Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saatmata kirjad
Miks nii?
 
Sügis 14. oktoober 2015, kl 00.26
Sügis ärritab mind. Jälle see sama ring ja need ettearvamatud energiad, mis ei allu tahtele ega mõistusele. Miks see nii on? Millega me sellise karma ära oleme teeninud? Ma ei taha alustada taas seda emotsioonide ahelat, mis laastab ja viib kontrolli ning vabaduse, ma tahan olla iseenda oma ja vaba oma mõtetes ja soovides. Tean ette, et see lõppeb taas kaosega ning kumbki vajab enda terveks tegemiseks palju aega ja energiat. Millal see ometi muutub?
Sa tulid ja viisid mind endaga kaasa. Keha jäi siia, aga hing on Sinuga kaugel ära. Kurb.
 
Sellepärast on nii! 14. oktoober 2015, kl 09.54
Et, seda pole raske kaasas kanda ning teeb paganama happyks!
 
kati 14. oktoober 2015, kl 14.55
Inimese vaba valik.Saad seda,mida tahad,vahel ka seda,mida pähe määritakse.Liigsed emotsioonid segavad kainet otsustamist.Kui tead tulemust,siis milles asi?Sul on eelarvamused oma tahte ja möistuse suhtes.Enesekindlus puudub.Kui näed ämbrit,sa ei ole kindel,et see on ikka ämber,enne kui oled sinna sisse astunud?(jälle)
 
nipp 14. oktoober 2015, kl 15.17
Kati, miks nii sapine?! Mida sa sellega öelda tahad, et toimuks nagu mingisugune ämbrisse astumine? Sa ei ole kunagi minu jaoks ämber olnud, ära nüüd liialda.
 
igatahes 14. oktoober 2015, kl 16.55
see mis õnnetuks teeb, haigeks ja rahutuks on kindlasti ämber.
 
aga ikkagi 14. oktoober 2015, kl 17.11
ei ole kindel enne kui sisse astud?Kordamine on tarkuse ema!
 
Mõistaksin 14. oktoober 2015, kl 21.44
Kas see keeraks Su elu väga peapeale kui me taas suhtlema hakkaksime?
 
sugugi mitte 14. oktoober 2015, kl 22.08
Laske käia.
 
Milleks? 14. oktoober 2015, kl 22.14
Tahtmine taevariik, saamine iseasi. Mis vajadus nüüd suhelda on? Kas tuli ja tõrv said korraga otsa?
 
Sest me oleme selles koos 14. oktoober 2015, kl 22.25
Pada ei peaks katelt sõimama. Vigu on vastastikku tehtud ja karmilt palju. Tugevad tunded ja emotsionaalne loomus on nii palju pahandust teinud. Tean, et igatsed ja samas ka kahtled. Me ei pea suhtlema kui see Sulle ei sobi, kui sobib, tead mu kontakte. Võimalik, et olengi hetkel liialt liimist lahti ja teen ennatlikke otsuseid. Ma ei tunne end selles olukorras ära ja ei oska paremini käituda. Mul on enda ülereageerimiste pärast piinlik ja halb. Andesta, et olin Sinu suhtes ebaõiglane. Ma tean, et süüdistasid Sind selles asjas alusetult. Kuna varem olid Sina augus ja haarasid mind arutul moel, lükkasin ma ka asjad, milles Sa süüdi ei olnud, Sinu kaela. Kahetsen ja süüdistan end selle pärast tõsiselt. Kui soovid, olen olemas, aga ilma mineviku taaga ja sellega osutamisega. Kui ei soovi, pole midagi teha, elu läheb edasi.
 
siiralt 14. oktoober 2015, kl 23.51
https://www.youtube.com/watch?v=OIPg5M9s-vk&list=PL724678C1F6F16CCA
 
kõhklev 15. oktoober 2015, kl 01.46
Mis me nüüd siis teeme? Ühendust luua ma Sinuga ju ei saa, tead seda isegi. Minu plaanil ei olnud ju tegelikult suurt midagi viga, samas, on rahu nüüdseks majas. Vahel ikka mõtlen neile asjadele, Sinule. Ei heida ette midagi, sest häbi on ennastki vaadata. Oeh, hakkasingi sind jälle meeletult igatsema! :(
 
Siiralt 15. oktoober 2015, kl 08.50
Kardan samuti me omavahelise energia taaskäivitumist. Ajalugu on korduvalt näidanud selle laastavat jõudu ja hüpnotiseerivat võimu. Ma ei tea kuidas Sinuga, aga minule on veidi aega vaja. Sinu nägemine šokeeris mind sügavamalt kui oskasin arvata ja ma tahaksin mõnda aega oma tunnetes ja mõtetes selgust saada. Jah, ma armastan Sind ikka veel, rohkem kui oleksin oodanud ja rohkem kui endale tunnistada tihkasin. Tean, et kui sama olukord peaks korduma, ei suuda ma Sinust end eemale hoida ja paljas mõtegi võimalikule Sinupoolsele reaktsioonile kohutab mind hingepõhjani. Kardan nii väga taas haiget saada ja samas igatsen hullupööra. Tean, et teist samasugust tunnet ja samasugust lähedust ei koge ma kellegi teisega. Ma lihtsalt vajan Sind liiga palju....
 
