sest sinu au sai riivatud kui ma sõnagi lausumata läksin. Oma lõputus ja täitmatus egos suutsid näha vaid enda kibestumust ja mahajäetust. Neid hoope mida seljatagant varga kombel jagasid sai üksjagu palju, nii palju, et lõpuks tapsid nad ka viimase tunde riisme minu sees. Siis ma vajasin sinu tuge ja kaitset ülekõige. Nüüd aga põlgan sind südamest elulõpuni kui haletsusväärset inimjätist. Loodan, et meie teed ei ristu enam kunagi, sest minu jaoks surid sa sel hetkel kui noa haarasid.
 
Minul ka... 13. juuni 2014, kl 13.55
Me kõik vajame toetust ning mind pole sel hetkel keegi toetanud.Isegi mitte sina.Ei looda kellegi peale ning tulen ka üksi sellest välja.Oli asju,millest ei teadnud midagi.Oma tehtud vigades ära süüdista teisi.Sa pole laitmatu ega mina samuti.See oli esimesena sinu otsus ning mine ujuma...Saad oma vihast lahti!
 
ʁε⊂⊥∪ɯ 13. juuni 2014, kl 14.48
Elu on mäng.Mulle meeldib mängida:)
 
mhmm 13. juuni 2014, kl 15.20
Mängi vahelduseks hantlitega, võib oitanatult positiivselt mõjuda nii lihastele kui ka selgroole.
 
Elutee nr.11 16. juuni 2014, kl 09.35
See kiri ei olnud kindlasti sulle mõeldud vaid temale. Kindlasti ei ole minagi sinust huvitatud, sest siin oled sa minu jaoks võõras inimene. Inimene on teadlik, et soovin temaga rääkida ja teab millest soovin rääkida. Ei pea teie ka siin kõike teadma:) Kaunist päeva jätku!:)
 
sel 16. juuni 2014, kl 09.41
juhul peaksid olema ka sina teadlik, et sinuga ei soovita ühelgi moel tegemist teha ja tore kui sa ahistamise lõpetaksid, selgrootu limukas.
 
Elutee nr.11 16. juuni 2014, kl 09.56
Ei tunne ennast puudutatuna sellisest tekstist:)
 
Elutee nr.11 16. juuni 2014, kl 11.37
Täpsustuseks veel, et olen naine ja ei ole mina vähemalt poiss. Kiri oli meesisikule mõeldud.
 
Arvamus 16. juuni 2014, kl 11.48
Kõik mis teeme,teeme endale.Rääkimata lugu jääb igaveseks rääkimata!
 
Kõik, 17. juuni 2014, kl 08.57
sel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> juhul peaksid olema ka sina teadlik, et sinuga ei
> soovita ühelgi moel tegemist teha ja tore kui sa a
> histamise lõpetaksid, selgrootu limukas.


mis enesest välja ütled kellelegi, siis see sind ennast tabab ja saad sama tunda või muul moel saad tunda. Nii see on õnneks või kahjuks. Lõpeta siin inimeste ahistamine.
 
ärge pange tähele 17. juuni 2014, kl 09.19
ta mingi skisofreenik meil siin!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!