Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
liiga väsinud
 
olen 08. september 2015, kl 00.24
ma ei tea enam mida teha
ma tahan sind puudutada
see on nii suur soove et ma ei tule sellega enam toime
mida ma pean tegema
kallis armas ainus
ma ei suuda enam olla sinuta
veel aastaid või aastakümneid
see on võimatu
ma tahan sinu juurde aga ma ei tohi seda tahta
olen liiga väsinud et meelde tuletada miks
neid põhjuseid on palju
tegelikult ainult üks
sellega ei saa ma enam hakkama
 
kell 08. september 2015, kl 06.37
Ninnu nännu ninnu nännu.Mine varem magama.
 
kats 08. september 2015, kl 07.32
Soigumine on väsitav.Puhka vahepeal muidu oled varsti loll valmis.10a?
 
sas 08. september 2015, kl 08.44
Eluke on keemiline
sügavalt poleemiline
ära mine närvi
leidub valget värvi
 
tead 08. september 2015, kl 09.05
psühhiaater aitab, sul on kinnismõtted ja kurnatus, depressioon.
 
Tiuks 08. september 2015, kl 09.22
Kaua sa seedid selle inimese nõmedusi?Lõpeta ükskord ta ees roomamine.Seda ei saa nimetada armastuseks,vaid luuluks.Saa ometi aru.
 
to Tiuks 08. september 2015, kl 11.36
Kuidas sa saad niimoodi öelda? Meie siin ei tunne teemaalgatajat ega tema olukorda. Sa ei arva ometi, et siin ainult üks inimene oma tunnetest käib rääkimas?!
 
009 08. september 2015, kl 20.59
kõik on mööduv! aeg parandab kõik haavad, ka hingehaavad! mine eluga edasi
 
sulle 08. september 2015, kl 21.42
Hea inimene, võta ennast kokku, palun! Keegi ootab sind. Usud?
 
Usu 08. september 2015, kl 21.47
Oota oota, aastate pärast ei tuune ennast ise ka peeglist ära.
 
samad tunded 08. september 2015, kl 21.55
On vaid üks põhjus, suur põhjus.... Olen minagi väsinud, väga...
 
sama tunne 09. september 2015, kl 07.53
Oi minul ka.
 
Erilised tunded 09. september 2015, kl 12.34
Sellist väsimust annab ikka maailmast leida, et enam rääkida ka ei suuda? Sa pead ise selle lahendama, lasid käärima ning loogiline jätk viskab kaane pealt?!
Sellest hoolimata olgu sinu tee täis punaseid roose, millel homme kõnnid!
 
tundetu 09. september 2015, kl 19.29
Annan endast parima, et sind enam mitte kunagi mäletada, sest ma ei taha tunda seda tunnet ja igatsust. Minuga olla sa ei suutnud, suuda siis ilma olla ja liigu edasi. Mina olen paigal täpselt sellisena nagu sinust maha jäin, vaid selle vahega, et ei tunne midagi.
 
imelik 09. september 2015, kl 20.41
kui teine ei SUUTNUD sinuga olla,miks siis sellist taga nutta?
 
Eriline mõte 09. september 2015, kl 23.06
Õigemini oleks sinul öelda, et pole kunagi midagi siiralt tundnud. Kui ei tulnud ja ei tahtnud siis ole üksinda ja ela üksinda. Sa pole võimeline midagi lahendama, jaanalind!
 
olen 10. september 2015, kl 00.29
sama hea kui surnud
TEDA POLE ENAM
SAATE ARU
tegelt pole enam ka mind
keha - see ei loe
minus on kõik kustund
või siis olen lihtsalt väsinud
liiga väsinud
et olemas olla
jah
 
tundetu 10. september 2015, kl 01.10
Kui keegi on surnud, siis teda jah enam puudutada ei saa. Soov tahta kedagi puudutada ei näita kuidagi ise surnud olemist. Vastupidi, see on elus olemine.
Seni kuni ollakse elus tasub alati proovida.
Kuniks elu. Elagem siis :)
 
arvan 10. september 2015, kl 08.53
et naudid sellisest halamisest.Saaks jälle tähelepanu ja kaastunnet.Vaadake mind,ainult minul on suured tunded ,mina olen väsinud ,tundke mulle kaasa ja hoidke mul käest.Tegelt oled saamatu tegelane,kes milmegi muuga hakkama ei saa kui hädaldamisega,siis ka väsib ära.Lõpeta valetamine ja vassimine,elu muutub tükk maad kergemaks.
 
