Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
ootamatud tunded ja kirjutamata kiri
 
to Avaldan arvamust ja to Võib veel olla 21. mai 2014, kl 17.21
Huvitav, kas need kommentaarid pärinevad -RAHUlt-?
 
ilmselt küll 21. mai 2014, kl 18.07
kirjapilt on sama
 
Saadetud kiri 22. mai 2014, kl 17.21
Olen Sind armastanud ja tahtnud pikka aega. Aga sellel kevadel seisan minagi ristteel...kui saatus annab meile loa või ehk me ise? Igatsen!
 
meri 25. mai 2014, kl 21.59
Torm mere südames. Sügavalt sealt südame põhjast ja hinge avarast salvest kaevates tuleb vastuseks vaid üks armetu sõnake ja see on kartus. Meri kardab tormi jõudu ja tundeid, mis tekkivad selle valla päästmises temas. Selleks on abilise kuu abil mõõna perioodidel löödud vaiad , millest saab ka veritsevate sõrmedega kinni hoida möllavat tormi. Loomulikult tean vägagi hästi nendest 9- ndast lainest, mille jaoks ei aita miski. Aga jah on juba kevad ja need möllavad lõhnad ninasõõrmeis.. ehk on just nüüd see õige aeg tormiks mere südames. Kuidas ma tegelikult seda ihkan ja kuidas ma tegelikult seda kardan mu kõige kallimatest kallim tuul. Ühendagem jõud ...
 
Saadetud kiri 26. mai 2014, kl 08.08
Oh kallis...
 
tuulevaikus 26. mai 2014, kl 16.23
Olen tuulena su akendele jäälilli maalinud krõbekülmadel talveöödel, kevadiste vihmapisaratega su aknad pesnud, tuulevaiksel suveööl su südames tormi tekitanud... Kuud kadestanud, sest tema valvab su öid. Aga neid vaiu, mis merre tuulekaitseks löödud, ei ole mul plaanis murda... Meri need mõõnakartuses maasse lõi, tema nende üle ka otsustab. Meri ja tuul ühel jõul, ei ole alati ühel nõul :)
 
yhetk 26. mai 2014, kl 19.00
Saba kinni, nokk lahti.. saba lahti, nokk kinni..
 
... 29. mai 2014, kl 22.00
Kõigest hoolimata:Ma armastan Sind sügav punane meri.Seda ei muuda,mitte keegi...Ma tean,et Sinul on väga raske ja Sinu hüüd on see...Mis mind hommikul äratab?Aga see on ilus!
 
Minu südames... 30. mai 2014, kl 18.14
Minu südames on ääretu ja lai igatsuse meri...võib-olla on ta punane ja ta äratab Sind ja sosistab õrnalt kõrva...
 
meri 04. juuni 2014, kl 21.15
Kuis küll täna kisuks need vaiad kasvõi tagurpidi murdunud veritsevate küüntega välja. Viskleks hooga oma lained sulle kaela ja mässiks ennast koos sinuga lainetesse ja jääks niimoodi väga pikaks hetkeks ..tunne selline südames ja hinges, et jääks kogu ülejäänud eluks kohe niimoodi. Mis takistab merd nii tegemast. See vetesügavus ehk peab ennast liialt pealetükkivaks kui nii jälle teeks. Armastus mere hinges Sinu vastu mu tuul ei vaibu..kohe mittesugusi ei vaibu. Tuul armastan Sind mu kallis.. kuuled mu hinge ja südame hüüdu.
 
tehke siis ometi midagi! 04. juuni 2014, kl 21.33
Kas te oma igatsetud inimestega päriselt kohtumiseks midagi konkreetset ette ka olete võtnud, või ilutsete ja meelisklete siin aastaid niisama tühja?
 
eelmisele 04. juuni 2014, kl 21.35
Õige aeg magati maha ja nüüd ei ole teine pool enam huvitatud, sest leidis kellegi teise.
 
Minu südames... 05. juuni 2014, kl 08.50
jah, see hüüd ei saa kuulmatuks jääda...muidugi ma kuulen ja tajun!
 
Kuulen, näen siin veel minagi 05. juuni 2014, kl 10.05
Kuhu jäävad reaalsed tegevused? Pole paha teatud olukordades ka pealetükkivust välja näidata sinu poolt, aga ainult reaalis. Siis ehk inimene teab, et oled ikka huvitatud inimesest. Õige inimene soovib kindlasti sellist hüüdmist reaalselt-kontakti võtmist sinu poolt. Ise oled süüdi, kui enesele takistused sead ja inimesega kontakti ei otsi reaalselt.
 
