Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Sõprus mehe ja naise vahel
 
kaltsule 19. detsember 2013, kl 23.43
Äkki mind häirib hoopis sinu eriti primitiivne jutt. Sa selle peale ei ole tulnud? Mingi hull kompleks kellegi eraelu ja petmistega? Foobiatega tuleks psühhiaatrilt abi otsida, mitte siin räusata ja rõvetseda.
 
Hiirepoiss 19. detsember 2013, kl 23.50
Hiirepoisikesele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis sind erutab ja kurvastab? See, et ei osutunud
> valituks ja sinu asemel võitis parim? No ikka juht
> ub. Kellegi teise jaoks oled jälle sina parim. Ala
> ti ei saagi ju võita ja ilu on vaataja silmades.

Miks sa seda teed, saad orgasmi sellest, kui saad ära panna? Tundsid end puudutatuna kuidagi, rääkisin siin "kaltsud" postitajaga, arutasin ja kohe tuled ja loed mida iganes välja, pea asi, et saaks torgata kuidagigi.. see on väga madal käitumine ju, samamoodi ka see, et ma nüüd siin vastan sellele toredale postitusele! Asi ei ole selles mul kunagi, kes osutub valituks või kes mitte, vihkan keerutamist ja salatsemist, mis viib viimasegi usalduse.. Nõme on, kui ise pead oletama ja siis tegema lihtsalt mingi otsuse.. ning siiski pole kindel veel, kergem oleks arutada, mainida, rääkida nii, kuidas asjad on, teha õiged otsused inimesega ja ongi olukord lahendatud! Ärakasutajad pole kohe l*tsid, neil on omad valikud, keda ära kasutada.. kunagi ammu oli miskit ja sain ärakasutatud.. oky, no pole hullu, see pole minu südametunnistus! Lihtsalt minu katkine süda!
 
kaltsud 20. detsember 2013, kl 00.04
kellegi eraelu? minu enda eraelust räägin ju, kui see minu abikaasa kohta ka käib.

puudutab ikka mind ka, kellega minu abikaasa ringiaeleb.

primitiivne oled sa ise, kui armukesi kaitsed.


kaltsule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Äkki mind häirib hoopis sinu eriti primitiivne jut
> t. Sa selle peale ei ole tulnud? Mingi hull komple
> ks kellegi eraelu ja petmistega? Foobiatega tuleks
> psühhiaatrilt abi otsida, mitte siin räusata ja r
> õvetseda.
 
kaltsud 20. detsember 2013, kl 00.07
ja foobiad on sul endal, kui suudad ettekujutada, et ma võõraste eraelust leili olen läinud.
 
kust sellised tulevad? 20. detsember 2013, kl 13.37
Ise sõimad üle teema teisi pervoks jne. ja siis tuled siia sõimama, et siin keegi kedagi sõimab???


kaltsule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Äkki mind häirib hoopis sinu eriti primitiivne jut
> t. Sa selle peale ei ole tulnud? Mingi hull komple
> ks kellegi eraelu ja petmistega? Foobiatega tuleks
> psühhiaatrilt abi otsida, mitte siin räusata ja r
> õvetseda.
 
Hiirepoiss 21. detsember 2013, kl 12.14
mees37 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Midagi huvitavat! http://naistekas.delfi.ee/suhted
> /suhted/mees-vihastas-ja-kirjutas-17-pohjust-miks-
> mehed-eesti-naiste-parast-pingutada-ei-viitsigi.d?
> id=67051512

http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/naine-annab-vastu-17-pohjust-miks-naisi-solvanud-mees-voib-oma-argumentidega-pikalt-kaia.d?id=67061730

:D
 
mhhh 12. jaanuar 2015, kl 19.57
Mis selle taga tegelikult peitub, kui mees ütleb, et tema saab naistega paremini läbi kui meestega?
Ollakse eneseimetleja, kel nõrk eneseväärikustunne?
Väga kahtlane, sest ise ollakse mees ja meestega hästi läbi ei saa!
Mis on see, mida naistelt saada on, mida meesõpradel mehele pakkuda ei ole, ise olles samamoodi mees?
 
