Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
kas ka sina?
 
mina 26. oktoober 2012, kl 21.26
Ma tean, et armastad mind. Mina sind ka. Me meeldime teineteisele. Nüüdseks on kõik selge, kõik on avalikuks saanud, mis oli siis varjatud. Mida me enam ootame? Kas oled valmis oma elu muutma selliseks, nagu oled unistanud? Võta mind ja lähme! Sa tead, mis meid ees ootab, me oleme ju sellest aastaid rääkinud, ära karda, see on tõde!
 
like 26. oktoober 2012, kl 21.41
 
tema 26. oktoober 2012, kl 21.46
Kõik on õige, aga tegelikult on mul naine olemas. Olid lihtsalt pisikeseks vahepalaks.
 
meie 26. oktoober 2012, kl 21.54
Kõik on õige, aga tegelikult on mul mees olemas. Olid lihtsalt pisikeseks vahepalaks.
 
Ämm 26. oktoober 2012, kl 21.58
Kõik on vale!!!:P
 
mina 26. oktoober 2012, kl 21.59
ei ole tal kedagi
 
Äi 26. oktoober 2012, kl 22.01
Kõik on õige, ämmad ei tea midagi
 
Ämm 26. oktoober 2012, kl 22.03
Sa saad magama!
 
agamina 26. oktoober 2012, kl 22.33
mina
ei taha sind enam.
 
agatema 26. oktoober 2012, kl 22.36
 
agamina 26. oktoober 2012, kl 22.40
tean, mis ja kes minu jaoks oluline on ja kindlasti ei ole see enam- mina.
 
agamina 26. oktoober 2012, kl 22.44
ei tea
Mis on oluline?
 
aga 26. oktoober 2012, kl 22.54
Tal on naine ja laps. Sellepärast ära mitte unistagi
 
Ei karda 26. oktoober 2012, kl 23.13
Kena soovitus oleks ja tegutse õige inimese suhtes reaalis või anna märku sellest. Kõik võib olla võimalik.
 
ei 26. oktoober 2012, kl 23.23
Ära usu kedagi, kes on liiga hea või pöörab muul viisil tähelepanu. Said kõigest valesti aru
 
milleks 27. oktoober 2012, kl 09.34
loopida siin sõnu netiavarustesse, sinul mina on lõpuks ikkagi tühjad pihud ja tema on teise kaisus armurõõme nautimas.
 
Arvamus 27. oktoober 2012, kl 12.15
Kas autorile jõudis alles nüüd kohale?Kui ise tõde ei
karda,miks siis vastupidiselt käitud?Sina ise ei taha
midagi muuta,muidu näeks päev välja teisiti.Aga sulle
ju meeldib siin,teised on ammu lahkunud!
 
Sõna sekka 28. oktoober 2012, kl 22.48
milleks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> loopida siin sõnu netiavarustesse, sinul mina on l
> õpuks ikkagi tühjad pihud ja tema on teise kaisus
> armurõõme nautimas.


Sa ei tea, kes on kirjutaja autor ja kuidas sa saad siin kirjutada, et on kellegi teise kaisus? Sa ei tea ju, et kellele on see kiri ja kellelt ja ei pruugi olla teise kaisus.
 
Sõna sekka 29. oktoober 2012, kl 10.49
Oleneb, et millest on keegi unistanud ja kuhu on minek ja kellega? Tõde on see, mis reaalis ja mida karta? Ei peagi kartma, aga on olukordi kindlasti, mis seavad takistused-arvamus. Kirjutad siin, et sind võetaks, kuigi oleks võinud ise midagi selleks teha ja tegutsenud ise selle inimese suunas. Kas tegid midagi ise tema suunas, et ta tuleks sinuga?
 
Veel 29. oktoober 2012, kl 10.58
Kuigi ei pruugi inimesel kedagi olla, aga kas on inimene südames vaba? On olukordi, et kõigiga ikka ei minda ja siin pimesi kellegile midagi lubada ei saa. Eriti veel siis, kui on inimene ise suhtes. Kes keda armastab?
 
nohh 30. oktoober 2012, kl 09.10
kui ikka üks teeb kõik selleks, et inimesi elus hoida ja teine kõik selleks, et nad ellu ei jääks, siis kuidas saavad need kaks kokku jääda? kas peaks hea inimene muutuma kurjaks ja tegema koostööd mõrvariga?
 
viimaele 30. oktoober 2012, kl 10.50
Lõpuks murduvad kõik, ka head inimesed.Nad lihtsalt kaotavad usu heasse!
 
nohh 30. oktoober 2012, kl 10.58
mina ei murdu kunagi
 
viimasele 30. oktoober 2012, kl 12.42
Eksid, kõik murduvad! Lihtsalt murdepunkt on erinev:)
 
Sõna sekka 30. oktoober 2012, kl 20.09
Paljudel võib olla selline olukord, et on aastaid rääkinud ja sa tead, et armastate ja on meeldivus. Ehk oled nii kena ja täpsustaks siin sellest, millest unistatakse? Kas kellegil ühtivad mõtted unistamisest ja elu muutmisest? Kas ise oled vaba suhtest jne? Kas mõtled seda vaid siin või ikka reaalselt tegudega?
 
eelmisele 31. oktoober 2012, kl 02.30
Unistamise jaoks olen vana,aga eks igas vanuses võib
tabada see,mida ära anda pole võimalik.Ja kui peamine
on olemas,siis saab muud asjad ka muretsetud.Vaba on hea olla,aga süda pole enam vaba.Lahe,kui kaks südant
kokku saavad.Mõlemat,korraga.
 
autor. 31. oktoober 2012, kl 18.44
tema jaoks olen ma iga kell vaba
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!