Kõhklevale 15. oktoober 2015, kl 10.45
Räägi plaanist. Milles Sinu plaan seisnes?
 
Kurblik 15. oktoober 2015, kl 20.35
Igatsen Sind väga, rohkem kui arvata oskad. Miks meil kunagi midagi head välja ei tule? Alati komistame ühe ja sama õppetunni otsa, laguneme koost, saame hingepõhjani haavatud. Me ei suhtlus kätkeb suure solvamisest pikaks ajaks...Kuni mingi segane juhus või energia meid kokku seob ja leiame end taas ühisest unistustemaailmast. Aga mina ei taha enam haiget saada, ma ei taha enam unistada, ilma et saaksin seda Sinuga koos teha. Jagada koos ühiseid hetki, rõõme, muresid ja tegevusi.
 
see on 15. oktoober 2015, kl 20.52
illusiooni ja reaalsuse kokkupörge
 
Kurblik 15. oktoober 2015, kl 20.57
Kas sellisel puhul oleks võimalik illusioonist reaalsus luua? Ja kui on, siis millisel viisil? Ma väga sooviksin seda. Usun hinges, et kui sama soovivad mõlemad, saab see ka teoks. Kui ühel puudub tähe illusioonist reaalsus luua, jääbki unistustering keerlema.
 
to Kurblik 15. oktoober 2015, kl 21.31
Ei saa sellest asjast asja. Pidev haavamine hävitab illusioonid.
 
11 and 11 15. oktoober 2015, kl 21.36
Kas said rikkaks, kui nr ära bloccisid? Nüüd sae õhtuti pekki! Ausõna!
 
Kurblik 15. oktoober 2015, kl 21.39
Asja ei saa siis kui kaob motivatsioon pingutada ja muuta käitumismustreid, mis haavu tekitasid.
Aga alati võib oma uhkes egas edasi praadida ja tundeid allasurudes jäigalt mõistuse häält kuulata, et siis vanaduses ja uhkes üksinduses ennast kanguseordenitega ehtida.
Võtmesõna on paindlikkus ja vastastikune järeleandlikkus. Kui selleks suutelised ei olda, ei saa sellest ka kunagi asja. Ausus ei teeks samuti paha, ka enda vastu aus olemine.
 
selles 15. oktoober 2015, kl 21.40
on sul öigus.Mölemad peavad seda soovima.Úks kardab illusioonide purunemist vói tahabki elada illusioonide maailmas,pögeneb reaalse elu eest? Kartes seda,et reaalsus tapab unistused ja illusioonid ning saabub hall argipäev.Ei ole ENDAS kindel.Ei julge teha otsustavat sammu,sest äkki...
 
Armastan Sind 15. oktoober 2015, kl 21.41
Ei saanud. Kahetsen siiani. Mul ei ole Su numbrit ja ei saa ka seda kuidagi. Sa ei ole blokid, vaid kustutatud. Võid igal ajal kirjutada, kui suudad andestada...
 
Vaidle vastu 15. oktoober 2015, kl 21.46
To selles. Keda Sa silmas pead, et ei julge teha otsustavat sammu? Ennast? Sel juhul mõistan, miks vapralt distantsile oled jäänud. Arvasin siiani, et põhjuseks on Su kirglik mängulust.
Hall argipäev tuleb igasse suhtesse. Aga suhtes, kus on hingesid ja särts ning motivatsioon olla arenev ning liikuv, ei ole hall argipäev sugugi hall ja tüütu. Asi on siiski müüs ma arvan.
 
näed siis 15. oktoober 2015, kl 21.53
arvasid,aga köik on hoopis illusioon....hall argipäev on masendav.
 
Illusioonid 15. oktoober 2015, kl 21.56
Palun kirjuta mulle...
 
11 and 11 15. oktoober 2015, kl 21.56
Saatsin sulle kuu tagasi smsi, et lahenda see asi ära!
Loll on see, kes põhjust ei leia!
 
Armastan Sind 15. oktoober 2015, kl 21.58
Kirjuta palun sinna kus me viimati suhtlesime.
 
11 and 11 15. oktoober 2015, kl 22.16
Sellist teed ei kasuta enam ammu!
 
Armastan ikka 15. oktoober 2015, kl 22.26
Sinu otsus. Kahjuks ei ole Sa mulle muud teed avanud. Las siis jääb nii, nagu on. Ole tubli tupsuke!
 
Suvi 15. oktoober 2015, kl 23.35
Mina ka juba nii ootan, et keegi mulle kirjutaks ja oma igatsusest kõneleks. Aga ära muretse. Ma tulen taas, juba järgmisel aastal, ikka meie lemmik kohtumispaika. ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!