.... 12. jaanuar 2015, kl 20.43
... Mis on see, mida naistelt saada on?

Meessõpradelt pole jah suurt midagi saada aga naistelt ( või naiselt) võid noolega pihta saada küll. Siis karju ja põgene, et jalad vastu maad ei puutu!

Iga mehega ei soovigi sõber olla!
 
mhhh 12. jaanuar 2015, kl 22.32
Iga naisega ei soovita samuti olla sõber, nagu ka iga mehega ei soovita olla sõber!
Aga see küll ei ole just eluterve inimese jutt, kes vasassooga saab paremini läbi, sest see viitab inimese enda sisemistele probleemidele. Eluterve suhtumine ja käitumine, on siiski see, et hea läbisaamine on mõlema sooga.
Ja, kui mees annab mõista, et naine on lihtsameelne ja ei armuks sellisesse. Mhh? Aga muidu lihtsameelne võibki sõber olla, sest muidu armutakse, kui ei ole lihtsameelne naine? Sellist jama küll ei viitsiks kuulata. Mingi eneseimetleja arvamus vaid.
Selline mees on ise lihtsameelne, kui arvab, et sõber võib armuda! Sellist tüüpi küll usaldada ei saa ega ka sõbraks pidada!
Ilmselgelt on egoistlik eesmärk, vaid saada midagi. Ka naised ootavad vastu, mitte ei anna vaid. See ei ole sõprus!
Ei, siis küll eksitakse rängalt. Kui mehel ei ole meessõpradele midagi pakkuda, siis ei ole ka naissõpradele, kui me ikka ikka räägime sõprusest. Näib, et küsimus on siiski mehe enda eneseväärikuses ja sisemistes probleemides, otsides mingit eneseimetlust läbi naiste, sest meestelt seda nii kergelt arvatavasti ei saa.
Ka naine ei soovi endale sellist haledat sõpra ja hämab mingit kahtlast juttu.
 
slappahoeee 13. jaanuar 2015, kl 11.15
See on müüt. No kui me räägime nagu ikka sõber - SÕBER terminist selle tõelises tähenduses. Esiteks mida on ühel mehel tavalise naisega koos teha või arutada nagu mehed omakeskis teevad? Ma küll ei kujuta ette et arutaksime mingi naisega suhteid kusagil kohvikus, käiksime shoppamas jne. Samuti ei kujuta ette kuidas niiöelda naissoost sõber käiks minuga koos saunas õlut joomas, rallisid vaatamas, kala püüdmas, autot koos putitamas, jalgpalli vaatamas jne. Teiseks kui naine on vähegi füüsiliselt atraktiivne mehele siis ikka mõeldakse selle alumise peaga rohkem ja terve mees tahab kindlasti seksi.Seega see niiöelda sõbra suhe mehe ja naise vahel saab toimuda ainult väga soodsate tingimuste kokkulangemisel ja on pigem rariteet kui tavakaup.
 
hiirepoiss 13. jaanuar 2015, kl 13.01
Parimad sõbrad toodavadki kasumit, friends with benefits
 
IFF24 13. jaanuar 2015, kl 17.08
hiirepoiss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Parimad sõbrad toodavadki kasumit, friends with be
> nefits

pole minu kui autori kirjutatud!!

