Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Igatsen Sind väga
 
Ohakale 26. oktoober 2013, kl 16.33
ohakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas Sa oled valmis taastama meie suhtlust?

JAH
 
ohakas 26. oktoober 2013, kl 16.49
Kas jätaksid oma meili?
 
küsimus 26. oktoober 2013, kl 19.37
Kas sa siis ise ei tea tema kontakte?
 
vastus 26. oktoober 2013, kl 19.39
Hakkab tunduma, et tegelikult ei ole kumbki pool enam suhtlusest huvitatud. Siinne sõnavõtt on pigem ühe kustunud tunde agoonia. Las minna, ütles kellamees Lible.
 
kkk 27. oktoober 2013, kl 02.05
ma ka igatsen kedagi, aga ma pole teda 2 aastat näinud...

kas võib küsid, kas teemaalgataja on mees või naine?
 
Ohakale 27. oktoober 2013, kl 14.11
ohakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas jätaksid oma meili?

Sul on see olemas:)
 
eelmisele 27. oktoober 2013, kl 14.27
Sa ajad mind kellegagi segamini. Sinul on oma tee, minul oma. Meie põgusast meilingust sain ma üpris hea ülevaate Sinust kui inimesest. Tean nüüd, et mu sisetunne ei petnud mind juba alguses ja kõik oleks pidanud jääma just nii nagu siis kui läksin. Meil ei saa iial olema ühist tulevikku ja ma ei ole inimene kes viitsiks kilomeetrite kaupa meilivestlust arendada inimesega, kelle kohta tean juba ette, et see kuhugi viima ei hakka. See, et ma vahest siia kriban on hetkeemotsioon, millel ei ole sügavamat tähendust. Ma ei vaja ega ka taha enda ellu lähemal ajal inimest. Võibolla ei vaja ma teda üldse. Et endas selgusele jõuda, pean olema mõnda aega üksi ja kõigest eemal. Sina aga sahmerda edasi oma 1000-el erineval lainel, arvusta, kiru, kommenteeri kõiki ja kõike, sest just see annab sulle elus piisava naudingu. Otsi oma ideaali ja murra ohtralt südameid, sest sinu karma ei ole bich, kõikide teiste oma aga küll. Ela hästi, lilleke!
 
KÕNTSALE 27. oktoober 2013, kl 15.29
MIDA SA RONISID SIIA SIIS?
 
SAASTALE 27. oktoober 2013, kl 20.01
Kas siin on sinu kodu? Tegele oma sõltuvustega ja saa aru, et siinne keskkond ei ole sinu omand, haige inimene!
 
aaaaa 27. oktoober 2013, kl 20.09
mis ned sõltuvused on? pane kõik siia kirja kui nii hästi tead.
 
aaaaa 27. oktoober 2013, kl 21.18
ja kust su info pärineb, pane see ka siia kirja.
 
No muidugi-Tundub 28. oktoober 2013, kl 16.38
Kokkuvõtvalt kajastub siin meeleolu muutus autoril. Keegi vastas siin isegi JAH ja autor tegelikult ei soovigi kedagi. Võiks mõtted paika panna ikkagi- mida, keda soovitakse, aga mitte siin mängida teistega.
 
muhahaa 28. oktoober 2013, kl 16.51
Suurim mängur ever võtab Neitsi Maarjalikult sõna. OMG
 
Viimasele 28. oktoober 2013, kl 17.52
Keda silmas pead? See võib vaid olla sinu vale arvamus mängimisest.
 
Ok 28. oktoober 2013, kl 18.05
Kui Sina seda soovid siis helista!
 
To Ok 28. oktoober 2013, kl 18.20
Kas oled selle teema autor või ootad autori poolt helistamist? Kui oled autor, siis kelle kõnet ootad? Mina ei ole autor ja ei ole siin teemas õhkand ja ei helista ise.
 
ohakas 28. oktoober 2013, kl 18.44
Mina olen autor ja ei oota enam midagi. Kui ootaksin, võtaksin temaga otse ühendust, sest mul on olemas kõik tema kontaktid. Kuna aga otsest suhtlust enam ei soovi (peale väga valusaid sõnu), siis kirjutasin vanade aegade mälestuseks siia. Loodetavasti pole siinne keskkond kellegi isiklik pärusmaa ja keegi ei tunne ennast neist ridadest puudutatuna. Need tõesti ei olnud siit kellelegi mõeldud.
 
