Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Igatsen Sind väga
 
No muidugi 28. oktoober 2013, kl 21.40
Ohakas on päris sassis omadega:)
 
sina 28. oktoober 2013, kl 21.42
 
ohakas 28. oktoober 2013, kl 21.51
Mõtlen, et võiks üksteist rahule jätta. Oleme omadega vist tasa- sina vihkad mind, mina vihkan sind. Teeks edaspidi näo, et üksteist ei tunne ja lõpetaks privokatsiooni ja käkikeeramise. Tahaks lihtsalt rahu lõpuks.
 
ah 28. oktoober 2013, kl 21.56
et see teema oli manipulatsioon kellelegi? Kas oskad ära arvata mitu inimest sulle siin vastas? Miks sa arvad, et tema siin ainult sulle vastas? Sa oled ikka totaalselt sassis omadega. Illusioonides elad siiani.
 
ohakas 28. oktoober 2013, kl 21.58
Oskad sa arvata kui ükskõik mul on sinust ja su haigetest sõpradest. Mõtte said kätte ja sellest piisas. Cao!
 
bubba 28. oktoober 2013, kl 22.03
A kes sa üldse oled?
 
eks 28. oktoober 2013, kl 22.07
see ohakas üks armuvalus kättemaksu ihkav debiil ole, ta ei saa isegi aru, et on omale ise vee peale tõmmanud.
 
No muidugi 28. oktoober 2013, kl 22.12
Ohakas-kellega sa räägid siin? Sa oled sama ohakas, kes tegi siin teema juba varem kellelegi. Minu jaoks oled võõras inimene siin ja lugesin, kommenteerisin. Kui manipuleerid, siis ära imesta ka teiste suhtumist enda suunas. Head und ja hommik on õhtust targem!
 
No muidugi-Tundub 28. oktoober 2013, kl 22.22
Olen naisterahvas ja minul sinuga otseselt tegemist ei ole, aga seda ma ütlen sulle, et vihkamisega jne ei saavuta midagi. Sa tõesti kujutad endale siin inimesi ette ja samuti olukordi. Sa väljendad oma mõtted siin, aga kas need ka õige inimeseni jõuavad? Kas see õige inimene, kellest mõtled siin teemas üldse kirjutab.
 
eelmisele 28. oktoober 2013, kl 22.32
Peaaegu kindlasti ei jõua siin kellegi mõtted õige isikuni. Ei maksa endale igasuguseid asju ette kujutada.
 
sedaet 29. oktoober 2013, kl 05.39
iff ja ohakas on teineteise jaoks loodud. kaks raskelt segi omadega, kellede elusihiks on hävitada, hävitada teineteist ja lõpuks kumbki polnud parem teisest. saatmata kirjade nurk saab prügist puhtamaks, sest samad hullud erinevate nim. alt samas stiilis.
 
mine 29. oktoober 2013, kl 05.49
Magama, Iff!
 
No muidugi 29. oktoober 2013, kl 07.18
Hommik! Ehk on torm vaibunud ohaka südames ja sai siin ennast välja elada. Mina suhtlen ka reaalis omavahel meesisikuga ja eile oli vastamatta kõne Tema poolt, ning helistasin tagasi. Nii, et see meesisik ei arvaks, et mina olen selle teema autor, sest see meesisik on niigi palju olnud segaduses ja võib olla sellest ka on olnud halvasti ütlemised. Oleme lahendanud need omavahel. Sarnaseid olukordi halvasti ütlemises võib olla mitmel isikul, aga oleneb, kes kellele ja miks? Kas jõuab see ohaka postitus õige inimeseni ja kas selgub sellele isikule, kes on tegelikult autor?
 
eelmisele 29. oktoober 2013, kl 08.44
Ise küsin, ise vastan:)
 
jälgija 29. oktoober 2013, kl 13.21
yks meist naine, teine mees....selles teemas kyll suht raske aru saada, kes on kes
tundub et see nagu polekski kirjutajatele tähtis, igayks ajab oma rida
 
Midagi läks valesti 29. oktoober 2013, kl 14.09
kas pidasid silmas "jälitaja"?
 