saa sina ka aru 10. september 2015, kl 11.43
Ütlesin et armastan sind sellisena kui oled,aga peab ütlema,et eitea kes sa oled või mis sa tahad.Tundub,et sa oled kasutanud ja tuled kasutama ümbritsevaid inimesi oma huvides.Mida sa oled andnud peale suurte sõnade,mis tegudega kokku ei lähe.Õpi väärtustama ennast ja teisi alustuseks ja lõpetuseks.Hüvasti.
 
ära otsi põhjuseid 10. september 2015, kl 11.51
Otsi lahendusi.Miks on alati ikka see kõige parem ,mida ei saa,ei tohi....
 
eelmisele 10. september 2015, kl 12.48
Selline on tüüpiline nö.tunnete friik,kes ei ole kunagi kindel,kas see on õige suhe või äkki hoopis see jne.Kõiges valitseb ebakindlus ka endas ebakindel.Hüppab ühest suhtest teise.Ei oska oma elu elada
 
põhjus 10. september 2015, kl 13.32
Tahtmist on vaja.Otsustamist on vaja,mitte lihtsalt ilamist.
 
lahe vend 10. september 2015, kl 14.33
Mis tähendab kúsimus ,Miks on alati see kóige parem,mida ei saa,ei tohi...?Kas oled laps vói kriminaal?Tead, miks ei saa ja ei tohi(ei taha)...,sest nii on lihtsalt kellelgi palju mugavam ja huvitavam.Saad seda, mida tahad ja kui ei taha, siis ei saa.Loll on see kes póhjust ei leia.
 
ma armastan Sind 10. september 2015, kl 15.22
Sa ju tead, et on keegi, kes Sind südant valutades ootab...siis ei saa ju olla: ei saa ja ei tohi! Olgem õnnelikud!
 
mis siis 10. september 2015, kl 18.32
kui ootajaid on rohkem kui úks? Mitmekorde ónn? Vóta vói jäta!Ei tea.
 
to arvan 10. september 2015, kl 18.37
Kuidas sa saad võhivõõra inimese kohta selliseid asju väita?! Võib-olla kirjutab teemaalgataja üldse esimest korda siia foorumisse ja julgeb vähemalt anonüümselt esmakordselt kuskil oma kurbust väljendada. Milleks kohe oletada, et inimene lausa naudib halamist ja tähelepanu ega tee muud, kui hädaldab ja ei tea, mida veel. Kui ta ka otsib tähelepanu, siis ehk seetõttu, et kuskilt mujalt ei saa ta niigi palju tähelepanu, isegi negatiivset tähelepanu mitte. Kust meie teame.
 
ja veel 10. september 2015, kl 18.46
to 15










to 15:22 - Sina ju ka ei tunne teemaalgatajat ega peaks talle andma (petlikku) lootust, et keegi kuskil teda ootab ning "ei saa" ja "ei tohi" ei loe. Iial ei või teada, mis olukorrad siinsete (võhivõõraste) inimeste elus tegelikult on.
Me loeme ja kommenteerime siin vabatahtlikult võhivõõraste inimeste anonüümseid vestlusi. Võib-olla ei oleks vaja nii palju süüdistava alatooniga ütlemisi nagu siin veel mõnes kommentaaris ette tuleb.










.
 
olen-le 10. september 2015, kl 22.33
Oled lihtsalt väsinud.Maga välja,siis sujub ka luuletamine paremini.
 
juhan 12. september 2015, kl 11.01
MA ei tea...MA tahan... MA ei tule...MA pean...MA ei suuda....MINA...MINa...MIna...Mina...mina... egoisti luuletus endale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!