Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
seoses talve saabumisega
 
IFF24 21. oktoober 2014, kl 20.13
saab aasta täis, täis TÜLI ja RAEVU ja VIHA, valu, süüüüdistusi ning mõttemänge, üli adekvaatset kriitikat ning palju muud.. pähkleid ja pankooke! Tegelikult just vastupidi, pole nagu otsest kütmist olnud pea aasta! Kõigele oleks saanud just nii ligineda, et paus sisse seada, just pikem, nii, nagu oli ka minu plaan, mida pidasin õigeks kuldseks keskteeks, kuid mis nii vale, see vale ja ega muud sealt välja ei kukkunudki, kui üks mindfuck eluks ajaks..
 
Ei ole ju halvasti 21. oktoober 2014, kl 20.53
Iff, kallis, ära ole siis pahane ja vihane. Sinu ellu saabub ka ühel päeval õnn ja rõõm, mis kestab elu lõpuni. Ole siis selleks valmis. :)
 
IFF24 21. oktoober 2014, kl 21.51
? Mis armastus, elu lõpuni kohe??? ei räägigi siin armastusest, samuti ei ole ma vihane, samuti jookseb kogu foorumi jama mööda külge maha nii hea kui halb.. Ma ei viitsigi lambist põhjendada ja iga suvaline ei peagi mõistma..
neutraalne.. Lihtsalt, kuidas saab üks inimene sellise käki keerata, seda ei mõista vist elupäevade lõpuni ja ma ei provotseeri ega msj.. lihtsalt kirjutan välja, sest sellised haavad tirivad mind järjest enam põhja.. Süüdistada ennast enam ei jõua, lihtsalt lahti lasta igasugustest jamadest, oem, jah.. kui ikka tõsiselt haiget saad, jääb arm, kui seda just lahti ei rebita..
 
vana tuttav 21. oktoober 2014, kl 22.16
haavad ikka valutavad, IFF? mul omal sama lugu...
 
IFF24 21. oktoober 2014, kl 22.24
mainiks veel, et mul pole vanu tuttavaid, olen üsna konkreetne!
 
vana tuttav 21. oktoober 2014, kl 22.50
 
IFF24 21. oktoober 2014, kl 23.16
justnimelt
 
tea 22. oktoober 2014, kl 12.46
värdjat parandab vaid haud ja sina oled siin see värdjas!
 
mees 22. oktoober 2014, kl 15.20
Kaua võib? Ja need mõttetud teemad siin? Iff mine ravile. Sa oled haige inimene! Kui sa ei näe ega ole teadlik veel, siis need on õnnelikud inimesed, kes sinusugusega ei pea kokku reaalselt puutuma. Halastamatu järeldus on see, et iseenda eest pole kuhugile sul sukelduda ega joosta.
 
nii 22. oktoober 2014, kl 16.06
mille alusel te teist haigeks ja värdjaks nimetate? Eriti tähelepanuväärne olekski siinkohal mingisugune mees!
 
mees 22. oktoober 2014, kl 19.14
Vastus: Aeg
Jagan siin Teaga seisukohta, et küürakat parandab vaid haud.
 
' 22. oktoober 2014, kl 19.21
Äkki teed mulle teene ja kaevad mulle haua valmis, tibu?
 
IFF24 22. oktoober 2014, kl 19.49
Hm.. huvitav tõesti, kui inimesel haavad ei parane ning see melanhoolsus segadust külvab foorumis väljakirjutamisega, siis tuleb üks "väärtmees" samuti naiste foorumisse ja hakkab kedagi haigeks ja ei tea mida veel kutsuma, seda kuni surmani arvatavasti! Vaata ise peeglisse, enne kui sammu astud eksole.. Selline lahmimine ei aita mind ei tagasi ega edasi, peaks ju loogiline olema ja inimesed kahjuks on erinevad, mõni ehk jääbki oma haavade üle arutlema surmani, ning siis on väga tark eksole foorumis järgi jõlkuda ja haigeks sõimata! Küll aeg teeb oma töö, kuid sinna on veel aega, sest nigu mõni küsimus hinge hakkab on depressioon kerge tagasi tulema! Võid ju mulle arsti kutsuda, analüüsid kinni maksta ja ise kõrval seista! ;)
 
number 22. oktoober 2014, kl 19.54
Küürakas hani. Kes ei oleks kuulnud ütlust- "kui hane selga vesi". Hani, kes potti ei sobi, nagu suvel jooksev emis, kel vaid luu ning nahk ja sinine liha, aga hani. Seoses talvega lendavad nad üldjuhul lõunasse. Lendavat siga ei ole keegi näinud, see on vaid aprillinali.
 
IFF24 22. oktoober 2014, kl 20.07
Trolling is forbidden here! :P
 
eelmisele 22. oktoober 2014, kl 20.29
"saad seda, mida teistele teed", oled kuulnud?
 
' 22. oktoober 2014, kl 20.30
mina pole kellelegi teinud sellist sitta nagu sina mulle.
 
IFF24 22. oktoober 2014, kl 20.36
ei ole kuulnud, või noh, see pole minu puhul rakendunud, pealegi igasugused peegelkäitumised on lapsikud! ;)
 
IFF24 22. oktoober 2014, kl 20.38
mis sitta ma tegin huvitav? Astusin anonüümses foorumis varbale kuidagi!? Loodan, et elad end välja, iffe terve eesti täis, mina ei pruugi see õige neist olla! ;)
 
lutt 22. oktoober 2014, kl 20.40
Peeglike, peeglike seina peal, kes on kõige tiivutum hani maailma peal.
 
' 22. oktoober 2014, kl 20.40
see pold sinule mõeldud, eks=?
 
IFF24 22. oktoober 2014, kl 20.48
polnud mõeldud, siis ok! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!