Mingi ilge provotseerimine käib ikka!
 
irw 13. jaanuar 2015, kl 17.08
Kle, hiirepoiss iff, see ju sinu teema. Sa oled siin halanud aastaid oma ''sõbra'' teemaga ja vastu tulistanud oma valesid. Ära peksa segast siin, sa oled kõrini sita sees.
Kuna sa ei tea, mis on viisakus ja vaidlesid vastus, siis enne viisakusest küsitakse, kas naispool tahab üldse sinusugusega olla see ''friends with benefits''!!! Täistainas oled! irw

Slappa, lõõtsuta vähem TV, sest siiski meil 21.saj.
 
irw 13. jaanuar 2015, kl 17.28
pole minu, pole minu

Iff sa ise valid millise sopa sees kõnnid ja kummikud olgu varnast võtta!
 
irw 13. jaanuar 2015, kl 18.13
Iff, kui juba oma k-meetreid siin klõbistad ja sinu ''sõbra'' kaasus pinnale kerkis, siis vasta mhhh küsimusele.
>Mis selle taga tegelikult peitub, kui mees ütleb, et tema saab naistega paremini läbi kui meestega?
Oled ikka mees v?
 
IFF24 13. jaanuar 2015, kl 18.50
Kirjutasingi, et see viimane hiirepoiss, polnud minu kui "hiirepoiss/teema autor" poolt kirjutatud!

Sind tähele pannes siin, ei sobi sulle minu puhul mittemiski, ka siis kui ma ei halaks, leiaksid probleem, kindel fakt!

Asjad on lõpetatud ka tegelikult, aga see ei muuda sinu suhtumist, mis pole selline mitte minu tegude pärast, vaid minu enda pärast, seetõttu ka sind tõsiselt ei võta!

Ise soovid rahu ja et ei kirjutaks siin, kuid torkama ja kangutama ikka peab edasi..

Mida sa minuta siin ette võtad? Kuhu sa oma õeluse valad, kelle peale? Sured välja siin nimodi ju.
 
irw 13. jaanuar 2015, kl 19.53
Iff, mida sa halad siin. Nagu mngi eit, hakkab kohe halama, kui sitt haisema hakkab, siis tuleb sealt a'la -see on laim, õelus, vaen, mingi ullike unustas lilled vaasi panna ja pani mööda täiega jms häma noh. Suudad mõistliku inimese juttu rääkida, siis vastatakse sulle ka samaga!
Lõpeta halamine.
Esiteks võiksid vastata küsimusele, mida sa keerutad oma soppa.
Kokkuvõttes- vastaks, et igaüks elab oma elu selliseks nagu ta seda väärib. Niiet ära lahmi ja hala!
 
IFF24 13. jaanuar 2015, kl 20.38
ei hooli, ei huvita! ;)
 
Mees+naine,SÕPRUS! 13. jaanuar 2015, kl 22.28
Olen naine (nüüd lesk) ja mul on olnud 2 meessõpra (2014 lahkunud Toonelasse).
Mõlema perekonnaga olen tuttav ja mõlema matustel käinud.
U-ga saime 1988 tuttavaks töö kaudu. A-ga remondi kaudu 1993.

Mis meid sidus? Jutuajamised, saime rääkida pereasjust teineteisele, omi kõikvõimalikke mõtteid vahetada. Nemad aitasid mind millegi hankimisega (kasvuhoone klaasid), mina neid (õigusabi ), aga elumuredes võisin neid lõpuni usaldada, ühtegi omavahelist juttu ei lekkinud välja üheltki poolt.
Nende abikaasad olid arusaamatuses võibolla esimesel aastal, kuni minu sünnipäevani ehk. Ka poistele (meestele muidugi) olin semu, kellel polnud niipalju jõudu (pesurulli tõstmisel), kui neil oli, flirtimata.
Mu sõbrad käisid koos kaasadega mu sünnipäevadel, omavahel nad kohtusidki siin, elasid kah teine teispool Eestit ja mina siin Tallinnas. Lapsed teadsid üksteist.

U-poisi matuste järel oli A-poiss mulle tugevas toeks oma kõnedega. Nüüd, kui läks ka A-poiss, lohutab mind tema vanem poeg. Ma olen kohutavalt kurb. Nüüd vaatan fotosid.
Ja siit loen siis, et vastassugupoolega sõprusel pole väärtust.
 
ufo II 21. jaanuar 2015, kl 19.47
IFF24 ???? ty596
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!