Autorile 28. oktoober 2013, kl 20.00
Mõistan, kuid tihti on valusad sõnad öeldud valusate tunnete najalt. Oled kindel, et kui ta need sõnad sulle ütles, ei öelnud sa ise midagi provotseerivat. Äkki ta kahetseb?
 
kle ohakas 28. oktoober 2013, kl 20.10
sa oled kõige ehedam näide inimesest, kes ei tea ise ka mida ta tahab. Intrigant oled, sulle meeldib vaid lolli mängida, ei enamat.
Usu, sellise käitumisega ei saa sa iialgi enda kõrvale kedagi, vegeteerid elu lõpuni siin naistekas ning nutad patja.
 
ohakas 28. oktoober 2013, kl 20.13
Kui kahetseks, küll siis vabandaks ja selgitaks. Ma ei usu, et tal üldse kunagi tundeid oleks olnud. Nüüdseks ei oma see kõik minu jaoks enam tähtsust. Liiga kaugele läks oma pimedas vihas ja kättemaksutuhinas. Vahetas tunded palju magusama kättemaksu vastu. Eks me kõik tee elus oma valikud, tema valikuks oli ausa suhtlemise asemel sakavalalt rünnata ja lõpuks labaselt solvata. Minu tunded said selle peale otsa. Ma nägin temas inimest, kes oli soituks erinev sellest, kellesse armusin. Seda inimest ei ole lihtsalt olemas, ma armusin illusiooni. Tema käitumine on tema õigus ja ma ei hakka seda rohkem arvustama. Minu valik on minu õigus ja seda ilma tema haiglasliku kättemaksuta. Kättemaks sünnitav ainult põlgust ja haletsust. Kas seda tahetaksegi? Ma ei saa tunda ilusaid tundeid vääritu inimese vastu, sestap on kogu lugu minu jaoks lõppenud. Loodan vaid, et ka tema suudab ennast peagi leida ja eelkõige leida üles oma eneseväärikus ning lõpetada enese alandamine lapsikute kättemaksuaktsioonidega.
 
Ohakale 28. oktoober 2013, kl 20.20
Ohhh jumalale tänu, sa pole see, keda hetkeks arvasin sind olevat.
 
ohakas 28. oktoober 2013, kl 20.22
:)))))))
*suudad mind ikka ja jälle meeldivalt üllatada. Naeran nii, et silm märg.
 
kle ohakas 28. oktoober 2013, kl 20.34
Minu arust sinu jaoks küll midagi lõppenud ei ole. Vastasel korral sa ei konutaks siin ja ei ajaks segast, eksitavat juttu. Loe nüüd ise oma postitusi. Kas sina oledki see, kes pidevalt manipuleerimisest jahub?
 
ohakas 28. oktoober 2013, kl 20.40
Maandu hetkeks maapeale! Kõik siin ilmas ei ole sinu pärast, sinuga, sinujaoks, sinust tingitud jne. Saa ükskord juba üle ja vaata mööda kui teema sulle si sobi. Mina vaatan mööda ja ei haaku sinu haletsevate teemadega, miks sulle minu omad nii hinge lähevad? :D
 
sa ohakas 28. oktoober 2013, kl 21.10
oled ikka kahepalgeline inimene küll. Kõik mis teed teed ise endale!
 
to sa ohakas 28. oktoober 2013, kl 21.13
Näiteks? Mida halba ma sulle teinud olen? Soovitasin ju pilvepiirilt alla laskuda ja vähem ettekujutada.
 
sa ohakas 28. oktoober 2013, kl 21.20
loe oma teemaalgatus läbi.
Möödunud on palju pikki päevi ja üksikuid öid, mil mõtted eranditult Sinu ümber keerlevad. Milline oleks me elu siis kui igapäevaselt teineteise kõrval oleme? Kas me oleksime siis õnnelikud ja kas meil oleks hingerahu, mida täna meil kummalgi ei ole? Ma tahaksin olla Su kõrval kui Sina sama tahaksid.

Anud ja palund siin, et sinuga ühendust võetakse ja siis väidad, et sa ei oota enam midagi. Nii ebastabiilne ja kahepalgeline annab ikka olla, vat see on tase :DD
 
No muidugi 28. oktoober 2013, kl 21.22
On minulegi halvasti öeldud ilmaasjata, aga see inimene on ka vabandanud ja loomulikult ei kannataks tulevikus seda välja, kui halvasti ütlemised peaks korduma. Mida sa nii väga korda saatsid, et ta on kättemaksu himuline? Tõesti, kas ta oli ikka sinust huvitatud või oligi ainult sinu illusioon kõigest? Kui nii, siis on raske, aga kõik on mööduv.
 
ohakas 28. oktoober 2013, kl 21.24
Tere tulemast kluppi! Sulle jään veel kõvasti alla, aga oled mind selles vallas kõvasti õpetanud. Ära siiski erutu, see teema oli manipulatsioon. Kahju, et jälle orki langesid. Tahtsin teada kas veel mõjun sulle kuidagi :)))))) Sain juba vastuse, rohkemat pole vaja!
 
No muidugi 28. oktoober 2013, kl 21.32
Võiksite rahuneda ja sellest ajast on möödas päevi, kui ohakas kirjutas selle kirja siia ja võib olla jõudis nende päevade jooksul teine inimene ohakale midagi halvasti öelda. Ohakale jõudis kohale, et see oli tema illusioon ainult inimesest ja kõik!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!