No muidugi 29. oktoober 2013, kl 15.38
Siiski loeb välja siit, et kedagi vihkad, käki keeramised sinu poolt jne, aga kellele ja miks? Kes sind vihkab, kes sulle käkki keerab jne? Oma ettekujtustega võid kellegile ilmaasjata käkki keerata ekslikult ja see kellele keerad, keda vihkad, siis ehk see inimene ei vihka sind, ei keera mingit käkki sulle jne. Targutad siin, et keegi leidku ennast, aga võiksid ise end leida ja vähem endale kellegist midagi ette kujutada, sest mehi, naisi on palju, kellel on kellegist mõelda. Vähemalt minu poolt reaalis ühe mehe suunas- kui peaks kunagi uuesti teretama, siis ma ei vasta temale midagi kaua aega, sest on põhjust ja võib olla temagi kujutab midagi endale ette ekslikult. Mulle küll ei meeldiks, kui keegi mulle mingeid käkke kokku keerab ekslikult ja mina muudkui koristagu ja ise ei ole ma kättemaksu himuline jne. Kes teistele käkke keerab, siis koristagu oma käkid ise. Suhtlemises, kui tekivad probleemid, käkikeerajatega, kättemaksu himulistega, vihkajatega, siis parem relv on vaikimine ja neid inimesi mitte tunda rohkem. Ohakas-kõik, mis teed, teed endale! Leia end ja ära pikka viha pea, kui ei õnnestunud oma tahtmine saada! Inimestega tuleb rääkida reaalis, aga mitte oletusi teha virtuaalis ainult kellegist, sest tundud olema siin suur sõnavõtja, aga reaalis sinust rääkijat pole-arvamus! Kõigepealt jäta ise inimene rahule, keda ehk ekslikult illusioonis süüdistad, siis ehk on endal ka kergem elada. Milleks, kellega sa siin manipuleerid? Kas sul on tähelepanu puudus? Ega sellepärast elu seisma ei jää, kui elus, illusioonides ei läinud nii, nagu sina seda tahtsid. See ei ole kirjutatud sulle halva mõttega, aga mõtlemiseks! Sa oled nagu looduses ilm-tormine ja vahepeal päikseline.
 
No muidugi 29. oktoober 2013, kl 15.50
Kirjutad siin, et tere tulemast kluppi või ''Gruppi'' ja ei ole huvitatud, sest oled raske iseloomuga, illusioonides netis elav isik! Ise ei suhtle meilide teel, sest ei usalda neid ja meilide teel ei tea kunagi, kellega tegelikult kirjutada võid.
 
to no muidugi 29. oktoober 2013, kl 17.29
Kõlad nagu noomiv või targutav vanaisa, kes teab kuidas ob õige elada. Paraku piirduvad su teadmised ainult teoreetilise osaga. Praktikas ei ole sa niigi kaugele jõudnud kui mina. Aga head targutamist, tore ju kui keegi teab kuidas peab.
 
Naeratus 29. oktoober 2013, kl 17.57
Kuidas siis juhtub, et ühel hetkel tunneme end suhtes kui lõksus ja meil pole õrna aimugi, mida ette võtta? Miski pole enam endine, kõik ilus on kuskile kadunud. Ja keegi ei oska öelda, miks ja millal kunagi nii õnnestav suhe kiiva kiskus.

Ja paraku see ongi nii. Olgem eelkõige iseenda vastu ausad, sest just iseendale on hiljem väga raske oma valesid andestada. Ja siis tehakse selliseid tobeaid teemasid, õppige ausalt ja lugupidavalt suhtlema.

http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/see-uks-ja-ainus-voti-paarisuhte-pusimiseks-on.d?id=66993758
 
to Naeratus 29. oktoober 2013, kl 18.06
Tead sa mida sõna "ausus" tähendab?
 
