Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Hingede lõhkujale
 
eks-särasilm 04. august 2013, kl 23.25
Tere pime lõhkuja

Sa oled nii paljude naiste elusid rikkunud, nii paljusid naisi petnud ja hävitanud, nii paljud naised on sinu pärast haiged..
Nii paljud hinged on murtud ja haiged
Naised on ka inimesed
Võta teadmiseks

Nad ei ole lihtsalt kehad, ära kasutamiseks
Mehe keha ei saa ära kasutada
Aga naise keha saab
Vahel ma vihkan seda päeva, mil sinuga kohtusin
Sa haige hing, inimeste hävitaja
Naiste silmadest sära kiskuja

Kõikide inimeste silmad väärivad sära

Ebaõiglaste ja ülekohtuste võtete kasutaja.

Lugupidamisega
 
ma tean 04. august 2013, kl 23.30
Ma tean, mida tunned. Ma vihkan selliseid!
 
marta 04. august 2013, kl 23.41
Ka meeste hingesid on võimalik lõhkuda, ka mehi on võimalik ära kasutada... Eks me kõik oleme mingil eluperioodil haiget saanud ja hiljem õppinud meestele kätte maksma, neile haiget tehes... Vahel tahtmatult. Ehk siis on ka mehed vahel naistele tahtmatult haiget teinud?
 
nojah 04. august 2013, kl 23.42
Väga huvitav ja sisutihe tähelepanek egomaniakilt, kelle jaoks on võõrad tunded põnevad mänguasjad kuniks nendega mängimisest tüdinetakse ja nad armutult jalgealla trambitkse. Ehk lõpuks hakkab sul väikebegi ettekujutus tekkina, mida sa palju aastaid teistele teinud oled.
 
ttt 05. august 2013, kl 00.11
Küll jumal karistab
 
marta 05. august 2013, kl 00.36
Et kui sind löödi, siis keera masohistlikult teie põsk ette või? Tänan, ei! Igal inimesel on oma ego ja seda saab ta ainult ise kaitsta. Kas see nüüd inimesest egomaniaki teeb? Ma pole päris kindel. Aga näed, said oma pahameele kellegi peale välja valada, asi seegi.
 
suslik 05. august 2013, kl 04.05
Lits meest parandab ainult haud.Ärge suhelge sellistega ja elu ongi palju lihtsam.
 
mina arvan ka nii 05. august 2013, kl 06.14
Viisakus on muutunud nii haruldaseks, et mõned inimesed ajavad selle flirdiga segamini.
 
kaaskannataja 05. august 2013, kl 07.25
Sinu jutus on iva. Ka minu silmist kadus igasugune sära peale ühe seaga kohtumist. Kuigi ma teda ei igatse on minust päris suur tükk positiivsust kadunud.
 
näkk 05. august 2013, kl 08.34
ei tasu hing ripakil ringi käia nagu väljanäitusel, oma kallisvara tuleb ikka hoida ;)
 
nänähh 05. august 2013, kl 08.39
Oleksin isegi võinud selle kirja kirjutada. Aga alla oleksin jätnud selle "Lugupidamisega" panemata.
Aga noh, eks viisakus ennekõige.
 
andres 05. august 2013, kl 11.25
Kunagi arvasin minagi,et naised on head ja ausad.Olin siis.... Praegu kui vôimalus on tômban mônuga nendele vett peale nagu sitajunnile hommikul.Ma ei ole midagi unustanud kui sa nii arvad.
 
ego 05. august 2013, kl 13.04
Elu tuleb mônuga võtta, proosit!
 
näkk 05. august 2013, kl 13.44
vara veel....
 
to andres 05. august 2013, kl 21.47
Sa oled siis ikka kõvasti haiget saanud...
 
Andrea to Andres 05. august 2013, kl 22.06
Ka haiget saanud naised rikuvad meeste elusid.. Sellest loo moraal, ärge tehke üksteisele haiget ja mõistusega kättemaksuplaane.. kannatage ja kuulake südame häält selle uue üles leidmiseks.
 
Andresele 05. august 2013, kl 22.22
Kas "Andres" on Sinu tegelik eesnimi või ainult siinne fooruminimi?
 
' 06. august 2013, kl 23.26
huvitav, ma ei mäleta küll et mina ühegi mehe elu oleks ära rikkunud.
kust su andmed pärinevad?
 
' 07. august 2013, kl 16.54
VASTA KÜSIMUSELE ???????????????? MIS PÕHJUSEL TA MU ELU ÄRA RIKKUS ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????+++
 
!!! 07. august 2013, kl 17.48
Keegi pole sinu elu rikkunud ja lahenda oma asjad reaalis!
 
viimane 07. august 2013, kl 19.13
oli siis teema algatajale....
 
' 07. august 2013, kl 19.35
kuidas see võimalik on kui mehed end mamma ahtri taha peidavad?
 
!!! 07. august 2013, kl 20.18
Mõni mees tahabki,et naine või ema tema eest asjad korda ajaks/teeks.Nõrk "mees" vajab enda kõrvale tugevat naist.Ja on selliseid ka nähtud,kellele pane puder ka veel suhu.Muidu jääb veel nälga kah!
 
roundabout 07. august 2013, kl 20.36
Mõni "naine" tahab ka, et mees tema eest asjad korda ajaks.
 
hehh 09. august 2013, kl 20.28
ma tean ka üht andrest kel samasugune suhtumine naistesse
 
jah 10. august 2013, kl 00.09
Mina tean ka ühte psühhi andrest, kes pidevalt internetis tolkneb ja üritab naistele vett peale tõmmata. Väga haige mees, aga süüdistab kõiges alati oma ohvreid.
 
eks-särasilm 10. august 2013, kl 16.50
inimene on kõiges, mis temaga juhtub ikka ise süüdi, sellel andresel oleks ka juba aeg peeglisse vaadata :) vb ta ongi äkki"jumala" poolt saadetud halbadele naistele vett peale tõmbama.
 
Andres 10. august 2013, kl 18.02
Ära muretse, suures vee tõmbamise tuhinas tõmbasin endale korralikult vee peale ja jäin kõigest ilma. Juhtub kui liialt hoogu minna.
 
Andresele 10. august 2013, kl 18.16
Kas Su nimi on päriselt Andres, või kasutad seda varjunimena siin?
 
Andres 10. august 2013, kl 19.02
Õige nimi.Kas meestel pole lubatud siin kirjutada või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!