Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Teie arvates
 
r:L 11. jaanuar 2015, kl 07.48
Pole mittemidagi paremat, kui?
 
Sinaida Volkonskaja 11. jaanuar 2015, kl 09.39
tegelikult tean midagi paremat kui hommikul vara arvutis istumine, mäletan veel ähmaselt.
 
ingrid 11. jaanuar 2015, kl 10.22
....hea, vaikne, rahulik elu, ilma suuremate kõikumisteta. See on lihtsalt ülim.
 
Kui 11. jaanuar 2015, kl 10.22
Oled õigel ajal beldikusse jõudnud
 
on... 11. jaanuar 2015, kl 11.11
Pole midagi paremat täielikust vaikusest, rahust - eelkige enda välja lülitamine sellest stressirohkest igapäevaelust. Ei mingit tööd, mehi, sõbrannasid, lapsi - ainult mina ja minu lemmiktegevused. Kahju, et seda juhtub vaid mõned päevad aastas :(
 
Hehh 11. jaanuar 2015, kl 12.24
Praegu ei tundu, et miski saaks veel parem olla pannkookidest purustatud maasikate ja suure kuhja vahukoorega! #pühapäevahommikusöök
 
:) 11. jaanuar 2015, kl 21.55
sõprus kindlasti! :)
moosimadu 12. jaanuar 2015, kl 02.51
Armastada.
Olla armastatud.

Kõik muu on tolm.
 
Vaata, sõber 12. jaanuar 2015, kl 11.56
Kallis Moosimadu!
Selleks, et olla õnnelik ja armastatud? Elamiseks armastusest ei piisa, rohkem on vaja!
Aga kaunist päeva sulle!
 
kanaaju333 12. jaanuar 2015, kl 12.07
See, et sina armastuses pettusid, ei tähenda, et teised ei peaks armastust otsima. Kui see sinu jaoks ei sobi, siis ei sobi. Kõik elavad endale. Pole vaja teistele arvamusega pinda käia või muljet avaldada. See, mis toimib sinu jaoks praegu, ei pruugi toimida kahe nädala pärast jne.

Elame näeme!
 
izzand 12. jaanuar 2015, kl 12.09
Enne ülistasid armastust, nüüd ülistad sõprust. Veits imelik ei ole väää?
 
Ole piisavalt vait 12. jaanuar 2015, kl 12.30
Kui sina 12.07 oled ise harimatu siis ära tule ütlema, kes tohib siin kirjutada kes mitte? Minul on armastus olemas ja rohkemgi veel? Aga saa ükskord üle juba!
Tean, et pealinn on ikka sinul südames ning kõnnid unenäos edasi!
Oma labase käitumisega ei leia sina kunagi armastust. Ennast on vaja muuta, mitte ei pea teised sinu järgi muutuma!
 
neoon 12. jaanuar 2015, kl 17.34
moosimadu ütles juba kõik ära!
 
IFF24 12. jaanuar 2015, kl 18.53
hommikune kohvi! :)
 
N35 12. jaanuar 2015, kl 19.05
Armastav kaaslane sinu kõrval!
moosimadu 12. jaanuar 2015, kl 19.40
Vaata, sõber Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kallis Moosimadu!
> Selleks, et olla õnnelik ja a
> rmastatud? Elamiseks armastusest ei piisa, rohkem
> on vaja!
> Aga kaunist päeva sulle!


No eks ta ole, elamiseks läheb vaja õhku ja vett ja toitu ja sooja pesa...
Aga elus olemiseks on armastus üks pagana hea asi.
Ärge tõmmake armastuse piire kole kitsaid, armastada võib ju oma kaasat, lapsi, elu ennast, loomi, reisimist, seda, et päike tõuseb ja jääbki tõusma igal hommikul.
Inimeses on siis sära.
Mu meelst inimene, kellel armastus on otsa saanud, ei ela enam, ta lihtsalt on.
 
Vaata, sõber 12. jaanuar 2015, kl 20.02
Kulla, Moosimadu!

Me vajame oma ellu armastust ikka selleks, et elu edasi läheks. Kas üksinda või kahekesi, see on meie teadlik valik!
Sinu väide ei vasta tõele, et inimene lihtsalt on?Mees, kes on 5 aastat üksinda elanud on tänaseni sama õnnelik.. Ja ütleb, et parem enam elu olla ei saa!
Inimene, kes leiab armastuse ja viskab selle prügikasti siis on tema teadlik valik!
Õnn on meie endi teha!
moosimadu 12. jaanuar 2015, kl 20.19
Oi, mul on kahju, et me üksteisest natuke mööda räägime.
Ma küll kirjutasin, kuid ei osanud end ilmselt piisavalt selgelt väljendada, proovin uuesti.

Armastus on midagi enamat kui see, mis kahte inimest seob, mõnikord polegi teist inimest. On üksainus. Aga see üksainus armastab. Armastab oma elu, oma rõõme, oma vabadust.
On selle kõigega õnnelik.
Selle üle on hea meel ka teistel.
Või eksin ma jälle?
No ja kui eksingi, siis eks nii palju, kui inimesi, nii palju on ka seda, mida inimesed enese eluks olulisimaks peavad.
Peaasi, et neil on olulisim olemas, ekole.
 
Rõõm 13. jaanuar 2015, kl 20.45
Elu! Pole mittemidagit paremat kui elu. Ja täiesti ilma mingi paatoseta. Loomulikult armastus. Eesti keeles kipubki sellel sõnal olema kitsas tähendus, aga mõte on piiritu. Ma armastan hommikut ja last, koera ja mägesid - lõputu nimekiri.
Puudus on meil siin ja ka eesti elus naljast, heast mõnusast huumorist, ei taha rämedat ja haiget tegevat nalja, tahaks sõbralikku tögamist.
:-)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!