Minu südames... 05. juuni 2014, kl 12.20
Kui Sa seda küsiksid, oleks vastus vaid üks!
 
jajajaaa 05. juuni 2014, kl 18.11
Unistada ju võite siin. Kõik, mis on lõppenud see on lõppenud.
 
Merele 05. juuni 2014, kl 19.26
Peale sellise imekauni unenäo vaatamise võiks ka mina nii jääda.Vähemalt,alguses mõtlesin nii aga see tuli mulle täna meelde.See ajab südamest naerma ja ärkasin hommikul üles.Vaata kuhu tahad,ikka tuleb naer peale.Aga see on sinul ilus soov!
 
tuulevaikus 05. juuni 2014, kl 23.35
https://www.youtube.com/watch?v=qOQ20RD22u0
Vajan sind :)
 
M 06. juuni 2014, kl 07.56
Mina sind ka!
 
meri 11. juuni 2014, kl 20.45
Tahan näidata kogu maailmale, et mere süda ja hing on õnnelikud.. aga meri võib selles maailma veenda ja maailm usub seda, mida näeb. aga üks väike aga on mere hinges. meri ei suuda kohe mitte kuidagi ei suuda ennast veenda ja endale tõestada, et mu süda ja hing on just nüüd ja praegu õnnelikud ja rahulolevad. Aga ehk ongi nii parem.. jääb ruumi avastuseks ja uuteks retketeks ja hetketeks. Oh tuul, mu tuul, mu kallimatest kallim, puhu oma merele armastust.. sütitavat ja kõikke hõlmavat armastust.
 
Merele 11. juuni 2014, kl 21.17
Kõige sügavam Sinine meri leiab aega ise sütitavat armastust nautida...Ja uuteks laineteks tuule embusse.Tuul on väsinud ja räsitud vaikivast mere"häältest" ning uued puhangud suunab tuuleke juba järgmisele saarele!
 
Kuulen, näen siin veel minagi 11. juuni 2014, kl 21.48
Oma merele mõeldes-Sinu pealetükkivus, hüüdmine on isegi meeldiv omal moel. Sinuga tahaks rohkem olla vaid koos, sest Sinu vastu armastus ei kao. Koos olles saavad olla meie südamed ja hinged õnnelikud, rahulolevad. Ärme sea enesele takistusi, et koos olla ja ärme lase teistel meie teele takistusi tekitada. Oled kallis ja armastan Sind väga palju!
 
... 11. juuni 2014, kl 22.21
Ütlemata sõnad on kõige valusamad sõnad!
 
oh 11. juuni 2014, kl 22.23
kus viimasel on mõttetera!:) ma pole küll kunagi nii arvanud....ja seetõttu jätnud sõnu ütlemata....
 
tuulevaikus 11. juuni 2014, kl 22.26
Ma tean, meri, mida sa tunned. Eks me kõik püüame halva mängu juures head nägu teha :) Ikka need vaiad... Vaiad, mis mõõna ajal tuule kaitseks merre said löödud... Vastu neid vaiu tormates on tuul märkamatult oma tiivad ribadeks kiskunud... Valus on. Nii valus ja nii kurb. Kas leian veel endas jõudu, et taas lendu tõusta, ei tea.

https://www.youtube.com/watch?v=YnOfomPgETs
 
viimasele 12. juuni 2014, kl 09.12
see on kõige ilusam hingesosin(karje), mida olen lugenud viimasel ajal, aitäh Sulle :)
ma usun, et Sa jõuad, pead jõudma, keegi ootab Sind kuskil ja ei jõua ära oodata :)
 
Kuulen, näen veel siin minagi 12. juuni 2014, kl 10.49
Mis iganes takistused üritavad tulla meie teele, siis puhugu kõik tuuled need takistused meist hästi kaugele ja ei laseks takistusi enam iial meie teele! Hoiame seda, mis veel alles on, sest kõik on meie enda tahe ja enda teha. Soov on Sind ja ennast kaitsta, et rõõm õnneni ja rahulolek meis ei kaoks.
 
... 12. juuni 2014, kl 14.53
Kõigile ei meeldi tuulekese uued puhangud.Teil saab väga raske olema!
 
Kuulen, näen siin veel minagi 12. juuni 2014, kl 17.48
Ikka mõeldes oma merele-Teiste mõtetest ei pea välja tegema ja nendele ei pea reageerima. Võib olla palju asju, mis teistele ei meeldi, aga teame ise-mis just meile meeldib... Ehk oleks parem, kui siin kõigest me ei räägiks. Hoiame enamuse omavahele. Ootan peatselt Sinu hüüdmist mu kallis meri...
 
eelmisele 12. juuni 2014, kl 18.40
Rohud võtmata?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!