Naeratus 29. oktoober 2013, kl 18.11
to Naeratus-le
Tean liigagi hästi, mida tähendab ausus. Ma ei salli valetajaid ja keerutajaid. Julged teha julge öelda ja tunnistada, kui vaja siis ka andeks paluda.
 
üks naine 29. oktoober 2013, kl 18.14
Tunnete väljaelamine lõpetab suhte, nii lihtne see ongi.
 
to Naeratus 29. oktoober 2013, kl 18.15
Teoorias oled kõva käsi. Katsu tasapisi teoreetilisi tarkusi praktikasse rakendada. Sõnad üksi on küll ilusad kuulata, aga ilma teguteta jäävad siiki vaid sõnadeks.
 
IFF24 29. oktoober 2013, kl 18.23
kõik kohad on siin "iffi" täis.. tore! :D telhvis pole midagi vahepeal muutunud, erinevalt.. ? :D !!!
 
Naeratus 29. oktoober 2013, kl 18.38
to Naeratus-le
Minu sõnad ja teod on alati kooskõlas. Ütlen välja, mida soovin ja mida mõtlen ning teen endast oleneva, et ka minu poolt antud sõndel oleks teisele tunnetatav tähendus. Ma ei keeruta. Kui ma mingil põhjusel kellegagi ühist keelt ei leia, kuigi olen loonud need võimalused (teinud kompromisse), andnud selgelt teada, mida ma aksepteerin ja mida mitte, kui seda pole pikemat aega kuulda võetud siis on "pidu" läbi.
Ma ei hävita ennast tahtlikult, lõppude lõpuks olen ma ise endale kõige parem sõber ja need kes ei oska sõbrad olla, ei leia minu elus kohta.
 
Kommiks 29. oktoober 2013, kl 19.10
to no muidugi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõlad nagu noomiv või targutav vanaisa, kes teab k
> uidas ob õige elada. Paraku piirduvad su teadmised
> ainult teoreetilise osaga. Praktikas ei ole sa ni
> igi kaugele jõudnud kui mina. Aga head targutamist
> , tore ju kui keegi teab kuidas peab.


Kuidas saad kellegi kohta nii öelda, kui sa ei tea, kuidas tegelikult on? On ehk teoreetiliselt ja ka praktikas. Kiidad ennast ja laidad teist. Ole tubli edasi, aga ära tee väär arvamusi teisest, kui ei tea täpselt, mida on tehtud ja mida mitte:)
 
eelmisele 29. oktoober 2013, kl 19.13
Kas sul endal selle negatiivsuse koormaga raske elada ei ole?
 
No muidugi 29. oktoober 2013, kl 19.41
to no muidugi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõlad nagu noomiv või targutav vanaisa, kes teab k
> uidas ob õige elada. Paraku piirduvad su teadmised
> ainult teoreetilise osaga. Praktikas ei ole sa ni
> igi kaugele jõudnud kui mina. Aga head targutamist
> , tore ju kui keegi teab kuidas peab.


Kirjutasin oma arvamuse, mõtted ja kui sa arvad, et see on targutamine, nooviv, siis jäägu sulle oma arvamus ja mulle oma arvamus. Seegi on ainult sinu arvamus, et teoreetiline, aga võta teadmiseks, et ka praktikas on nii:) Nii, nagu mõtlen mina, siis ei pruugi teised sarnaselt mõelda ja nii elada. Inimeste iseloomud on erinevad ja ise teavad, kuidas elada:)
 
Kus, 29. oktoober 2013, kl 19.44
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sul endal selle negatiivsuse koormaga raske el
> ada ei ole?


miks näed negatiivsust? Ma ei loe välja negatiivsust vaid positiivset mõtlemist
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!